Піролізний "Мартен" для хати

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем NikIN, 1 вер 2015.

  1. NikIN

    NikIN Бригадир

    Повідомлення:
    550
    Симпатії:
    170
    Вибачаюсь, що швидше не відповів. Поки погода гарна пошвидшено працюю.
    При тих експериментах з бензобаком про якийсь гистерезис в 20-30 град. було важко говорити (особливо коли на вулиці тепло), але другий раз, коли протоплював, пробував заміряти температуру на зворотці (біля крану, за насосом) було таке. Автоматика доганяє температуру до виставленої (було виставлено 80град.) вимикається вент., температура зверху на виході з котла 82-83град, помпа працює. Через кілька хвилин, помпа призупиняється. В цей час я відмотую датчик, що знімає температуру води (стояв на вихідній трубі з котла) і примотую ізолентою до зворотки біля крана. Через хвилину на дісплеї вже 72град. Через пару хвилин включається вент., а трохи згодом і помпа. На дісплеї 68град, а на механічному 76град...
    Ось такий гістерезис :vo: .
    В налаштуваннях автоматики я поки повністю не розібрався. Та й поки не намагався, так як задача була просто провірити котел. Далі на постійній системі опалення буду все налаштовувати.
     
  2. параска

    параска Прораб

    Повідомлення:
    721
    Симпатії:
    342
    Адреса:
    Івано Франківська обл. Косівський р-н
    Якщо можна відповіш,скажи для чого обкладати цеглою метал яки має всередині воду
    --- добавлено: 19 вер 2015 у 16:35 ---
    Якщо можна відповіш,скажи для чого обкладати цеглою метал який має всередині воду
     
    Останнє редагування модератором: 27 вер 2015
  3. NikIN

    NikIN Бригадир

    Повідомлення:
    550
    Симпатії:
    170

    Подивися це відео і можливо зрозумієш:




    Пи.Си. Температура в нижній камері, де струмінь полумЯ, більше 1000град. На сухому дубі може сягати 1300град. В мене, наприклад, розплавились мілки гвозді (ті якими оббивають двері дермантином) і малі саморізи при спалюванні старих дверей і рам.
     
    Останнє редагування модератором: 27 вер 2015
  4. параска

    параска Прораб

    Повідомлення:
    721
    Симпатії:
    342
    Адреса:
    Івано Франківська обл. Косівський р-н
    Горить прекрасно супер ,але можна поставити грубший метал вогнетривкий, всередині вода ,ну а раньше були котли КВ-300, там температура тоже була велика, але без цегли, на голу бляху, труби
     
  5. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    Для повного згорання піролізних газів треба температура більша 1000*С ,при обмуровці з заліза ,а тим більш з водяною рубашкою це не реально ,от і тулимо шамот ,а хто позаможніший то кераміку ))))
    --- добавлено: 19 вер 2015 у 17:15 ---
    Я ставив чугун .......не допомогло )))
     
    Останнє редагування модератором: 27 вер 2015
  6. параска

    параска Прораб

    Повідомлення:
    721
    Симпатії:
    342
    Адреса:
    Івано Франківська обл. Косівський р-н
    А як горять гази у Холмова?
     
  7. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    Обично ))) .........Ви уважно прочитайте ,що я пишу - "Для ПОВНОГО згорання.........." .Горіти вони в любому випадку будуть ,але не в повному об"ємі при недостатній температурі камери згорання. Піролізні гази одні горять при тах то температурах ,а інші при таких то підвищених.
     
    Vasil77 подобається це.
  8. NikIN

    NikIN Бригадир

    Повідомлення:
    550
    Симпатії:
    170

    По-перше, буде місцеве підкипаня (в місці нагріву від струменю). Це призведе до постійного завоздушування котла і, як слідство, до гіршої циркуляції теплоносія в середині котла (при умові наявності зверху котла розповітрювача). По-друге, є поняття як "жаропрочністна корозія", яка в звичних конструкційних сталях зЯвляється при 350-370град., а в жаропрочнісних сталях (ті які являються легкозварними) при 620-650 град. Тобто в тіх частинах котла де температура вища за 650 град на поверхні металу обовязково буде "гаряча" корозія, яка вбЄ котел в тому місці. В звичних котлах і котлах стропува-класу це не грозить,- це "холодногорючі" котли. Там температура зпалювання, навідь, сухого дубу навряд-чи перевищить 650 град.
    Як приклад, я колись, років 8-10 тому, зварив мангал з жаропрочнісної 8мм сталі, весною в цьому році його довелось знизу підварювати. Трошки прогнив... Там де жар знаходиться там прямо коржі іржі. І температура набагато менша за 1000град.
    --- добавлено: 19 вер 2015 у 20:23 ---
    Ось так . Видно в ту мінзюрку щось не напевно. :elektrik:
     
    Останнє редагування модератором: 27 вер 2015
    Володимир П подобається це.
  9. параска

    параска Прораб

    Повідомлення:
    721
    Симпатії:
    342
    Адреса:
    Івано Франківська обл. Косівський р-н
    ДЯКУЮ за відповідь,а питання, вибір між котлами, стропива, паролізний, шахтний, прямого горіння, котрий на твю думку з ліпших і якщо можна описати чому, НА ПЕРЕД ДЯКУЮ З МЕНЕ ПИВО З СМЕТАНОЮ
     
    Останнє редагування модератором: 27 вер 2015
  10. NikIN

    NikIN Бригадир

    Повідомлення:
    550
    Симпатії:
    170

    Вже не в першому пості спостерігаю аскенізм слова. Правильно так: Піроліз, або теплова деградація — від "піро" - вогонь, і "лізис" - розчинення. Ось тлумачне посилання: https://uk.wikipedia.org/wiki/Піроліз .
    Сказати, який котел беззаперечно кращий по всіх критеріях, це все одно відповісти яка машина краща. Я в таких випадках кажу, та яка в любий момент їде , не ламається (ну майже) і яка господарю до душі. Десь так і з котлом.

    Пробував змішувати? І як організм витримав?rofl
     
    Володимир П та Килав подобається це.

Поділитися цією сторінкою