Про макарони

Тема у розділі 'Готовим сами', створена користувачем Имбирное печенье СД, 26 лип 2015.

  1. Karmadon

    Karmadon Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.099
    Симпатії:
    4.767
    Адреса:
    Чернігів
    Я Вам щиро заздрю :)
     
  2. Sass

    Sass Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.084
    Симпатії:
    12.381
    Це, якщо вони традиційної радянської якості...

    Але італійці довели, що макарони бувають геть різні.
     
  3. Natali.kisa

    Natali.kisa Стажер

    Повідомлення:
    15
    Симпатії:
    6
    Ну тут звісно. Наші люди у великій кількості їдять радянської якості, та не по кишені їм імпортні, якщо часто захочуть їсти їх..
    А італійці по особливому можуть їх готувати. Я думаю, якщо хтось з наших купить італійскі імпортні макарони у супермаркеті та приготовить, особливої різниці не почує)))
    А те, що вони довели, це як з вином, якщо дивитись з точки зору ценителя та простого споживоча
     
  4. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    @Natali.kisa, Може виявитись що макарон чи спагеті це тільки назва на упаковці ,
    а в середині упаковки буде таке Г . намішане .
    Не забувайте в якій ми країні живемо, ніякого контролю якості продукту , всі виробники гоняться за прибутком , а не за якістю . тому і додають у продукт різні домішки щоб зекономити.

     
    Natali.kisa подобається це.
  5. Natali.kisa

    Natali.kisa Стажер

    Повідомлення:
    15
    Симпатії:
    6
    Такк, тепер мені хочеться спробувати справжньої пасти. А на тему продуктів у нашій країні, то це дуже сумна тема...можна дуже довго говорити і краще не стане. Хіба тількі якщо зі свого огорода))
     
  6. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Як можна більше води - не меньше 5л каструлю на півкіла сухих. Та трошки не доварювать, доки починаєш їсти, вони доходять.
     
  7. Natali.kisa

    Natali.kisa Стажер

    Повідомлення:
    15
    Симпатії:
    6
    Так, знаю. Я про те, що усілякі додаткові страви та соуси, гармонують їх. Дуже смачно. =)
     
  8. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Ті всі соуси дуже не складні. То все, що дають в ресторанах за гарні гроші - просте сільське бідняцьке готування.
    Підсмажити борошно, залити молоком.
    Підсмажити фарш, залити томатним соком.
    Збовтати яйця, нагріти.
    Збовтати яйця з олією, охолодити.
    Збовтати олію з оцетом.
    ....
    Всюди, де можна, добавляти дуже трошки: вина, солі, перцю, шматовану шинку, вершкове масло, пахуче бадилячко яке є...
    Все різноманіття тих соусів, складається з дуже невеликої кількості доступних дешевих інгрідієнтів. Яйця, борошно, олія, вершки-молоко, масло, оцет, якесь м'ясо чи ріба чи раки з мушлями, що є.
    Нащ традиційний борщ, значно складніший, за якусь традиційну середземноморську страву, у складі та в приготуванні.
     
    Natali.kisa подобається це.
  9. Sass

    Sass Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.084
    Симпатії:
    12.381
    Вважаю наш борщ взагалі однією з кращих та непростих справ. Недарма кажуть, що скільки хазяєк, стільки й борщів.
    Середземноморські страви є також дуже різні. Більшість - прості. Бо робились небагатим простим людом.
    Але є багато супів і соусів, які зробити дуже непросто. Потрібен досвід..
     
  10. Natali.kisa

    Natali.kisa Стажер

    Повідомлення:
    15
    Симпатії:
    6
    Так, борщ дуже і дуже смачна страва!!!! У двох різних людей завжди різні на смак виходять =)
    Та і коли я готую його, буває, що виходить трохи по новому
    --- добавлено: 6 вер 2015 у 12:46 ---
    Так, можно багато чтого приготувати просто, якщо є якийсь хоть талант змішувати інгрідієнти, але бувають складні соуси, які треба вчитись готувати, слідкувати пропорціям. І я ж кажу не про наші забігаловки)
     
    Останнє редагування модератором: 14 вер 2015

Поділитися цією сторінкою