В кого є котел ATMOS. Реальні відгуки про котел і його розхід

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем serg715, 1 вер 2015.

  1. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    Я не два відра ,а пів відра на дві неділі ,але западло в тому ,що не перевірив ,розпалив ,а тяги нема .......гасиш (((,чистиш і вперед.Щоб рідше чистити я брав проволку п"ятірку і шурував туди сюди,крутив . Після встановленя нержавійки ,чистив після Булер"яну раз на місяць-два.Булер"ян наче повністю спалював ,але я описав єфект коли з"являється конденсат з всякою какою.)))
    П.С.Топив сміттям ,дровами в тому числі і сосновими.Після дуба сухостою сажі ітд нема.
    --- добавлено: 20 вер 2015 у 12:38 ---
    Ну а мне не повезло с эти, труба за 5м до центрального входа в дом. Прийдётся делать "красоту" и утеплять так чтоб из неё ничего не выплывало.[/QUOTE] Перевірено ,випливати буде через капельник в любому випадку.Точніш якщо ваш котел тухнути не буде то і конденсату не буде.
     
    Останнє редагування модератором: 28 вер 2015
  2. NikIN

    NikIN Бригадир

    Повідомлення:
    550
    Симпатії:
    170
    Добродії! А якщо зверху зробити клапан-хлопушку і вивезти привід (мідна чи інша тонка трубка а в середині тросик) до, наприклад, ричага прямої тяги на котлі, або окремо. Головне не забувати відкривати коли знову розтоплюєш і закривати клапан коли перегоріло. Як ви на це дивитесь?
     
  3. Vladimir1966

    Vladimir1966 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.110
    Симпатії:
    710
    Адреса:
    с. Нові Петрівці
    Негативно. Є величезна ймовірність угоріти
     
  4. NikIN

    NikIN Бригадир

    Повідомлення:
    550
    Симпатії:
    170
    Це якщо котел в житловому приміщенні і спішити закривати той клапан відразу після казалось-би перегоряння. А якщо в не житловому? Якщо котел з автоматикою? І включати режим "продувки" в самому кінці етапу топіння.
    По прикладу шиберної задвижки в "руських" пічах чи грубках. Яка ставиться якомога далі (вище) від печі для того щоб вологою не просякала цегла. І навідь, якщо гарна тяга і достатній розріз димоходу в печі бабуля моя прикривала бувало задвижку, коли трошкі в печі ще попел жеврів (залишивши десь близько сантиметра не до кінця). Особливо, памятаю, на осінні канікули, коли сира, мерзенна погода була. Нічого ніхто з нас не вчадів. Тфу-тфу-тфу.
     
  5. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    Так точно і в мене бабуля на грубі шибер перекривала ,але мені здається там трішки все одно щілина + тепло маси цегли яке дає штовхаючу силу яка рухає угарний газ вверх .
    --- добавлено: 20 вер 2015 у 17:27 ---
    Так точно і в мене бабуля на грубі шибер перекривала ,але мені здається там трішки все одно щілина + тепло маси цегли яке дає штовхаючу силу яка рухає угарний газ вверх .
     
    Останнє редагування модератором: 28 вер 2015
  6. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    По ДБН на дымовые!! каналы запрещена установка козырьков, дефлекторов и т.д. прибамбасов. На вент. каналы таких ограничений нет.
    --- добавлено: 20 вер 2015 у 20:47 ---
    Мне кажется, всё же, что это больше ваше предположение. На Калвисе, на подаче воздуха, стоят колеблющиеся шибера, когда котёл прогорает то продолжается движение тёплого воздуха (как Вы и описали). Через 320 трубу длжно бы зайти столько холодного воздуха что на боровах иней должен выступить. Но этого НЕТ. У отца на бане стоит 150 неутеплённая зимой топится 2 раза на неделю, да бывают срывы тяги если поддувало закрыть плотно "для экономии" но это легко преодолимо при наличии газовой горелки ( просто направить пламя горелки по ходу дымогазов на 2 мин) а затем продолжить растопку.
     
    Останнє редагування модератором: 28 вер 2015
  7. serg715

    serg715 Новачок

    Повідомлення:
    25
    Симпатії:
    0
    А якщо комин точно герметичний і дим 100% непопадатиме. Чи потрібно тоді гвльзувати
     
  8. 54сергей

    54сергей Бригадир

    Повідомлення:
    146
    Симпатії:
    106
    Адреса:
    Корюковка Черниговской
    У меня не гильзованый.
     
    Vasil77 подобається це.
  9. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    Поймите, нормальная гильзовка даст 100% результат. Ну можна домой и камаз купить, вдруг за грибами пойдёте а там их моного, вот и камаз пригодится. Перезимуйте без гильзы, а если прийдётся на следующий год загильзуете. При тех уходящих что в паспорте на "атмос" проблем с конденсатом небудет.
     
  10. святославович

    святославович Стажер

    Повідомлення:
    19
    Симпатії:
    1
    Такі да! 630кг, 43000 ціна-20Квт, ну,та хазяїн-барин
     

Поділитися цією сторінкою