Перегрівається асинхронний двигун

Тема у розділі 'Своими руками - общие вопросы', створена користувачем nazno, 17 сер 2015.

  1. nazno

    nazno Бригадир

    Повідомлення:
    162
    Симпатії:
    126
    @Slava_ua, Дякую! :) канал Леонтьєва передивився вже весь, але давніше. Призабув що є відео про різці!
    Добре! Пробуватиму, про результат відпишусь тут!
     
  2. skoriy

    skoriy Стажер

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    західна україна
    @nazno, привіт... на рахунок конденсаторів і тестера.. все набагато простіше..не ускладнюйте..добавляйте конденсатори як я радив і все у вас вийде .якщо зєднаєте в трикутник потужність збільшиться але і конденсаторів на пуск і роботу також треба більше ...в мудрих книжках по електриці пишуть 1 кв-ат -67 мф .. але практика показує інше ..в багатьох випадках мені вистачало 50-60 мф на 3квт мотор робочих і +100мф пускових .мотор 1450 обертів.а з моторами 2800-3000 тис.обертів набагато складніша ситуація.там дуже великі пускові струми відповідно і конденсаторів треба в рази 2 більше.і знову ж таки індивідуально підбираю для кожного мотора..ось такий вийшов маленький лікбез...буду радий якщо це комусь допоможе...удачі всім ..бувайте...
     
    nazno подобається це.
  3. nazno

    nazno Бригадир

    Повідомлення:
    162
    Симпатії:
    126
    Дякую! Я якраз станок розібрав, маю окремо мотор- можу тепер бавитись конденсаторами, орієнтуючись на звук мотора, а не всього станка. А потім аж пробувати з нагрузкою.
     
    leshiy_40 подобається це.
  4. nazno

    nazno Бригадир

    Повідомлення:
    162
    Симпатії:
    126
    вроді розібрався! всім дякую за поради і допомогу!
    В моєму двигуні обмотки зєднані правильно. І конденсатори як і казав @skoriy, треба 50 робочий і 100 на пуск. тепер двигун крутиться тихенько і за 20 хв навіть не подумав нагрітись! :pobeda:
     
    leshiy_40 подобається це.
  5. nazno

    nazno Бригадир

    Повідомлення:
    162
    Симпатії:
    126
    Але є один мінус в цій схемі- двигун можна зупинити під час токарних робіт:(
     
  6. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    @nazno,
    Схема має бути "трикутник". Хоча і при такому втрачається більше третини потужності.
     
  7. Slava_ua

    Slava_ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.277
    Симпатії:
    598
    Адреса:
    Кировоград
    Малый объем рабочего конденсатора, вот он и останавливается. Увеличьте емкость рабочего конденсатора.
     
  8. nazno

    nazno Бригадир

    Повідомлення:
    162
    Симпатії:
    126
  9. Мойсеич

    Мойсеич Стажер

    Повідомлення:
    9
    Симпатії:
    3
    А если одолжить токоизмерительные клещи, то подобрать емкость по одинаковому току в обмотках...
     
  10. zootechnik

    zootechnik Стажер

    Повідомлення:
    22
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    Полтава
    Я для підключення 3-х фазних двигунів використовую статтю http://tool-land.ru/podklyuchenie-trekhfaznogo-dvigatelya.php#2
    Підключив більше 10 шт. різних типів і потужностей
    всі працюють, але втрата потужності таки є
     

Поділитися цією сторінкою