Своїми руками Мій піролізний котел на 20-30 кВт

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Dima91, 16 вер 2015.

  1. Dima91

    Dima91 Майстер

    Повідомлення:
    171
    Симпатії:
    69
    Адреса:
    Харків
    зараз нічого конкретного сказать не можу. по поводу микросхем, звичайно автоматика є автоматика. Але потрібно все експерементувати. По поводу ТА, заходив на форум до німців так вони між собою кажуть що краще з ТА. Але в нашому випадку це дорожче буде , даже не бачок, а розводку яку потрібно буде робити (з усіма кранами і переходніками і т.д.).
     
    Vasil77 подобається це.
  2. Дональд78

    Дональд78 Бригадир

    Повідомлення:
    460
    Симпатії:
    222
    Тема прикольная :котел на 20-30 квт,а например котел 20- 50квт(шутка) тут конкретика нужна во всем ив чертежах ,типе автоматики ,вентилятора,дымоходе,и тд и тп:p:p:pshutshutshut:-D
     
  3. Dima91

    Dima91 Майстер

    Повідомлення:
    171
    Симпатії:
    69
    Адреса:
    Харків
    @Дональд78, я зрозумів) Напишу чому написав котел 20-30 кВт. Я розраховував на 20 кВт, але дивлячись на кінцевий результат можна і більше з нього отримати. Збільшити розмір "грелки" і потужність збільшиться, просто дрова швидше згорять. Котел у мене має розміри- 1 м висота, 0,5 м ширина і 0,7 м довжина. Обєм топки 0,5 х 0,45 х 0,7 , приблизно на 150 літрів. Більш детально викладу коли будуть успішні випробування. Тип автоматики? саморобний тип, вентилятор так само (витяжка поломана є). Це все в процесі. По мірі буду викладати. Немає конкретики.:-D:mathematic:
     
  4. Дональд78

    Дональд78 Бригадир

    Повідомлення:
    460
    Симпатії:
    222
    посмотрим на итого;-)
     
  5. Dima91

    Dima91 Майстер

    Повідомлення:
    171
    Симпатії:
    69
    Адреса:
    Харків
    2015-09-16 18.14.12.jpg Початок роботи над дверцятами.
     
    zmd подобається це.
  6. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Он должен на улице стоять?

    Насос - 30-60 ватт. 4 копейки в час. 2500 часов за килограмм колбасы.
    Це контролер, як приклад.
    Прикладів застосування в гуглі повно. Якщо натрапити на добре занотований проект, то можна в тому майже нічого не розуміти, скласти за малюнками до купи, скопіювати-вставити скетч, та запрацює.
     
  7. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    30-40кВт в месяц, и для многих это возможность купить колбасу! Мой дом потребляет 180-230 кВт в месяц и прибавить к ним ещё 40кВт нет желания.
    --- добавлено: 19 вер 2015 у 05:32 ---
    Да нет просто греть кладовку-котельную в которой и без него места мало?! А Вы противник регуляции котла в широком диапазоне мощностных характеристик? Ведь имея котёл способный перенастраиваться под потребности в тепле отпадает необходимость в ТА. Ну а топливный бункер сделать побольще это не есть проблемой.
     
    Останнє редагування модератором: 26 вер 2015
  8. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    50 Вт * 24ч = 1,2 кВт*ч. это 36 по 80 коп в месяц. Вы не найдёте колбасу по 30 грн/кг. А если найдёте, то есть её не будете. А сравните это с ценой за топливо. И тот, кому именно эти 30грн не хватает до колбасы, тому килограмм микросхем не поможет. И мероприятия, по обеспечению "модуляции", аккумуляции, или ещё чего, потянет на стоимость колбасы на много лет вперёд.
    Очень часто, при выборе: заплатить все деньги сразу, или те же деньги выплачивать несколько лет регулярно малыми порциями, - люди выбирают второе.

    Кладовку по любому надо греть.

    Просто нет у котла этого широкого диапазона. У топливника есть, а у всего остального котла с этим трудно. И все мероприятия по обеспечению широкого диапазона, приводят ко второму котлу другого размера. Но лучше иметь три котла, тогда можно ещё шире диапазон покрыть.
     
  9. Dima91

    Dima91 Майстер

    Повідомлення:
    171
    Симпатії:
    69
    Адреса:
    Харків
    В ідеалі нічого не буває. Полюбому потрібно чимось жертвувати. Ось чому мені подобаються хати 1-2 поверхові з підвалом. Вся комунікація там, котли всі там, ТА добре ставити і міста буде хватати. А тепло яке буде там буде пол гріти, красота). За електрику, в планах ставити сонячні батареї та вітряк. Також акамулятор для перебоїв.
     
  10. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    Ага при 32С лучше консервация хранится. Скажете про утепление, ну конечно теплоизоляция ведь бесплатно бери попользуйся, а съело бак самоварный так потом в магази вернёш. ЭКОНОМИЯ СПЛОШНАЯ. А шелевую горелку и модуляцию чястотой всунуть так это ж баблищяяяя?
     

Поділитися цією сторінкою