Електротяга

Тема у розділі 'Тракторы, мотоблоки и другая техника', створена користувачем Testter, 11 вер 2015.

  1. Витэк

    Витэк Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.084
    Симпатії:
    1.863
    Адреса:
    Золотоноша
    Може з заводу і дійсно не стояли, але в період експлуатації після виходу з ладу заводської ставили і їздили.
     
  2. Testter

    Testter Інженер

    Повідомлення:
    1.102
    Симпатії:
    335
    Адреса:
    Львів
  3. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    із ссилки понятно, що звичайних свинцових акумів хватило на півгода. якщо рахувати ціна час то одгнаково що свинцеві, що якісь там золотозалізніплатинові.
     
  4. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Маю питання до знавців, надіюсь, Є такі.(не охота граблі топтати)

    Вступ такий...
    На минулому тижні(у неділю) вибрався я із свояками на гриби, ну заодно і шашлика втерти.
    Всі пішли лісом, а я як затійник нав'ючив велосипеда і поперся стежками на інший край. Загрузився не слабо(шашлики-машлики, вода. пойло, посуда, рядна і тд.), да так що їхати вдавалося лише по твердій дорозі. Поки пхав по піску свого "ішачка" думки аж перли і ідеї також.
    Так ось питання стало про візок на електротязі. Пошарившись по задвірках знайшов електродигун від вентилятора охолодження якоїсь іномарки, по виду на ват 200-250 потягне, все інше також знайдеться, АКБ планується стартерний, використовуватись буде рідко.
    Буде мені допомога від такого тандему, чи не варто морочитися???

    Дякую!!!:Hi:

    pr11.jpg
     
    turbo77, Petko та NikIN подобається це.
  5. Testter

    Testter Інженер

    Повідомлення:
    1.102
    Симпатії:
    335
    Адреса:
    Львів
    Можете спробувати. Але привід, напевне, робити на заднє колесо. Щось типу велогенератора. Але набагато жорсткіше. Можливо по центру покришки, а не збоку.

    Або той возик з мотором - замість переднього колеса?

    А от цікаво. Якщо заживити велогенератор - він же буде мотором? Але йому потрібен змінний струм. Тобто потрібен інвертор. От можна обвісити велосипед такими велогенераторами. З'єднати їх послідовно і паралельно.

    Це лише крива думка. Яка потребує коректування спеціалістами.

    А взагалі колеса з моторами продають. І мотори під каретку (на каретку) з педалями. І велосипеди в зборі, нові та вживані. З акумуляторами та без. Справа лише в грошах, бажанні, часі.

    Перевага у велосипеда з мотором - більша мобільність. Порівняно з велосипедом без мотора та велосипеда з причепом.
    Недоліки - вага, високий центр ваги (залежить від місця розташування акумуляторів та мотора) і вартість.

    Бачив на базарі Торпедо у Львові вживаний електровелосипед Геркулес німецького виробництва. 7 тис. гривень. З двома акумуляторами та двома електромоторами. Що до моторів - не впевнений. Можливо, лише один. Акумулятори розташовані вертикально по боках заднього колеса. Вірогідно, що акумулятори до нього прийдеться шукати нові. Хоча точно я не знаю - не впевнений та не перевіряв.
     
    Останнє редагування: 9 жов 2015
  6. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Цікавить саме привід на колесо візка, щоб компенсувати опір навантаження. Електродвигун маю на ват 250, ось і думаю, чи вистачить цього для моїх потреб. Швидкість, також, більше 15-ти не треба, як варіант, можна побавитися із передаточними числами.
    (всі інгридієнти є в господарстві, витрачатись не потрібно)
     
  7. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    @leshiy_40, Треба робити вело-всюдихіда, на зразок цього -

     
    Останнє редагування: 9 жов 2015
  8. Testter

    Testter Інженер

    Повідомлення:
    1.102
    Симпатії:
    335
    Адреса:
    Львів
    Кріплення акумуляторів було на зразок цього.
    [​IMG]
    Велосипед трохи не такий.
    http://dnepropetrovsk.dnp.olx.ua/ob...ped-giant-iz-germanii-IDfyOgK.html#c6fb3f1a6a

    Точно потягне? А бірки на ньому немає? Оберти чим регулювати (більше-менше)?
     
    Останнє редагування: 10 жов 2015
  9. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Бірок, на жаль, ніяких немає, погуглив, то подібні(з виду) від 200 до 250Ват.
    Оберти пробував(експерементував) регулювати кнопкою від потужного шуропокрута, як поведе в роботі не знаю, але це вже деталі.
    Цікавить сам факт ефективності такого задуму. Може хто по велофорумах пробував таке, чи чув.

    609082.jpg

    ta-rear650w.JPG
     
    Останнє редагування: 10 жов 2015
  10. Testter

    Testter Інженер

    Повідомлення:
    1.102
    Симпатії:
    335
    Адреса:
    Львів
    Тут дослідний саморобний зразок. Та ще й Львів.
     
  11. Testter

    Testter Інженер

    Повідомлення:
    1.102
    Симпатії:
    335
    Адреса:
    Львів
    Останнє редагування: 19 жов 2015
  12. Testter

    Testter Інженер

    Повідомлення:
    1.102
    Симпатії:
    335
    Адреса:
    Львів

Поділитися цією сторінкою