Бойлер косвенного нагрева своими руками

Тема у розділі 'Водонагреватели', створена користувачем jekson, 29 сер 2015.

  1. Sergey85700

    Sergey85700 Стажер

    Повідомлення:
    26
    Симпатії:
    21
    Адреса:
    Донецкая область Волноваха
    Добрый день. Отпишусь и я о своем опыте изготовления бойлера косвенного нагрева из обычного бойлера.

    Как-то попался мне на пункте приема металлолома бойлер. Визуально он был цел. Договорился с приемщиком, что возьму на пару дней проверю. Если что верну. Бойлер оказался целым. Фирмы горение. 100 литров. Пролежал он у мены в ожидании вдохновения почти год.

    [​IMG]

    Родных креплений на стену не было, пришлось кулибиничать. В качестве змеевика использовал 6 метров мелалопластиковой трубки.

    [​IMG]

    Отверстие под тен закрыл вот таким блином. На этом блине два отверствия по центру диаметром 21 мм. В этот диаметр проходит полдюймовая трубка с резьбой

    [​IMG]

    Место бойлеру нашлось только в котельной. из-за этого приходится долго ждать пока дойдет теплая вода до кухни и ванной. Это конечно недостаток. Вода прогревается хорошо. Топлю газовым котлом и твердотопливным КСТ -16. Держу 40-50градусов. Воды этого бойлера хвататет принять душ 4 человекам.

    [​IMG]
     
    pic16f887, Papp Janos та bogdansv подобається це.
  2. ком

    ком Майстер

    Повідомлення:
    178
    Симпатії:
    86
    Адреса:
    Вишгород
    Я такого зробив.
     

    Вкладення:

    Живу без газа, meroro та bogdansv подобається це.
  3. ком

    ком Майстер

    Повідомлення:
    178
    Симпатії:
    86
    Адреса:
    Вишгород
    Добавив спіраль стало харашо. Теплоносій70 вихід 60 градусів.
     
    bogdansv подобається це.
  4. Живу без газа

    Живу без газа Прораб

    Повідомлення:
    688
    Симпатії:
    287
    Адреса:
    Николаев
    Здравствуйте!
    Хотел уточнить, какого качества горячая вода на ГВС в плане ржавчины и т.п.? Как и чем боретесь?
     
    ком подобається це.
  5. ком

    ком Майстер

    Повідомлення:
    178
    Симпатії:
    86
    Адреса:
    Вишгород
    Вода чиста. Змієвик зроблений з харчової нержавіючої гофротруби.
     
  6. Живу без газа

    Живу без газа Прораб

    Повідомлення:
    688
    Симпатії:
    287
    Адреса:
    Николаев
    Тогда будет накипь внутри гофры со временем, если вода артезианская.
     
    ком подобається це.
  7. ком

    ком Майстер

    Повідомлення:
    178
    Симпатії:
    86
    Адреса:
    Вишгород
    Вода чиста. Прфільтрована. Сам змієвик легко демонтується, чиститься, або ставим новий.
     
  8. Живу без газа

    Живу без газа Прораб

    Повідомлення:
    688
    Симпатії:
    287
    Адреса:
    Николаев
    Я все-таки присматриваю себе эмалированный вариант - ARISTON VRTD 100. Нерж имеет очень много тонкостей эксплуатации - точечная коррозия и не только.
    --- добавлено: Oct 28, 2017 9:26 AM ---
    Но Ваш вариант тоже очень интересен.
     
    Останнє редагування модератором: 5 лис 2017
  9. meroro

    meroro Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.735
    Симпатії:
    6.852
    Адреса:
    Івано-Франківська обл,Долинський р-н
    Як Ви її там пристроїли?Цікавлять виходи з бойлера.
    Бойлер косвекого нагріву робив сам.З балона газового (з зіла зняв в сусіда) на 210 літрів.Стінка 5-6 мм.Змієвик мідна труба 18 мм ,11 метрів довжина.Спочатку вода була жовта.Дуже жовта.Перший тиждень.Потім,місяць просто жовтувата,через пів року вже чиста.Но,якщо набрати її багато і в щось біле(ванна)видно відтінок.2 роки вже в вжитку.
    Но це не є недолік,.А от що котел його нагріває довго,то гірше.Температура на котлі - 75-80,гріє коло 4 годин 210 літрів до 60 градусів.Треба було більше труби в зміевик закрутити.А я,дурний метрів 5-4 обрізав.
    Наступний буду робити з нержавійки сам бойлер,і змієвик з гоф.нержавійки.І не один,а два-на випадок якщо сонячні колектори появлятся.Загнув би з мідної труби,але поговорюют що нерж. з міддю не "дружать".
    А от мій БКН. БКН (1).JPG
    --- добавлено: 28 жов 2017 у 13:48 ---
    А з такого балона його робив.
     

    Вкладення:

    • DSC03807.JPG
      DSC03807.JPG
      Розмір файлу:
      193,4 КБ
      Переглядів:
      19
    Останнє редагування модератором: 5 лис 2017
    ком подобається це.
  10. ком

    ком Майстер

    Повідомлення:
    178
    Симпатії:
    86
    Адреса:
    Вишгород
    Мій варіант відмінний. Такий бойлер можна зробити без зварювальних робіт, в гаражі на колінах. Потрібно тільки дрель і болкарка. В газовий балон вставляєм гофротрубу з нєржавійки і все. Потужність регулюється довжиною труби. Легко чиститься.
    --- добавлено: 28 жов 2017 у 14:41 ---
    Принцип мого бойлера інший. Теплоносій в балоні, вода гріється в нержавійці. Балон газовий 40л. Підключений зразу до вихода котла40мм труба. І виход 40. Незаважає циркуляції. Гофра 16мм півдюйма. Гарячої води хватає зголовою...
     
    Останнє редагування модератором: 5 лис 2017
    meroro подобається це.

Поділитися цією сторінкою