Гідрострілка: діагональне підключення

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем hotray, 25 сер 2015.

  1. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Вітоденси то не какашки. Та й з ними можна заробляти ще й на добрих, гарних та розумних клієнтах. З іншим я згоден.
     
  2. Khomenko_A_S

    Khomenko_A_S Бригадир

    Повідомлення:
    282
    Симпатії:
    189
    Адреса:
    Херсон
    При нинішній ціні на газ все не какашка))))) Спеціально заглянув на сайт: "конденсаційний" протерм дорожче за "турбо" на тисячу кубометрів газу (7000 грн). За всю експлуатацію він стільки наекономить гарантовано, навіть при високотемпературній системі.
    з.і. На вісман в нашому сервісі (коли я проектував опалення) нарікань не було. Окрім інколи залипаючих триходових.
     
  3. Micro80

    Micro80 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.266
    Симпатії:
    2.070
    Адреса:
    Винница
    Когда не понимаешь для чего это всё надо и надо ли, как правильно применить - тогда это всё какашка и полный развод.
     
  4. Uh0

    Uh0 Бригадир

    Повідомлення:
    579
    Симпатії:
    196
    Адреса:
    Lemberg
    Треба буде сказати проектантам, щоб не розводили людей і на котельнях переставили ставити гідрострілки та насоси з частотниками.

    То ви говорите що це не добре, то говорите що котел хороший. Нічогісінько не розумію.
     
  5. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    То Ви дублюєте написання очевидного, то не хочете розуміти написаного. Хіба я казав, що котел поганий?
    Я казав що або він такий не потрібен, або треба збільшити площу опалювальних приладів.

    Перекажіть їм краще, що будь яка технічна система має будуватись із застосуванням принципу достатнього обгрунтування. Цей принцип має бути застосований, як до всієї системи в цілому, так і до кожного з її елементів окремо. Що дизайн технічних систем, це не складання віршів, чи малювання малюнків, це дещо інша творчість, в ній емоційним оцінкам: "гарно", "недобре", "подобається", "так всі круті роблять", "я так звик", "мені так здається".., тощо - немає місця.
    Ще, для більш повного розуміння, перекажіть, що будування тех. систем - це вирішення тех. задач. В якому є аксіома "будь яка задача має рішення, при необмеженності ресурсів", через яку всі задачі можна представити, як задачі з оптимізаціі ресурсів, та з якої походить принцип мінімального енергетичного стану.
    Тобто, стрілка має бути в системі, і тільки тоді, коли її наявність доцільна*, достатньо обгрунтована, та всі альтернативні рішення мають більшу вагу, розміри, ціну, й споживають більше енергії.
    То саме стосується й наявності додаткового кислотостійкого обмінника в котлі, та додаткової плати управління двигуном насоса.
    А погано, добре, тупо, розумно... - то все із іншої опери.
    *Доцільність - то ще один принцип: всі елементи своїм функціоналом мають строго відповідати цілям системи, слугувати рішенням завдання, покладеного на систему.
     
    Володимир П подобається це.
  6. Micro80

    Micro80 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.266
    Симпатії:
    2.070
    Адреса:
    Винница
    Есть ещё и другие принципы, в моей 20-ти летней стиральной машинке например.
    http://www.gotai.net/documents/doc-l-fl-001.aspx
     
  7. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Это не другие принципы. Это какие-то методы. В обращении к которым, между тем, наверное ещё более критично следование выше означеным принципам.
     
  8. Micro80

    Micro80 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.266
    Симпатії:
    2.070
    Адреса:
    Винница
    Во всяком случае, ТС этот диалог никак не поможет, как возможно и многим другим.
    Конкретно я согласен с Вами в вопросе увеличения (мах) ТП, возможно с уменьшением шага до 15 см и разбивкой на малые контура. Максимальным увеличением площади радиаторов при коллекторной схеме подключения и минимизации гидродинамического сопротивления.
    Всё это необходимо для оптимизации работы конд. котла (КК).
    Сам конд. котёл, на мой взгляд, обладает только одним недостатком - высокой стоимостью.
    А вот совмещение КК и электрического котла (ЭК) - отдельная тема, тем более с применением гидро-стрелки(ГС). По моему, ГС больше зло для ЭК чем добро.
     
    Uh0 подобається це.
  9. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Для комфорта это более необходимо, потому что комфорт - цель системы.
    Задача СО - отводить от тела пользователя те 100-300 Вт тепла, что он производит, для этого поддерживать температуру воздуха, и предметов, излучающих тепло, в пределах 20-24 градусов. Если отводить от тела больше, или меньше, то человек будет болеть. Причём длительный перегрев организма, наверно хуже переохлаждения. Кроме того, что горячие и горячо излучающие предметы в интерьере грозят расстройством центра терморегуляции, ещё на них "жарится" (денатурируется, во многих случаях достаточно т. выше 62 гр.С) пыль: частички кожи, мелких членистоногих, волокон ткани и прочий мусор. И интенсивными конвекционными потоками от горячих предметов, поддерживается постоянно хорошая взвесь этой пыли в воздухе - это плоховато для слизистых носоглотки, и остальных респираторных органов.
    Поэтому система, в которой нет предметов горячее градусов пятидесяти, гораздо здоровее, чем высокотемпературные.
    А то, что при этом можно отнимать у выхлопных газов теплоту конденсации, то это побочный, дополнительный плюс.
     
  10. Micro80

    Micro80 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.266
    Симпатії:
    2.070
    Адреса:
    Винница
    Комфорт автоматически получается при такой системе.

    Я об этом плюсе вообще умалчиваю.
    Если этот плюс опустить, то всё равно КК значительно превосходит обычные по всем параметрам, кроме цены.
     

Поділитися цією сторінкою