Піролізний котел К1

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Микола (Рівне), 2 лип 2015.

  1. Микола (Рівне)

    Микола (Рівне) Бригадир

    Повідомлення:
    170
    Симпатії:
    117
    навмисно розкочегарив котел до 80*С і вимкнув його, щоб побачити що відбудеться з піролізним котлом далі. А далі було так - котел прогрівся до 81*С і ріст t*C - зупинився. Ще через 10-15 хв. темп. почала помалу падати.
    --- добавлено: 11 вер 2015 у 11:28 ---
    побачив у одного авторитетного майстра пластик (25-та труба) відразу на виході - от і собі так зробив


    а ось проста схемка
    StyleCapture_2015-09-11_11-37-06_537.png
     
    Останнє редагування модератором: 19 вер 2015
  2. igoro

    igoro Прораб

    Повідомлення:
    456
    Симпатії:
    285
    Дров у той момент у котлі скільки будо?
     
    Останнє редагування модератором: 19 вер 2015
  3. Микола (Рівне)

    Микола (Рівне) Бригадир

    Повідомлення:
    170
    Симпатії:
    117
    15 -20 см (не багато)
     
  4. igoro

    igoro Прораб

    Повідомлення:
    456
    Симпатії:
    285
    Я маю на увазі що якщо електроенергія пропаде коли повна топка дров ,то котел може закипіти.Також має значення скільки води у котлі.
     
  5. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    А Вы хотите сказать что при такой обвязке (тонкими трубами, без каких-либо уклонов) "байпас " имеет хоть какой то смысл? Ну да имеет покупаеш 2 тройника, 2 угла, кран, метр трубы и знакомый продаван ДОВОЛЕН и делает скидочку на пиво! Такая обвязка сможет работать (если удасться полностью развоздушить) ТОЛЬКО с НАСОСОМ!!! И если-б эту обвязку паял профессионал, то ему нужно руки аж из жопы ПОВЫДЁРГИВАТЬ. Но хозяин, со временем, разберётся и поправит там где накособочил.
     
    Володимир П подобається це.
  6. NikIN

    NikIN Бригадир

    Повідомлення:
    550
    Симпатії:
    170
    А як це зрозуміти! Котел завжди має бути повністю заповнений водою :Hi:
    --- добавлено: 11 вер 2015 у 19:53 ---
    Я байпас згадав для випадку, якщо пропадає світло, щоб надлишковому тиску води було хоч кудись йти по трубі. Байпас не з краном а з зворотнім клапаном. Запобіжного клапана я не помітив на відео. Да й він для цих котлів має бути 1,5 бар не більше (на 3 барах котлу буде боляче). А загалом автор вже намалював схему де насос знизу стоїть, мабудь, на вихідних переробить :)
     
    Останнє редагування модератором: 19 вер 2015
  7. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    А разве насос через себя не пропустит избыточного давления? А через обратку давление в системе не выровняется?
    --- добавлено: 11 вер 2015 у 20:31 ---
    Просто 20 литров закипит за 5мин, а 120 литров возможно никогда, вот за это время может и электрики проспятся.
     
    Останнє редагування модератором: 19 вер 2015
  8. gjkzr

    gjkzr Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.677
    Симпатії:
    1.698
    Адреса:
    Украина
    @Микола (Рівне), а почему в своей теме и на своем форуме не просите помощи по горению котла
     
  9. юриййй

    юриййй Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.018
    Симпатії:
    1.288
    Я чомусь не довіряю цьому авторитетному майстру .
     
    Останнє редагування модератором: 19 вер 2015
    Володимир П подобається це.
  10. Микола (Рівне)

    Микола (Рівне) Бригадир

    Повідомлення:
    170
    Симпатії:
    117
    пока еще не установил дымоход - горения как таково на 100% еще небыло. на видео только пробы. была вторая попытка с загрузкой в пол бункера, сосновыми сухими дровами, так котел не разгорелся а наделал кучу дыма для себя и соседей. пришлось водой затушить. хочу сделать дымоход и тогда настраивать горение.

    а вообще расскажите пожалуйста как Вы разжигаете котел, а то я все дрова сразу вкинул, поджог и никакого пиролиза не дождался (45 минут).
     

Поділитися цією сторінкою