Ремонт цегляної стіни

Тема у розділі 'Стены, фасады и перекрытия', створена користувачем Voyutichi, 26 сер 2015.

  1. Jonic

    Jonic Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.956
    Симпатії:
    3.713
    Может быть, но обычно сталкивался когда внутренняя влага вследствие капиллярного подъема проявляется над окнами, откосах и под карнизами.
     
  2. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Там влага выходит на границе непаропроницаемой облицовки (глазурь из стекла).
    Пока не облицуют до потолка, и не сделают достаточный воздухообмен, будет размораживаться и отваливаться. Раз в несколько лет, видимо, дешевле подляпать и подмазать, чем вкладываться в капиталку с облицовкой и инженеркой.
     
    Jonic подобається це.
  3. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    все враховано і рекомендовано, від чого мені було приємно працювати з проектом. Спеціаліст точно оцінив (це на мій погляд) всі необхідні, можливі і бажані зміни в реконструкції, про що і написав у висновках. Друга справа, чи їх виконали при реалізації цього комплексу заходів. Звичайно, що не реалізували, так як шкода коштів на це "порохно" в центрі міста. Тому стіну відновили згідно рекомендацій, а зовнішні конструкції залишили " по старому"..
    Від себе скажу, що і так - вже "слава Богу". Хтіли просто накалапуцькати цементу з піском і ще раз "закинути" стіну.. На наступний рік стан стіни вже б не було змісту обговорювати..
    --- добавлено: 8 лис 2015 у 13:23 ---
    все це вже "дійшло" до свідомості керівництва, тому цех з середини вже кілька років обкладений до стелі плиткою. Проблема з'явилася на фасадній стіні, яку ремонтували сучасними складниками. Не фасадна стіна зовсім не штукатурена - і там цегла суха і її мороз не кришить, хоч була під таким же впливом внутрішньої вологи..
     
    Останнє редагування модератором: 16 лис 2015
  4. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Керамика и цпс - трошки разные. В керамике поры больше, и корродирует она по другому. Думаю, если проверить, то марка кирпича там тоже падает, просто это не так очевидно.

    Я ще про вентиляцію писав. У лицюванні плиткою є шви, вони паропроникні.
     
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    і вентиляція є, що аж фартушки піднімає.. :)
    Шви якраз мало проникні для вологи, та і ця проникла волога повинна б була розсіятись у такій стіні до стану "не помічено" на виході з штукатурки..
     
  6. Vladlen

    Vladlen Шабашник

    Повідомлення:
    3.613
    Симпатії:
    695
    Адреса:
    Сумы
    Странно почему никто не сказал о брызгах от навеса и затекании воды
     
    акула941 подобається це.
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    все говорилося, може просто не занотувалося. Справа в тому, що ті бризки не робили погоди, оскільки вони бризкають на всю довжину стіни, а відпала тільки та частина стіни, за якою вологий цех.. Тому з бризками не боролись..
     
  8. Jonic

    Jonic Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.956
    Симпатії:
    3.713
    Так причина только в брызгах. Я думаю, что достаточно посмотреть после дождя на замокание стены и все станет на свои места. В центре стены , где наибольшее количество воды перехлестывает через желоб, не помещаясь в одной трубе
     
  9. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    такі дощі, щоб не вміститися у трубі, тривають 10-15 хв на рік, тому катастрофічних бриз нема, а є маленькі, від дощу, які не сильно більше намочують від звичайного дощу з вітром. Тому з додатковими бризговиками від навісу не заморочуємось, додаткового випуску даху не робимо, бо доробка себе не окупить. Там дах дорожчий від стіни..
     
  10. Vladlen

    Vladlen Шабашник

    Повідомлення:
    3.613
    Симпатії:
    695
    Адреса:
    Сумы
    Не только дождь но и снег(небось северная сторона), почему б не сделать козырек со стены на крышу. Уберёте щель между навесом и зданием ,20-30см -будут защищены от осадков что уменьшит риск разрушений.

    не обязательно, может вода текти мимо жолоба. Жолоб подогнуло сплывающим снегом
     
    Voyutichi подобається це.

Поділитися цією сторінкою