Піролізний "Мартен" для хати

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем NikIN, 1 вер 2015.

  1. NikIN

    NikIN Бригадир

    Повідомлення:
    550
    Симпатії:
    170
    А яке має бути пропорційне відношення потужності дроселя до кондьорів і кондьорів поперечних до вихідних? Якісь мають бути пропорційні зміни при зменшенні/збільшенні баласту?
     
  2. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    @NikIN, Ні,дроссель наприклад в мене такий в сусіда менший,ще в знайомого кажись на 300Вт ,а конденсатори в нас однакові "з одної бочки" )))
     
  3. NikIN

    NikIN Бригадир

    Повідомлення:
    550
    Симпатії:
    170
    Що значить "з однієї бочки",- я не зрозумів. Мене цікавить таке: якщо я хочу використовувати 400Вт, який має бути дроссель і по скільки мікрофарат конденсатори, ті які стоять "мостиком" і ті які після дроселя (по Вашій схемі)? В тій схемі на яку вихідну потужність розраховано, який для того дросель?
     
  4. peps08

    peps08 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.525
    Симпатії:
    2.661
    Адреса:
    м. Лохвиця Полтавська обл.
    Я Вам відповів.І подавав посилання.
     
  5. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    @NikIN, Я зрозумів - ви не радянська людина і деякий гумор вам не зрозумілий )))......про розлив з одної бочки )))
    У всіх дросселі різні ,а конденсатори однакової ємності ,вольтажу і.т.д. Що тут не ясного ?Берете блін ))) любий дроссель паяєте по схемі конденсатори і ВСЕ!!!!!! Про велечину дросселя не перепитуйте ))) ,вже ж блін написав ,що я знаю зібрані ТРИ схеми з різними дросселями ,але з ОДНАКОВИМИ конденсаторами і вони працюють. По менше розглагольствуйте ,а просто робіть .
     
    NikIN подобається це.
  6. NikIN

    NikIN Бригадир

    Повідомлення:
    550
    Симпатії:
    170
    Так брати блін чи паяльник, щоб спаяти кондьори? :-D
    Мені кажуть дросель має бути в два рази потужніший за суму потужностей споживачів, тому я і уточнюю. У Вас він слабіший ніж сам вентилятор. Вольтаж в конденсаторах має різницю на 600Вольт і 350-400В? Поки мені на це ніхто не дав обгрунтованної відповіді.
    :Hi:
     
  7. Alien

    Alien Майстер

    Повідомлення:
    154
    Симпатії:
    29
    Адреса:
    м. Луцьк
    Аргумент?
    Як форма сердечника може вбити інвертор?
     
  8. NikIN

    NikIN Бригадир

    Повідомлення:
    550
    Симпатії:
    170
    Щоб брати і робити треба зібрати компоненти, для цього я все й уточнюю, щоб лишнього не накуповувати. А спаяти це 3-5 хвилин і ще півгодини якийсь бокс для нього пристосувати.
    --- добавлено: 20 жов 2015 у 21:07 ---
    @Alien, Не знаю.
    --- добавлено: 20 жов 2015 у 21:18 ---
    До речі, на кацапському форумі знайшов діалог по цьому стабу http://www.radiokot.ru/forum/viewtopic.php?f=1&t=42077. З поясненнями такого собі As'а.
     
    Останнє редагування модератором: 28 жов 2015
  9. Vorfolomey

    Vorfolomey Інженер

    Повідомлення:
    737
    Симпатії:
    836
    Адреса:
    Светловодск
    Брехня:-[

    А чому, тут http://koteko.com.ua/catalog/unika не вбиває? ;-)
     
  10. peps08

    peps08 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.525
    Симпатії:
    2.661
    Адреса:
    м. Лохвиця Полтавська обл.
    То товариш NikIN не правильно мене зрозумів. Форма сердечника тут ні до чого. Безперебійники з апроксимованою синусоїдою не виносять індуктивного навантаження. На горизонтальних дільницях цієї "синусоїди" немає продуктивної роботи а є нагрів трансформатора відповідно ключові транзистори в безперебійнику дуже гріються з усіма негативними наслідками для останнього.
     
    Alien подобається це.

Поділитися цією сторінкою