Шукаю котел хочу поради

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем leonnike, 15 сер 2015.

  1. molodoy

    molodoy Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Подобрал себе вот такой котел белорусский http://kotlotorg.com.ua/tverdotoplivnue-kotlu/mozurselmash-kc-t-16.html Я неспециалист в этом вопросе и честно говоря никогда не думал, что буду топить дровами, но жизнь заставила. Больших денег на дорогой котел у меня нет. Мне еще сказали, что установка такого котла будет стоить, как сам котел. Думаю белорусы делают качественную продукцию и он не должен прогореть. Кто-то пользовался таким? Или подскажите хороший вариант котла на дом до 120 метров и стоимостью до 7 тысяч гривен.
     
  2. CAM

    CAM Бригадир

    Повідомлення:
    228
    Симпатії:
    136
    Якщо кочегар дома е можна брать, нечуть не гірший за інші схожі, 16кв на дровах не дасть, десь мабуть буде 10, за вугілля не скажу, воно різне бувае може дать і 16, а може і 10 недать
     
  3. igoro

    igoro Прораб

    Повідомлення:
    456
    Симпатії:
    285
    Вага котла 94 кг. говорить про те що котел зроблено з тонкого металу,і якщо система закритого типу (під тиском) то він е годиться.
     
  4. Валерон К

    Валерон К Прораб

    Повідомлення:
    488
    Симпатії:
    378
    Адреса:
    Черкащина
    Це звичайний КСТ,тільки Білоруського виробництва.Такий дровами не натопитеся,максимум що можна з нього витягти по часу горіння на дровах-2-4 години,а так підкидати потрібно через кожні півгодини.Врахуйте що дрова потрібні короткі,до 30 см.дожини.Загалом цей котел розрахований на вугілля,яке горить до 12 годин,з особистого досвіду.
     
  5. serg715

    serg715 Новачок

    Повідомлення:
    25
    Симпатії:
    0
    Можливо розгляньте atmos-піролізні. Я теж шукав а зупинився на даний час на цьому. Розглядав ще стс- але вони дуже дорогі з тою самою потужністю
     
  6. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    К сожалению, за такой бюджет о котлах "долгоиграющих" можна говорить при самоличном!!! изготовлении. Из 7000 даже для кума на могорыч денег не останется.
     
    CAM подобається це.
  7. валя олійник

    валя олійник Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Увы вы правы на все 100 . Ето себестоимость.
     
  8. параска

    параска Прораб

    Повідомлення:
    721
    Симпатії:
    342
    Адреса:
    Івано Франківська обл. Косівський р-н
    Ти брат шукаєш дуже дешеві котли
     
  9. Alien

    Alien Майстер

    Повідомлення:
    154
    Симпатії:
    29
    Адреса:
    м. Луцьк
    Фото змонтованого котла покажете?
     
  10. funt3

    funt3 Майстер

    Повідомлення:
    135
    Симпатії:
    63
    Адреса:
    Кременчук
    Яке фото ? 4 дописи 3 із них реклама магазинів:facepalm:
     
    turbo77 та Andreb подобається це.

Поділитися цією сторінкою