Автоматика ТТ котла -своїми руками,відгуки про заводську і.т.д.

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Килав, 4 сер 2015.

  1. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Ви мабуть були не уважні. У мене стара модель котла і таких мозгів у нього іще немає.:)
    А взагалі, питання треба вивчати, не думаю, що тут є щось складне.;-)
     
  2. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    @Энки, Про закон перетворення механічної енергії я знаю ))) ,але теплова все ж втрачається в нашому випадку.
    Каталізатори є хімічні і інші )) .Інші в нашому випадку -"термальний". Хімічний - це наприклад кинути натрій в воду ))) - вода каталізатор. Також застосовується в автомобілях ,але там термально-хімічний каталізатор.
    Спитати ........вже поїхала на Васильків . Та тут і так ясно ,що термальний в нашому випадку - це те ,що згорання тугозаймистого газу можливе тільки при постійній такій то температурі.
    Чому тугозаймистий )))? Думаю тому ,що потребує певних умов ,але молекулярно чому - не знаю ,не задумувався. Наприклад знаю ,що аміак - вибухонебезпечний газ ,але випадків про вибух ніколи не чув ,але на всіх підприємствах ,що мають АХУ вважається вибухонебезпечно.
     
  3. ckykas

    ckykas Підмайстер

    Повідомлення:
    82
    Симпатії:
    21
    Адреса:
    запорожье
    А если так Котел на запальнике нагревает воду без насоса как только вода нагревается до заданной температуры включается насос Прогнал в систему выключился насос
     
  4. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    @leshiy_40, Вибачаюсь ,завтикав))).
     
    leshiy_40 подобається це.
  5. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Нема такого. Є енергія. А тепловою, механічною, випромінювання... - її роблять наші прилади вимірювання.
    І енергія ніколи не втрачається. Якщо ми її перестали бачити, значить вона "перетворилась", та треба виймати новий прилад вимірювання.

    Ні.

    Ну не назавжди ж. При нагоді.
     
    glory подобається це.
  6. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    @Энки, Та згоден про перетворення і не бачим . А про наші гази ........при нагоді спитаю ,ще одну людину .
     
  7. Alien

    Alien Майстер

    Повідомлення:
    154
    Симпатії:
    29
    Адреса:
    м. Луцьк
    Туди подавати нічого категорично НЕ МОЖНА. Контакти замкнуті - робота дозволена, розімкнуті - заборонена. Подавати треба на обмотку реле (не твердотілого) , контакти якого і будуть замикати-розмикати вхід котла (там де зараз перемичка). Це якщо у Вас точно вихід на термостат.
    cch.jpg
    Якось так.
     
    Останнє редагування: 18 жов 2015
    leshiy_40 подобається це.
  8. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Чому не можна твердотілого?
     
  9. Alien

    Alien Майстер

    Повідомлення:
    154
    Симпатії:
    29
    Адреса:
    м. Луцьк
    Бо у випадку пробоя сімістора може піти напруга на кероване коло. А в ектромагнітному реле такого не буває. Словом просто так безпечніше.
    Собі наприклад ставлю ось такі IMG_20151018_153302.jpg
     
    Останнє редагування: 18 жов 2015
    leshiy_40 та Энки подобається це.
  10. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    В старих пральних автоматах подібне бачив.
    Можна і без реле обійтися, але в такому разі із газового гарячої води не буде.
     

Поділитися цією сторінкою