Своїми руками Саморобний ТПК 25 кВт (типу peps 08)

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Vitaliy-Aviator, 9 лип 2015.

  1. Vitaliy-Aviator

    Vitaliy-Aviator Майстер

    Повідомлення:
    36
    Симпатії:
    26
    Адреса:
    м.Сміла Черкаська обл
    З Вами все ясно,шановний пане теоретик:down:
     
  2. Андрей59

    Андрей59 Майстер

    Повідомлення:
    191
    Симпатії:
    53
    С Вами то же :mathematic:
    Вам дали ясный ответ но вы его не воспринимаете -или не хотите воспринимать-
    погуглите в конце концов эту тему -это ведь так элементарно -и сами сделаете выводы без всяких подсказок
    могу еще добавить что и древесная зола спекается в коржи как и угольная порода -только при определенной температуре -
    "По температуре плавления древесная зола относится к классу тугоплавких:
    - температура деформации золы = 1150...1290,
    - температура полусферы = 1230...1500,
    - температура плавления = 1250...1650 ."
    ГОСТ Р 55125-2012-
    здесь хоть понятно-?
     
    Останнє редагування: 16 лип 2015
    kia777 подобається це.
  3. peps08

    peps08 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.525
    Симпатії:
    2.661
    Адреса:
    м. Лохвиця Полтавська обл.
    @Vitaliy-Aviator, не звертайте увагу на всю ту пусту теорію. Я коли майстрував свого котла то перепад висот в колосниках зробив всього 1 см. Цього виявилося замало. І тому вода інколи підкипає на природній циркуляції. А вже інші форумчани що повторювали конструкцію зробили перепад 2 см. і закипання відсутнє. Більш того деяким так сподобались полі колосники що вони пристроїли їх і в інші моделі котлів. За їх словами котел виходить на робочий режим значно швидше. При цьому вони не переймаються тим що ядро горіння трішки буде холоднішим ніж при звичайних чавунних колосниках. Особисто моя думка як робити з полими чи без полими колосниками, це вибір того хто майструє котел. Саме головне що у Вас він вийшов на славу.
    А для роботи котла з полими колосниками на вугіллі ще потрібна і приспособа для того щоб шевелити золу. А то вона все рівно спечеться коржами.
     
    verder777, Владимир В та Vitaliy-Aviator подобається це.
  4. moree..

    moree.. Стажер

    Повідомлення:
    22
    Симпатії:
    5
    Какие габаритные размеры получились?
     
  5. Vitaliy-Aviator

    Vitaliy-Aviator Майстер

    Повідомлення:
    36
    Симпатії:
    26
    Адреса:
    м.Сміла Черкаська обл
    Анатолій Іваванович я все добре розумію,зразу хотів зробити полі колосники-але потім відмовився на користь чавунних за для спрощення конструкції(а на рахунок вугілля я знаю як воно спікається-раніше топили ним в кст-16).Дякую за підтримку!!!
    --- добавлено: 17 лип 2015 у 11:05 ---
    Висата-1100мм.ширина-585мм.глибина-480мм(без врахування раструба димохода).Зовнішні розміри будуть збільшені на 20мм на сторону за рахунок термоізолювання котла .:Hi:
    --- добавлено: 17 лип 2015 у 11:19 ---
    Анатолій Іванович порадьте що робити з термостатом на зворотці(для запобігання виподання роси в топці котла)-ставити чи ні(не дешева прибамбаса)-в мене опалення старого зразка-подача 60мм, чавунні батареї ,природня циркуляція.
     
    Останнє редагування модератором: 25 лип 2015
    peps08 подобається це.
  6. peps08

    peps08 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.525
    Симпатії:
    2.661
    Адреса:
    м. Лохвиця Полтавська обл.
    Якщо будете топити котлом не регулярно то поставте байпас з краном між подачею та обраткою дюймової труби вистачить. Якщо котел буде працювати постійно то і цього не потрібно.
     
    Микола (Рівне) та Vitaliy-Aviator подобається це.
  7. Vitaliy-Aviator

    Vitaliy-Aviator Майстер

    Повідомлення:
    36
    Симпатії:
    26
    Адреса:
    м.Сміла Черкаська обл
    Дякую-так і зроблю-поставлю байпас з краном(в планах є ше побудова ТА-але це вже на наступний рік-в цьому році потрібно доробити 25ку та виготовити ше один котел 20ку-ну і змонтувати котли до холодів):nozhovka:
     
  8. Ксюша199

    Ксюша199 Стажер

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    1
    Дякую за дуже цінну інформацію, бо ми також думаємо котла купувати.
     
  9. Gust

    Gust Стажер

    Повідомлення:
    14
    Симпатії:
    21
    Котлик вийшов чудовий.Відчувається рука майстра.Зважаючи на нинішні ціни на газ то ТП дуже актуальні.
     
  10. WRoman

    WRoman Майстер

    Повідомлення:
    102
    Симпатії:
    30
    Адреса:
    КиевоСвятошинський Гатне
    Віталій робота дуже гарна. А все ж таки які розміри чи деталі змінено відносно креслень котла пепс 08. Краще коли можна повні креслення, на 25кВт дуже актуально. Дякю.
     

Поділитися цією сторінкою