Автоматика ТТ котла -своїми руками,відгуки про заводську і.т.д.

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Килав, 4 сер 2015.

  1. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    на здоров"я.
     
    Килав подобається це.
  2. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    А якщо так?
    DSCN3497.JPG
     
    Килав подобається це.
  3. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    Зацікавився ) На скільки я зрозумів в моєму випадку хватить і соленоїда норм. відкритого. Точніш я перший рік так топлю і ще не знаю ,чи хватить мені тепла неізольованого котла і ділянки 6м труби Ду50 для мого приміщення .Якщо не хватить ........то ,да - ця схема бімбова з каліброваним отвором і зворотнім клапаном..
     
  4. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    тока я его не в ту сторону закрасил. По ночам спать надо.
     
  5. Злий ельф

    Злий ельф Підмайстер

    Повідомлення:
    55
    Симпатії:
    10
    Як ви плануєте керувати роботою газового котла?
     
  6. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    ))) Я і не звернув увагу ))). Подивився я ціну соленоїда ,прозрів ))),порився в старих запасах і знайшов дюймовий від промислової програмованої пральної машини ))) часів перебудови Горбачова .Така тоді диковина була ,вставляєш пластмасову ,метрову ))) "програму" з дирочками і пралка працює ,зараз це смішно.Ламалась часто .Після вашої схеми і напису - "нормально відкритий" я згадав ,що в мене десь є така штукенція її помилково розподілили на одне підприємство ,а я здуру нагріб на інше підприємство на початку 90х .Ну нічого ,згодились ,а останній соленоїд ось і мені згодився через більш як 20ть років.
    Сьогодні завтра розберусь,проведу йому ревізію і встановлю. Якщо капець йому ,то буду шукати іншого або ще є ідея з ТРВ.
     
  7. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    @Энки, Може пам"ятаєте розмову про температуру котла,екологічні норми і.т.д. ?Сьогодні одержав наукову відповідь )).Невістка в мене має ступінь якусь хіміка + трошки фізик. Щоб запалити важкозаймистий піролізний газ треба затратити енергію-гігокалорії легкозаймистого піролізного газу. В кінцевому результаті частина ЕНЕРГІЇ легкозаймистого газу ,що пішла на підпал важкозаймистого газу - ВТРАЧАЄТЬСЯ! При тому ,що більшість легкозаймистих мають більшу теплотворність ніж важкозаймистих . Виходить ,що тепла буде як від спалювання легкозаймистого ,так як втрата енергії була використана на підпал тугозаймистого газу ))). Безповоротні втрати виправдані ??? екологічними нормами ))) . Також взнав ,що керамічна камера згорання може бути каталізатором ,тільки термальним .Вона накаляється і підтримує постіно-високу температуру згорання тугозаймистих газів.Під час горіння в великій Т угарний газ СО ------- 2СО + О2=2СО2 ------перетворюється в банальний вуглекислий газ . Якось так .)))
    П.С. Хух ,наваяв ))).Так ,що логіка + чуйка = правильний висновок )))
     
    leshiy_40 подобається це.
  8. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Це іще треба досліджувати, але в голові крутиться подати управління на клеми кімнатного термостата(зараз там перемичка). Поки точно не скажу.
    Будуть результати обов"язково відпишуся. :Hi:
     
  9. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    Я б не совітував . Та перемичка для програматорів (кімнатних термостатів - програматорів) . І то ,такий то програматор приймає такі то котли. Років з 5ть назад ми незнаючи ,до Бош втулили програматор якого нема в переліку дозволених .Зразу наче пішло розпалювання ,горіння ,а потім коли Т підійшла до заданої ,котел вимкнувся і показав якусь цифру + сервіс - це виявилось код аварії ,що платі керування котла капець .Алгоритм роботи + схема у того програматора несумістна з котлом Бош.
     
  10. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Енергія ніколи нікуди не втрачається. Енергія тільки перетворюється. Наш світ так влаштований, що вся енергія, в кінці кінців, перетворюється на тепло.
    Якщо у тогозаймистого не прибуло маси, то ніяке тепло не втратилось.
    Спитайте, а чому ті гази тугозаймисті? Як займання відбувається, та від чого те "туго"?

    Кераміки є безліч рецептів. Є види кераміки, в яких складові виступають не тільки "термальним" каталізатором, а ще й "хімічним".
    Спитайте, чим термальний каталіз відрізняється від інших?
     
    glory та leshiy_40 подобається це.

Поділитися цією сторінкою