Хочу заняться своим делом

Тема у розділі 'Юридические вопросы, нормативные документы', створена користувачем Serik1, 8 сер 2015.

  1. Иван Стотченко

    Иван Стотченко Стажер

    Повідомлення:
    22
    Симпатії:
    2
    Говорячи вашою мовою-чому саме вы вважаете ,що придбання акцiй розвинутих компанiй з цiллю продажу через деякий час тих самих акцiй дорожче на якiсь вiдсотки-це азартна гра?...Ви розумiете сенс термiну "Аналiтика фiнансового ринку?"
     
  2. Petko

    Petko Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.121
    Симпатії:
    3.683
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    Тому що маю досвід спілкування з кількома зовсім недурними, але наївними людьми, які повелись на подібні афери з біржовими торгами- ні один із них не відчув якогось більш-менш реального гарантованого прибутку. Деякі з них на самому початку, коли щось вигравали по дрібницях, вбухали потім немалі суми (порядка кількох тис.доларів) і дотепер чешуть ріпи-як їх тепер хоча б без втрат назад вивести.
    Також мав нагоду спілкуватися з викладачами однієї з трейдових компаній, що вчать грати на біржах- НІ ОДИН З НИХ ГРОЮ НА БІРЖАХ НЕ ЗАЙМАЄТЬСЯ!!! Ви вважаєте їх дурнями? По логіці- вони найкраще мали б знати принципи цих ігор, і вже точно грати хоча б з мінімальним стабільним прибутком. Хіба вони собі вороги? Чи їм не потрібні гроші?! Чому, замість того, щоб інвестувати в гру на біржах і одержувати додатковий прибуток, вони обрали скромний стабільний заробіток викладача, що вчить інших лохів?
     
    pogoretskuy подобається це.
  3. Иван Стотченко

    Иван Стотченко Стажер

    Повідомлення:
    22
    Симпатії:
    2
    Ну як вони кажуть що то лохотрон ,як ви маете змогу висловитись-то вони й дiйсно дурнi.Я може показати скрiншот моiх операцiй з валютою за 1 тиждень,мiсяць..Та що скрiн-реально можемо зустрiтись.Я ще не зустрiчав настiльки недалеких людей...Добре-якщо ви дiйсно цiкавились цих методом заробiтка-скажiть менi:Що таке торгiвля за черепашим методом?
     
  4. Petko

    Petko Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.121
    Симпатії:
    3.683
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    Прочитайте ще раз мій попередній пост- де я казав, що викладачі називають гру на біржі лохотроном?!
    Я написав: "НІ ОДИН З НИХ ГРОЮ НА БІРЖАХ НЕ ЗАЙМАЄТЬСЯ!!! "
    Я не цікавився подробицями. Мені вистачило того, що люди, які вчать інших людей торгувати на біржі, самі торгами не займаються і таким способом не заробляють. В древності говорили: "Лікарю, зціли себе сам!"
    Тому цей вид заробітку мене абсолютно не цікавить і продовжувати дискусію на цю тему наміру не маю. Я висловив свою думку, а кожен вправі вирішувати для себе сам.
     
    Останнє редагування: 4 лис 2015
    Т.М. подобається це.
  5. Иван Стотченко

    Иван Стотченко Стажер

    Повідомлення:
    22
    Симпатії:
    2
    Дякую вам велике,ви мене звiльнили вiд цього.Я також висловився,просто не потрiбно ображати досвiд людини яка вчилась в цьому напрямку i давайте поважати працю одне одного.
     
  6. Petko

    Petko Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.121
    Симпатії:
    3.683
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    Ця подруга точно викличе Вашу повагу і симпатію: http://tvoy-million.co/home105 ;-)rofl
     
  7. pogoretskuy

    pogoretskuy Стажер

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    1
    грайте люди далі на біржах
     
    Petko подобається це.

Поділитися цією сторінкою