Автоматика ТТ котла -своїми руками,відгуки про заводську і.т.д.

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Килав, 4 сер 2015.

  1. yrgen.75

    yrgen.75 Майстер

    Повідомлення:
    69
    Симпатії:
    51
    Адреса:
    г.Днепр
    Скорее всего разные, просто сама идея доп безопасности не повредила бы тут, и маленькая деталька возможно отменила бы конец света, на случай если скажем что то попало под заслонку, или она подклинила и свет случайно пропал по тех причинам. Котлу полному топлива для взлета 30 мин достаточно будет! Бесперебойника так понимаю тоже нет, так, что " лутше перебздеть чем недобздеть" для таких систем самое то)))), да и цена вопроса копеешная.
     
  2. glory

    glory Майстер

    Повідомлення:
    174
    Симпатії:
    99
    Адреса:
    Киев
    У мене по температурі димових газів. Якщо температура на термопарі стає меньше 109 С, то СО переходить у стан споживання тепла з ТА, при цьому автоматично закривається заслінка димоходу, щоб не витягувало тепле повітря із приміщення, вимикається ЦН контура котла, та закривається кран з електроприводом , який від'єднує котел від решти СО.
    --- добавлено: 2 тра 2017 у 14:30 ---
    Якщо полум'я "в камері згорання голубе з жовтими краями" це ще не означає що "все згорає нормально".
    Може там уже є і "зайве" повітря. яке не приймає участи у спалюванні палива, а просто видуває тепло в атмосферу, від чого на планеті стає тепліше :)
    --- добавлено: 2 тра 2017 у 14:40 ---
    С чего Вы это решили?
    --- добавлено: 2 тра 2017 у 14:43 ---
    Есть. У меня к примеру такой. Только это слишком примитивная задача для блока управления котлом.
     
    Останнє редагування модератором: 10 тра 2017
  3. glory

    glory Майстер

    Повідомлення:
    174
    Симпатії:
    99
    Адреса:
    Киев
    І що це Ви так до того Belimo не рівно дихаєте. У мене на котлі три заслонки через які до нього подається повітря. Керуються вони сервоприводами, які коштують по 165 грн. за шт.
    --- добавлено: 2 тра 2017 у 14:54 ---
    Я тоже в свое время так думал, а потом реализовал на сервоприводах. Ссылку на них дал чуть выше.
    --- добавлено: 2 тра 2017 у 15:08 ---
    Достатньо, а навіщо більше, це ж не космічний корабель...
     
    Останнє редагування модератором: 10 тра 2017
    Килав подобається це.

Поділитися цією сторінкою