Реставрація вхідних дверей своїми руками

Тема у розділі 'Деревообработка', створена користувачем Bohdan19, 14 лип 2015.

  1. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    То хіба для аерографа:-D
     
  2. Bohdan19

    Bohdan19 Бригадир

    Повідомлення:
    221
    Симпатії:
    188
    Та чому? Бачив відео, де 2 холодильникові компресори та 200 л. бочку використовували для покраски автомобілів.
    Ось деякі відео:



    .
    Таких відео безліч.
     
    Andrii_M подобається це.
  3. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    Та тому що для нормального функціонування фарборозпилювача (вже мовчу про пневмоінструмент)потрібно хоча би 300л повітря на хвилину,це для систем HVLP,для систем LVLP потрібно трохи менше але і їм компресора від холодильника буде замало ДЛЯ НАПРУЖЕНОЇ РОБОТИ,для гаражних потреб звичайно ж вистарчить.....і Ви повинні розуміти що чудес не буває тим більше при фарбуванні автомобілів там найменший скачок буде змінювати "факел"а закривати потрібно великі площі і відразу,тому відео то добре але практика штука вперта.:Hi:
     
  4. Bohdan19

    Bohdan19 Бригадир

    Повідомлення:
    221
    Симпатії:
    188
    То вже справа їхня. Я планую для гаражних потреб. Придивлявся до звичайних заводських компресорів, то там продуктивність порядком 180-210 л/хв. З 300 л/хв. не зустрічав. Весь мій інструмент я розраховую для будівництва і ремонту власного будинку, а з комерційною метою використовувати не планую. Тому маю можливість заощяджувати на кустарщині. А стосовно
    , то я з Вами повністю згоден. Більшість інструментів, яку купують такі споживачі як я, не розрахована на довготривале використання без перерви.
     
  5. Bohdan19

    Bohdan19 Бригадир

    Повідомлення:
    221
    Симпатії:
    188
    Доброго вечора. Шановні модератори, хотів запитати чи можна додати мою тему до конкурсу 2016 після фото з ніком? Дякую.
     

Поділитися цією сторінкою