Льготный тариф на электроотопление и переход на него

Тема у розділі 'Электрика и освещение', створена користувачем Бригадир, 17 вер 2015.

1. Tomash

Tomash Майстер

Повідомлення:
    127
    Симпатії:
    98
    Ви знаєте, я для того щоб спростувати це Ваше твердження,спеціально позвонив тільки що до свого товариша,який якраз і відає параметризацією лічильників, контролює ціни на опалення та дозволами та інше; його відповідь-ніяких спеціальних низьких тарафів в опальювальний сезон НЕ НАДАЄТЬСЯ! Є одна ціна, а саме -0.714 грн/квт днем та 0.357 грн/квт з 23 г. до 7 г. ранку.(це для 2х зоного лічильника , для 3х зоного трохи по-іншому.) А ось,що сказав
    ekt.com.ua
    " Мався на увазі, тариф, при якому з 1 жовтня до 1 травня надається 3600 кВтгод по мінімальній ціні."-то він правий тільки щодо цифри 3600, але не правий( чи не правильно висловив думку) щодо мінімальної ціни. Ціна, як я вказав -однакова, і як такої мінімальної- не існує.Є дена та є нічна.

2. ekt.com.ua

ekt.com.ua Підмайстер

Повідомлення:
    53
    Симпатії:
    12
    Адреса:
    м. Київ, вул. Магнітогорська, 1Е
    @Tomash, адже я дав посилання на сайт НКРЕ з діючими тарифами: так там написано, що 0,714 грн - це ціна для всіх, але тільки в межах 100(150 для сіл) кВтгод, а решта вже дорожче (1,29 грн і 1,638 грн за кВтгод), а при тарифі на електроопалення по цій "мінімальній" ціні відпускається вже 3600 кВтгод. З 1 березня наступного року дійсно згідно з планом підвищення тарифів (http://www.nerc.gov.ua/?id=19527) вже буде лише 3000 кВтгод і по ціні вже 0,90 грн.
    А тепер щодо порівняння вартості опалення в залежності від виду енергії (електрика і газ).
    Порівнювати два різних будинки не корректно, оскільки немає двох одинакових будинків по уподобаннях мешканців по відчуттях тепла і по тепловтратах самих споруд.
    Таким чином, можна лише звернутися до теоретичного розрахунку: 1 куб.м газу вартістю на сьогодні 6,879 грн. "містить" приблизно 8-9 квт тепла в залежності від "бадяжності", як писав @jns. А 1 кВтгод електроенергії видасть той самий 1 кВт тепла. Якщо знехтувати КПД котла і самої системи опалення, то можна розрахувати вартість 1 кВт тепла.
    До речі, в Німеччині тариф на газ і електрику рахують в кіловатах енергії, а не в міфічних кубах незрозумілої суміші.
    Так от, 6,879/8=0,86 грн. - це вартість 1 кВт "газового" тепла, ну а електричне коштує 0,714 грн.
    Але на газ знижок немає, а от електрику можемо споживати за 50% вартості протягом третини доби (нічний час), тобто без врахування можливих теплоакумуляторів і автоматизації максимального опалення на нічний час, маємо фактичну знижку в розмірі 17%.

Останнє редагування: 27 гру 2016
    mahno, WalterCV, stryzhko та ще 1-му подобається це.
  3. Бригадир

Бригадир Заслужений майстер

Повідомлення:
    7.840
    Симпатії:
    5.019
    Адреса:
    Одесса
    Мне хватит.
    Не "парюсь". Утром проснулся - всё выключил, вечером пришёл - включил то, ШО нужно. У меня конвекторы по комнатам.

mahno, jns, Tomash та ще 1-му подобається це.
  4. ekt.com.ua

ekt.com.ua Підмайстер

Повідомлення:
    53
    Симпатії:
    12
    Адреса:
    м. Київ, вул. Магнітогорська, 1Е
    @jns,
    Вижу 2 направления: либо ставить контроллер управления электрокотлом, который будет программироваться на повышенную температуру ночью; либо, опять же контроллер (есть на рынке уже и беспроводные), который также с программатором и управляет термоголовками радиаторов...
    Как-то так.

jns та Tomash подобається це.
  5. WalterCV

WalterCV Заслужений майстер

Повідомлення:
    1.255
    Симпатії:
    909
    Адреса:
    CV UA
    Як це не існує,якщо всі решта платять по 1,29 грн після 100 кВт ???

stryzhko та ekt.com.ua подобається це.
  6. Tomash

Tomash Майстер

Повідомлення:
    127
    Симпатії:
    98
    Ми же приводимо приклади для е.котла та опалення єлектроенергією, при умові що є дозволи на користування та 2хзоний лічильник , тому для нас(чи їх) ціна в 1.29 грн не існує.Ось це я і мав на увазі.Для нас існує тільки обмеження в кількості дозволеного лімиту е.енергії-з600 квт. та ціна для квт/год яку ми вказуємо для двух періодів користування, а ось ekt.com.ua в своїх розрахунках,хоть і приблизно,показує все ж таки перевагу використання е.ен. Але, на мою думку і тільки для мене ,це ще не повний розрахунок.І як він підказує для @jns про терморегулятори, що тут не має нічого важкого для встановлення в систему для регулювання температури повітря в кімнаті ,я зним повністью згоден. Я колись був встановив і реле часу та регулятор температури ,десь на висоті 2м від лінії пола(це коли ще не було 2х зоних лічильників , та не було терморегуляторних головок на кожну батарею, а встановлювали звичайні крани перед кожною для регулювання температури в цій чи іншій батареї та були знижки в ціні на вечірнє опалення), то з 24 годинного періоду е.котел робив тільки 20 годин.І на 100м2 опалювальної площі мені потрібно було 6 квт-й котел.З тих пір вже богато чого перероблено, тому і рахую ,що 4 квт котла на цю площу сьогодні вдосталь. Для jns ви вже в цій темі :
    Автоматика для электрокотла рішили своє питання.

jns подобається це.
  7. WalterCV

WalterCV Заслужений майстер

Повідомлення:
    1.255
    Симпатії:
    909
    Адреса:
    CV UA
    Для вас (чи їх) не існує. Для нас існує. Тому ми і говоримо про мінімальний тариф для тих, у кого оформлено електроопалення.

8. Tamarik

Tamarik Стажер

Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    1
    Оформили электроотопление в октябре 2016г.Счетчик остался прежний 3-хфазный.Как можно воспользоваться компенсацией от правительства и приобрести многозональный счетчик?Или время уже ушло и это не возможно? Подскажите,пожалуйста.

9. Tomash

Tomash Майстер

Повідомлення:
    127
    Симпатії:
    98
    @WalterCV, Тоді покажіть де ця ціна вискакує(1.29) при користіванні електроотопленням при наявності дозволів та наявності цих лічильників та межі 3600квт?Або я щось не розумію в Ваших твердженнях!
    --- добавлено: 27 гру 2016 у 20:30 ---
    Тільки покупкою за свій рахунок богатозонального лічильника.

Останнє редагування модератором: 4 січ 2017
    jns подобається це.
  10. Tamarik

Tamarik Стажер

Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    1
    Подскажите,пожалуйста, кто сталкивался с оформлением субсии на электроотопление, как производится расчет? 65квт х 62,5 х регион. коэфф.= 62,5-нормат.отопит.площадь на 2 человека

Поділитися цією сторінкою