Піролізний "Мартен" для хати

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем NikIN, 1 вер 2015.

  1. NikIN

    NikIN Бригадир

    Повідомлення:
    550
    Симпатії:
    170
    Перша закладка дров

    1.jpg 2.jpg

    Димохід зробив так
    3.jpg .
    А це він вже вмонтований в комен і ще не заліплений терморозчином
    4.jpg
    Групу безпеки (корпус) збираюсь робити власноруч
    5.jpg
    @Дональд78, СО буде закрита та з ТА. Про остальні нюанси згодом .
    --- добавлено: 3 вер 2015 у 14:29 ---
    @Злий ельф, Фото там де молоток всередині лежить бачили?
     
    Останнє редагування модератором: 11 вер 2015
    leshiy_40 та Володимир П подобається це.
  2. Злий ельф

    Злий ельф Підмайстер

    Повідомлення:
    55
    Симпатії:
    10
    Бачив фото. Розцінив як фото процесу виготовлення.
    Тому і питаю.
    Сорі. Вже розгледів на фото з дровами.
     
    Останнє редагування: 3 вер 2015
  3. NikIN

    NikIN Бригадир

    Повідомлення:
    550
    Симпатії:
    170
    Дороблюю прямокутний ТА (з кучою перетинок-кльопок) на 920-940 літрів. Ще не випробував, починають мучати сумніви що до тиску. Точніше довговічності від тиску. Тиск не більше ніж в котлі, а там запобіжник на 1,5 бара. В ТА буде теж 1,5 бар запобіжник. Сталь товщиною 4мм, верх 5мм. Де 4мм скрізь обвар з двох боків, ну а криша з однієї. По розрахункам на максимальному тиску всередині, сумарний тиск на стінки складе десь 62-64 тони.
    В звязку з цим виникла думка робити змішану СО. Тобто, поскільки в будинку ГК призначнений виключно для закритої системи (він "звалюється" в помилку коли тиск менше 0,7бар), то по будинку залишити систему закритою. Під ГК стоять гребінки на вхід і вихід, далі на кожну батарею окремо.
    Якщо в кубовому ТА з нерж. гофри намотати "теплообмінник" побільше і пустити через окремий насос і терморегулятор на гребінки (в торцях знизу є заглушки 1"), де над вхідною гребінкою поставити зворотній клапан, щоб не спрацьовував весь час газовий котел. А систему ТТК+ТА з термостатом-розподільником, ще одним насосом і клапанами, фільтрами зробити відкритою?
    Виникає питання, не занадто низкий відсоток я зможу відбирати тепла в порівнянні з продуктивністю котла? І хватить мені того відібраного тепла у ТА?
    Хто що на цей рахунок думає?
     
    Останнє редагування: 11 вер 2015
  4. Микола (Рівне)

    Микола (Рівне) Бригадир

    Повідомлення:
    170
    Симпатії:
    117
    Який у Вас вент стоїть на котлі? 117 чи 120?
     
  5. NikIN

    NikIN Бригадир

    Повідомлення:
    550
    Симпатії:
    170
    DP-120. Такий йшов в комплекті з автоматикою CS19. Видає на максимумі 385 кубів.
     
  6. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    Аналогічну автоматику купив ,тренуюсь ))......поки на заводських налаштуваннях ,але хочу виставити менш повітря наддуву + температуру вимикання 55*С. Форсунка зараз з чугуна ,але буде час зроблю з цегли .Не подобається горіння ,точніш всім подобається ,а мені ні .Хочу погратися з розмірами форсунки. Зараз 170*35мм ,а хочу зробити 150*30 і вторинним повітрям погратись.
     
  7. NikIN

    NikIN Бригадир

    Повідомлення:
    550
    Симпатії:
    170
    Я на своєму при випробуваннях в "ручну" коректував. Через "F" (стояло спочатку F1) виставив F5 і далі "+" та "-" сбавляв повітря і температуру підняв. Насос поставив на 3 швидкість так воно аж жзюрчать почало. Значить пішла кавітація на крильчатці. Перемкнув на 2 швидкість, дзюрчання зникло, залишив так.
    Але це все лише були випробування на тимчасовій системі циркуляції.
    Я форсунку продовбав коронкою десь 150-155 на 30-32мм. Десь читав, що оптимальний розмір 200 мм2 на 1 кВт потужності котла.
     
  8. NikIN

    NikIN Бригадир

    Повідомлення:
    550
    Симпатії:
    170
    А у Вас в котлі немає гвинта регулювання ВП? Потрібен такий регулюючий клапан обовЯзково. Різні по вологості дрова, різні режими (розпал, набір температури, підтримання темп. тощо). Перед відкриванням шибера прямої тяги (при підкиданні дров) треба прикручувати повністю ВП.
     
  9. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    Є встановлений банальний кран ,пробував регулювати,щось не те полум"я.Але я ще нормально і не топив ,то жара )),то вчора кинув маленький оберемок соснових дров поексперементувати так мої і вікна і двері повідчиняли в будинку ,жарко їм.
    Я граюсь зараз в Ф1 ,але це для дрова+вугілля ,а ось Ф2 це чисто заводські налаштування на оптимальний наддув для згорання дров. Попробую спочатку так ,а потім по мірі похолодання і буде час пограюсь в свої налаштування.
     
  10. Микола (Рівне)

    Микола (Рівне) Бригадир

    Повідомлення:
    170
    Симпатії:
    117

Поділитися цією сторінкою