Котел економний: 1 загрузка на 16 годин

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем параска, 19 сер 2015.

  1. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    @Дональд78, я думаю,що засікали не першу розтопку,а в процесі опалення.але невідомо яка була зовнішня температура?,яку внутрішню темп.тримають в будинку.?одні люди мені розказували,що платять зимою 400грн за світло,опалюючи будинок 250м.кв.електрикою,якось так трапилось,що попав я до ниx зимою в будинок.а вони в полушубкаx по xаті xодятьO=-.тобто все відносно.
     
    Roka, Володимир П та Дмитрий ДАР подобається це.
  2. параска

    параска Прораб

    Повідомлення:
    721
    Симпатії:
    342
    Адреса:
    Івано Франківська обл. Косівський р-н
    Система відкритого типу, металеві труби"діам. 40 32 20, будинок розмір 12+13 6 метрів висоти, в хаті було 15 котлів 2 заводських а решта моєї конструкції, цей покищо найліпший, але якщо буду жити напевно не кінець, пораджусь з Персом, хай картоплю викопає і почнем ще нові конструкція, а випробування треба робити на собі, або ти маєш якісь ідеї підкинь, розміри ми підставим, зайди на ютуб костя братівник там побачиш як ми робили котел. А може ти на ютубі то підпишись і я побачу тебе а якщо ще щось інтерисує звони 0975907256
    --- добавлено: 20 сер 2015 у 14:05 ---
    якщо щось інтерисує звони 0975907256 система відкритого типу металеві труби міняти не збирась кількість розтопка і 3 наручники(по нашому) на пів сухих дров
     
    Останнє редагування модератором: 28 сер 2015
  3. 54сергей

    54сергей Бригадир

    Повідомлення:
    146
    Симпатії:
    106
    Адреса:
    Корюковка Черниговской
     
  4. Дональд78

    Дональд78 Бригадир

    Повідомлення:
    460
    Симпатії:
    222
    слишком большой объем системы и время горения, это не замечание,:mathematic: а повод для дискуссии(а может дом утеплен пенопластом 20 см)O=-:-[rofl
     
  5. параска

    параска Прораб

    Повідомлення:
    721
    Симпатії:
    342
    Адреса:
    Івано Франківська обл. Косівський р-н
    Вікна пластикові а дім цегляний у 1.5 цегли штукатуриний тоді ще пінопласту не було
     
    Maydan подобається це.
  6. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    Ой-йоооооооо! Я цей котел згібридив з піролізним ))) Але трішки меньший )))На 4 повороти ))).Тепер розпалюю +спалюю сміття через "зуби" ,а коли заправлю нові дрова то пиримикаю на піролізний придаток ))).
    Конструкція .Кмера згорання - тяга вверх на зуби як у вас ,якщо закрити шибер то тяга йде вниз через камеру згорання газів і виходить через труби ,що знаходяться ззаду котла ))) - Оце намолов )))
    --- добавлено: 23 сер 2015 у 21:12 ---
    Я гібрид такого зварганив ))) Побачив ваш ))) доплюсовав цей і тепер можу палити сміття через "зуби" ,а піролізничати через ваші труби ))). Направлення перемикаю шибером ))).Перекрив "зуби" ваш котел ,відкрив на зуби Ісмаїла котел )). Не знаю як буде топити зимою ,але пробні пуски показали добрий результат.
    Надумав я так зробити тому ,що в мене дуже багато відходів виробництва (ремонт-перетяжка м"яких меблів) це- старі ватники ,тканина,куски поролону,тирса і.т.д. Піроліз як я зрозумів з вторинних горючих елементів не вийде .Ще не пробував палити поролон з чимось ,"Булер"ян" не хотів ))).Вибухи ,полум"я через піддувайло на метр ,дим ,а в кращому випадку ставав червоним .
    --- добавлено: 23 сер 2015 у 21:21 ---
    Згадав і добавлю ))) .Оцей котел дуже воняє + з нього тече смола з усіх дирок . В 2014му році кум зварив такий ,але з природною тягою спочатку був . Як почало смердіти і текти ,він доварив кріплення на вентилятор ,встановив його - тече смола і далі ,потім встановив змішувальний термостатичний клапан - результат той же .
    В цьому році хоче встановити ТА ,щоб "пекти" по повній і не придушувати котла .Думаю це допоможе.
     
    Останнє редагування модератором: 31 сер 2015
  7. 54сергей

    54сергей Бригадир

    Повідомлення:
    146
    Симпатії:
    106
    Адреса:
    Корюковка Черниговской
    --- добавлено: 24 сер 2015 у 12:33 ---
    Пиролизник должен держать температуру не менее 60 по цельсию а ТА.толькотдля пожирания топлива если ставить ТА то пиролизник не нужен и ТА нужен когда много источников тепла.
     
    Останнє редагування модератором: 1 вер 2015
  8. NikIN

    NikIN Бригадир

    Повідомлення:
    550
    Симпатії:
    170

    З точност'ю до навпаки! Як раз піролізникам обовЯзково потрібен теплоакамулятор. Бо піролізні гази починають горіти вище температури горіння дерева, десь від 600 град. Для згладжування перепаду температури СО між підкиданням і потрібен ТА.
     
    Останнє редагування модератором: 2 вер 2015
  9. peps08

    peps08 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.525
    Симпатії:
    2.661
    Адреса:
    м. Лохвиця Полтавська обл.
    у м. Лохвиця дуже модно стало, прибудовують до однієї з зовнішніх стін будинку приміщення по розмірах як дворовий туалет. А в ньому котел стоїть. Зводять фундамент обварюють котел а потім кругом нього зводять стіни і дах.
     
  10. peps08

    peps08 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.525
    Симпатії:
    2.661
    Адреса:
    м. Лохвиця Полтавська обл.
    @штірліц, я собі змайстрував дровника, накрив шифером і дійсно його потрібно оформляти як капітальну споруду. Про це сказав цей самий держпредставник. Чотири стовпці і зверху шиферина це вже кап.споруда.:mad::mad::mad::mad:
     
    leshiy_40 подобається це.

Поділитися цією сторінкою