Піролізний "Мартен" для хати

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем NikIN, 1 вер 2015.

  1. NikIN

    NikIN Бригадир

    Повідомлення:
    550
    Симпатії:
    170
    В отому білому стабі окрім тороїдального транса є два дроселі. Маркування, якщо не помиляюсь, починається ЛДС-...(далі цифри не помню). А що таке "апрксіма"?
     
  2. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    ступінчата аппроксімація синусоїди sinus_approx.jpg по "народному" апроксіма ))).
    Самі дросселі не допоможуть ,требе ще конденсатори.
    Ось опис цєї схеми
    http://gyrator.ru/inverter-sine-wave-feedback
     
  3. NikIN

    NikIN Бригадир

    Повідомлення:
    550
    Симпатії:
    170
    Зрозумів, дякую. А конденсатор є у всіх насоса, вентах. Чи мало? Тоді скільки потрібно і як зЄднувати (послід. чи паралельно)?
     
  4. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    Переговорив з товаришшем ,взяв схемку,дуже проста ,але вона на форум не проходить ,скиньте свою електронну адресу я перекину на пряму .
    П.С. В насосах і вентиляторах стоять пускові або робочі конденсатори.
     
    Останнє редагування: 17 жов 2015
  5. resident45

    resident45 Стажер

    Повідомлення:
    15
    Симпатії:
    3
    спросите у PEPS 08 КИПиА это по его части игдето в одной из его тем он выкладывал схему подключения с АйПиэС.на сколько япомню у него 750-Й безперебойник +60-Й АКБ вместо штатного тянули циркуляцию 5_6 часовможно поставить и 75-Й АКБ но долго будет заряжать 8 часов неменьше

    --- добавлено: Oct 18, 2015 3:23 AM ---
    совершенно верно насколоько я помню(хоть и далёк от таких вещей)кондер всхеме стоит не вдоль а поперек если я тогда всё правильно понял:):):)
     
    Останнє редагування модератором: 26 жов 2015
  6. NikIN

    NikIN Бригадир

    Повідомлення:
    550
    Симпатії:
    170
    Ось розібрав заводського стабілізатора напруги, щоб викласти фото його в середині.
    1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg
    В схемі стоять два конденсатори по 10мкФ на 250В
    6.jpg

    Ось так вони по схемі розведені з трансформатором і дроселями
    7.jpg , 8.jpg .
    Можливо пайка не заводська

    9.jpg , 10.jpg ,

    але так воно працювало багато років (дістався від тестя).

    Виклав ці фото в надії, що мені фахівці з електрики розповідять, зможе цей стаб дати правильну синусоїду, якщо перед ним стоїть інвертор, який, скорше за все, дає "апроксіму".
     
    Останнє редагування модератором: 20 жов 2015
  7. NikIN

    NikIN Бригадир

    Повідомлення:
    550
    Симпатії:
    170
    То що будуть якись рекомендації стосовно
    [​IMG]
    --- добавлено: 20 жов 2015 у 14:56 ---

    Дякую. А різниця в тому, що конденсатори циліндричні чи кубічні (прямокутні) є? Можна поставити, наприклад, з того,що в мене зараз знайшлося. Дроссель з ламп 1*36Вт(2*18Вт), циліндричний кондьор на 9мкФ і прямокутних два штуки по 10мкФ?
     
    Останнє редагування модератором: 28 жов 2015
  8. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    @NikIN, Конденсатори по барабану які хоч трикутні ,а от дроссель слабуватий .Треба хоч трохи наблизитись до вентилятор 80вТ+насос 40вТ=120Вт,а у вас тільки 36Вт набирається. Мені я подививсь попавсь дроссель від старезних світильників які колись були 2*80Вт. Хоча наприклад в сусіда така ж схема дросселювання ,а дросселі від лампи 2*40Вт . Працюють - насос + насос котла +турбіна котла ,прошлу зиму без проблем,політ нормальний.
    П.С.На ОЛКС я бачив море дросселів і мощнячих і слабеньких і ціни шара ,просто треба шукати.
    Також я почав з того ,що пішов би до любого майстра ,що має осцилограф і хай гляне який вихідний струм + підкаже про стаб,так буде краще і зрозумуліше для вас. Я б допоміг ,але сам "мілко" плаваю)))) в цьому ділі.
     
    NikIN подобається це.
  9. NikIN

    NikIN Бригадир

    Повідомлення:
    550
    Симпатії:
    170

    Дякую. @peps08 сказав тороїдальний трансформатор категорично не можна використовувати з інвертором. Останній горить. Хоча декілька разів включав з інвертором,- витримало, але ризикувати не буду. Буду шукати такий дроссель чи дроселі і збирати окремо "синусоїдатор" :-D.

    П.с. Доречі, якщо підвищити потужність до можливих з інвертора 400-450Вт, як треба набирати дроселі і кондери (послідовно чи паралельно)? Особливо не ясно з дроселями.
     
  10. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    @NikIN, Дросселі НЕ набираються - він повинен бути один ,а от конденсатори - так набираються .але як я не пам"ятаю .
     

Поділитися цією сторінкою