Дерев’яні вікна: краще купити чи виготовити під замовлення?

Тема у розділі 'Окна, двери, перегородки', створена користувачем Palkan, 9 лип 2015.

  1. Palkan

    Palkan Майстер

    Повідомлення:
    128
    Симпатії:
    32
    Доброго дня!
    Хочу замінити вінкна (на теперішній момент стоять дерев’яні), в зимку через них холодно, прихолиться забивати плівкою і утепляти паролоном.
    Маю непоганий свій матеріал на вікна, і чув про те що можна із свого маетріалу під замовленні виготовити хороші вікна на підприємстві по виготовленню. Чи варто це робити, чи вийде так краще? Можливо одразу купити дерев’яні вікна?
    Дякую за відповідь!
     
  2. ЧД_

    ЧД_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.133
    Симпатії:
    5.166
    Адреса:
    Lwow UA
    Редко кто согласится на такое. Обычно уже обрабатываю срощенный брус. Но есть фирмы, что и сами брус собирают. Лучше все одно не выйдет. По цене, с учетом перевозки туда сюда, выигрыш не большой. ИМХО. :)
     
  3. aluma

    aluma Бригадир

    Повідомлення:
    553
    Симпатії:
    228
    Наверное не в тему, но из своего опыта.
    Деревянные окна в своем доме перебирал "до основания", разбирая, очищая, склеивая, стекло на замазку, штапики и т.д.
    Поставив позже метпластик, понял, что все то "марна праця", по отсутствию пыли на подоконниках последних, например.
    Может решитесь? :)
     
  4. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.848
    Симпатії:
    1.987
    Адреса:
    Черкассы
    Так а в чем проблема найти столярку которая сделает изделия из материалов заказчика.
    Я уверен что это только заняться надо этим вопросом, найдутся желающие быстро.
     
  5. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.848
    Симпатії:
    1.987
    Адреса:
    Черкассы
    Но я б ставил метало пластик
     
  6. Михайло Т.

    Михайло Т. Майстер

    Повідомлення:
    87
    Симпатії:
    86
    Адреса:
    Черкаси
    По яких признаках Ви знаете що матеріал пригодний для виготовленя вікон?

    Хто відповідайе за якість своїх виробів то не буде робить з невідомого матеріалу.Як варіант ;викупить ваш матеріал і зробить зі свого(провіреного).
     
  7. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.848
    Симпатії:
    1.987
    Адреса:
    Черкассы
    Зачем выкупать если есть сомнения в качестве?
    я так делал, нашел столярку купил материал и к ним . Сделали что мне надо . Если они материал покупают напр по 2000грн куб а я могу купить по 800 то им какая разница из какого делать, им так надо в стоимость забивать а так только за работу.
     
  8. Palkan

    Palkan Майстер

    Повідомлення:
    128
    Симпатії:
    32
    Купив матеріал у друга лісника. при вирубці запас мені непогане дерево. Інший знайомий на пилорамі порізав доски. Все зробили гарно. деревина не деформована, без червоточин. без вузлів. от і вирішив пустити на вікна. в мене тесть вікна робить, але він не професіонал, казав що гарний матеріал.
     
  9. Блаж

    Блаж Прораб

    Повідомлення:
    961
    Симпатії:
    369
    найдіть майстра, який робить вікна тої якості , які вам підходять , у кожного майстра свої вимоги до якості матеріала...
     
  10. Palkan

    Palkan Майстер

    Повідомлення:
    128
    Симпатії:
    32
    дякую всім за допомогу)))
     

Поділитися цією сторінкою