Льготный тариф на электроотопление и переход на него

Тема у розділі 'Электрика и освещение', створена користувачем Бригадир, 17 вер 2015.

  1. Khomenko_A_S

    Khomenko_A_S Бригадир

    Повідомлення:
    282
    Симпатії:
    189
    Адреса:
    Херсон
    Я так розумію, що субсидія йде на один тип опалення. А от який. На розсуд заявника??
     
    kim chen loran подобається це.
  2. Khomenko_A_S

    Khomenko_A_S Бригадир

    Повідомлення:
    282
    Симпатії:
    189
    Адреса:
    Херсон
    В Херсоні Ви приходите з:
    -Паспортом
    -Документами на право власності
    -Документами на право власності всіх співвласників (при наявності) та заявами-згодами від таких
    -Попереднім договором (за наявності, я наприклад не надавав бо не знайшов)
    -Актом вводу в експлуатацію
    -Робочим проектом
    -Паспорт опалювального приладу (можна вшити в проект)
    Всі документи Ви приносите при першому візиті в обленерго, на копіях паспорта і права власності розписуєтесь, заповнюєте заяву яку Вам дадуть на місці.
    Десь через неділю прийде електрик.
    Десь через 1-2 місяці прийдете забрати договір.
    Не знаю. Не в одному районі подавали- дозволяють. Я ж не прошу збільшити потужність (це важливо), а встановлюю електроопалювальний прилад в межах існуючої.
     
    kim chen loran подобається це.
  3. Petko

    Petko Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.121
    Симпатії:
    3.683
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    А у нас (івано-франківська обл) РЕМ вже вимагає довідку з газконтори, що не користуєшся газовим котлом. Сьогодні був у РЕМі, чув краєм вуха- вимагали у клієнтів. На днях теж папери понесу, то зможу сказати точно. Небажання давати електротариф грандіозне- паперів вимагають все більше і більше, затягують час....
    Але в мене є час і натхнення...:-D
     
    Маляр Серега подобається це.
  4. Бригадир

    Бригадир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.968
    Симпатії:
    7.147
    Адреса:
    Одесса
    А как насчёт уменьшения всяких справок - нужно пусть сами бегут.
    А вы потребуйте у них письменный список, с подписью начальника РЭСа, а потом в обладминистрацию с ним.
     
    andrij64 подобається це.
  5. Khomenko_A_S

    Khomenko_A_S Бригадир

    Повідомлення:
    282
    Симпатії:
    189
    Адреса:
    Херсон
    Дякувати Богу в нас все не так. На тій неділі подавали документи. На другий день зателефонувала інженер з обленерго сказала що в пояснювальній записці не вказано тип опалювальної установки і запропонувала прийти замінити аркуш, аргументуючи тим, що давати офіційну відповідь листом- довше, а так 5 хвилин і все ОК. При подачі документів- самостійно та безкоштовно роблять ксерокопії яких не вистачає.
    Натхнення це правильно. Вода камінь точить.
     
    Petko та o.neymark подобається це.
  6. Petko

    Petko Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.121
    Симпатії:
    3.683
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    Завтра, мабуть, і почну. Виявляється, у нас підключення відбувається з таким переліком документів (див. скріншоти з офсайту). Це при тому, що фактично будинок уже давно приєднано, потрібно тільки збільшити договірну потужність і надати опалювальний тариф.

    Доведеться їхній же документ сунути їм під ніс. Це вже не вперше я пред"являю РЕСу їхні ж документи. Так було із списком рекомендованих лічильників- в місцевому РЕМі переконували, що такого не існує, поки не привіз його з обласного РЕМу і не подарував на добру память :-D
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 3 лис 2015
  7. Khomenko_A_S

    Khomenko_A_S Бригадир

    Повідомлення:
    282
    Симпатії:
    189
    Адреса:
    Херсон
    В мене були конвектори типу http://baza.vn.ua/ua/product/konvektor-termija-evna-15230-s/
    я думаю- міг би
     
    kim chen loran подобається це.
  8. Khomenko_A_S

    Khomenko_A_S Бригадир

    Повідомлення:
    282
    Симпатії:
    189
    Адреса:
    Херсон
    А він настінний? Проходять тільки стаціонарні пристрої.
    Конкретно у мене був конвектор Калоре (придбав у 2011 році коли жив у зйомній квартирі без опалення, дивом зберегли паспорт). В комплекті йде настінне кріплення та ніжки. Так от для обленерго принципово, аби конвектор висів на стінці, а не стояв на ніжках))
     
    Petko, Бригадир та kim chen loran подобається це.
  9. Petko

    Petko Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.121
    Симпатії:
    3.683
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    цей папірець допоможе тільки заплатити штраф за порушення правил прокладання газопровода :-D
    Для РЕМа в ньому нічого нема.
     
    kim chen loran подобається це.
  10. o.neymark

    o.neymark Майстер

    Повідомлення:
    157
    Симпатії:
    49
    Шановні, а що робити якщо електрокотлом не користувався, встановив колись на всякий випадок. А техпаспорт загубив. Лишився тільки чек на нього... Не прокатить? Треба купляти техпаспорт?
     

Поділитися цією сторінкою