Реставрація вхідних дверей своїми руками

Тема у розділі 'Деревообработка', створена користувачем Bohdan19, 14 лип 2015.

  1. Bohdan19

    Bohdan19 Бригадир

    Повідомлення:
    221
    Симпатії:
    188
    Та то все зрозуміло. Біда в тому, що за все платити грошей не вистачить, а бути професіоналом у всіх галузях просто не реально. Я намагаюсь бути господарем у своїй хаті - що можу роблю і лагоджу своїми руками, що не вмію - вчусь. Добре розумію, що не вийде ідеально, але спробую хоч більш-менш добре зробити, аби декілка років прослужило.

    У тестя ламберія у коридорі з сибірської модрини!!!!!!! Казав, що важко обробляти, але простоїть довго.
    --- добавлено: 19 лип 2015 у 14:39 ---
    Ось ще деякі фото дверей до реставрації:
    IMG_0753+.jpg IMG_0754+.jpg
    А це після нанесення 5 шарів фарби, перед лакуванням:
    IMG_0759+.jpg
    На задньому фоні робочий хаос, треба б вже й прибратись :-[.
     
    Останнє редагування модератором: 27 лип 2015
    Zik_zik подобається це.
  2. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
    +100 Абсолютно підтримую таку позицію-також живу за такими правилами.
     
  3. bohdant

    bohdant Новачок

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    0
    Ви не сказали- чи користувались грунтом-базою? Застосування бази дає вирівнювання кольору, хоча це дороге задоволення, але воно варте цього Потім віддирати фарбу треба до дерева , а це порядку 1-1,5мм,а в деяких місцях -глибше. Застосування шліфшурок 240,300 для голого дерева не доцільно, max-180, грунт все рівно підніме ворс. Дверні тафлі треба зтягнути механічно, ніяка шпакліка не підійде, бо дерево "дихає" посезонно (між іншим ті що робили Ваші двері " халявщики", бо справжні майстри в першу чергу звертають увагу на тафлі -матеріал+ сушка+ клей+обробка, тафлі не тріскають по своїх бачу і довелось реставрувати довоєнні"польські"). Лак , я так зрозумів, Ви використовували = паркетний, не атмосферостійкий, радив би користуватись-"яхтенним" на сонці без впливу опадів до 4-х сезонів витримує, а так до двох при нанесенні 4-х шарів. Поки що найкращий результат спостерігав у лаків, якими покривають сучасні дерев'янні вікна з склопакетом, але там 7 шарів лаку, через 5-7 років потрібно оновлювати, вартість банки лаку, на превеликий жаль, перевершить вартість Ваших( та і моїх) дверей, а менше не продається.
     
  4. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    В тих матеріалах нема поняття "банка лаку".....Пропитка,грунт(він же дає колір)проміжна лазурь і фінішна лазурь,в більшості виробників просто"лазур"а дехто проміжну називає ізолятором...Звичайно купити в Єпіцентрі того не можна та навіть якщо і купили то для нанесення потрібно спецобладнання і знання технології+досвід.:-D
     
  5. Bohdan19

    Bohdan19 Бригадир

    Повідомлення:
    221
    Симпатії:
    188
    Доброго дня. Використовував фунгіцидну грунтовку. Стосовно лаку - використовува якраз яхтний лак. Буде трохи вільного часу, то сфотографую банки з фарбою та лаком, а також фінальний результат дверей. Мабуть, я вказав не те посилання в інтернеті на лак. Тафлі (фільонки) зашпаклював, бо не знав іншого рішенння. Виходить, вчусь на своїх помилках. Халтурка нее тількі в якості дверей, а й в їх встановленні. Встановлювати приїхали ввечері. Поки примірялись, ставили задні двері, трохи стемніло. В результаті передні двері встановили трохи криво. Після завершення фасаду будинку, коли ставив налічники, довелось їх обрізати із завуженням до одної з сторін. Звісно робота моя не професійна, та двері виглядають значно краще і, сподіваюсь, якийсь час прослужать.
     
  6. bohdant

    bohdant Новачок

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    0
    Прошу побільше розповісти про лазур, бо читаючи рекомендації виробників, застосував. проте ефект виявився не таким як би хотілось - покриття садової лавки не витримало і сезону. Вочевидь застосував не те і не так. Лазур купляв ALPINA в епіцентрі. Наперед дякую за інформацію.
     
  7. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    І не в Африці також.

    Прибився кіт, всі його люблять, двері спаскудив на ніц. (десь, до зими перекрашу)
    А ви тут про смолу...(забув добавити, у мене троє дверей)
     
  8. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
    То він точно на збитки робить коли всі троє дверей "малює":-D.Чимось ви йому насолили видатьrofl
     
  9. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    @земляк,
    Та на одні чіпляється.
    Я можу відучити, електрикою(але я не варвар).
     
  10. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    Я покупал Дюфа (тоже в эпике есть) . Сделал забор то уже третий год стоит и всё норм, к зиме надо будет обновить слой, оно после высыхания как пленкой берет , для наружных работ есть там пропитки . Точнее название не помню, но сейчас что надо делать по дереву то крашу только таким, одно из самых дешевых средство а качество отлично.
     
    Bohdan19 подобається це.

Поділитися цією сторінкою