Виготовлення теплоакумулятора своїми руками

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем romychk, 3 вер 2015.

  1. CAM

    CAM Бригадир

    Повідомлення:
    228
    Симпатії:
    136
    вибачаюсь, неуважно прочитав. Тоді вже краще чугунний радіатор, як на мене.
     
  2. romychk

    romychk Підмайстер

    Повідомлення:
    64
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Бережани, Тернопільська обл.
    В мене є ще мідний радіатор від москвіча 412 може його використати? Взагалі мідь у воді яка знаходиться у баці з чорного металу як поведеться? І ще питання десь на просторах інтернету вичитав що можна зверху в баці налити масла, що так менше буде випаровування і не буде так бак ржавіти, що ви думаєте про це?
     
  3. romychk

    romychk Підмайстер

    Повідомлення:
    64
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Бережани, Тернопільська обл.
    А мідна трубка як буде поводитися? Я просто боюся чорний метал давати у систему? Боюся щоб не знищився газовий котел?
     
  4. Злий ельф

    Злий ельф Підмайстер

    Повідомлення:
    55
    Симпатії:
    10
    а система з якого матеріалу?
     
  5. romychk

    romychk Підмайстер

    Повідомлення:
    64
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Бережани, Тернопільська обл.
    Металопластикова труба нові металеві радіатори і новий котел. Боюся угробити :(
     
  6. romychk

    romychk Підмайстер

    Повідомлення:
    64
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Бережани, Тернопільська обл.
    Мідь може торкатися чорного металу в теплоакумуляторі?
     
  7. maks 2011

    maks 2011 Майстер

    Повідомлення:
    76
    Симпатії:
    10
    Адреса:
    рідна ненька
    якщо використовуєте мідь то обов,язково з ізолюючими прокладками,гальванопара уб,є акумулятор.що помішало запхнути н/ж гофру?
     
  8. romychk

    romychk Підмайстер

    Повідомлення:
    64
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Бережани, Тернопільська обл.
    Мене якраз цікавить що зробити щоб не було гальванопари. Я в тому не спеціаліст хотів би з Вами поспілкуватися. Нержавійку боюся по тих же питаннях гальванопара :) а там стінка взагалі тоненька і читав що нержавійка всетаки ржавіє :(
     
  9. maks 2011

    maks 2011 Майстер

    Повідомлення:
    76
    Симпатії:
    10
    Адреса:
    рідна ненька
    стінка витримує до 16 кг,вам що стріляти з неї?думаю н/ж стоїть в ряду ел.хім.напруг від заліза в сторону нейтральних,інертних металів.по народному є технічна і харчова н/ж,при зварюванні технічної корозія вздовж шва
    --- добавлено: 5 вер 2015 у 11:41 ---
    стінка витримує до 16 кг,вам що стріляти з неї?думаю н/ж стоїть в ряду ел.хім.напруг від заліза в сторону нейтральних,інертних металів.по народному є технічна і харчова н/ж,при зварюванні технічної корозія вздовж шва
     
    Останнє редагування модератором: 13 вер 2015
  10. romychk

    romychk Підмайстер

    Повідомлення:
    64
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Бережани, Тернопільська обл.
    Я просто надибав, теми про те що нержавійка ржавіє (бачив і гофру і радянську нержавійку з іржою), кажуть що нержавійка не може торкатися чорного металу, тому я не знаю що надійніше. Мідна труба виходить по цій же ціні що нержавійка, можна сказати що дешевше бо не такі дорогі перехідники, тому і думаю що робити
     

Поділитися цією сторінкою