Допоможіть порахувати фундамент для паркану

Тема у розділі 'Фундамент, отмостка, цоколь', створена користувачем Casio, 28 чер 2015.

  1. Casio

    Casio Підмайстер

    Повідомлення:
    87
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    Черкассы
    Здраствуйте, шановні форумчани.
    Питання наступне: восени або весною планую ставити забор. Враховуючи можливі штормові вітри, також те, що двір у мене виходить на пустир і всім фронтом своїм стоїть проти вітру, планую зробити паркан на добре обдуманому фундаментові.
    Отже, вихідні данні такі: висота забору - 2.2 м, довжина - 32 м, грунт, в якому буде залито фундамент для забору - пісок, паркан - суцільний.
    Питання, які необхідно вирішити:
    1. Яку профільну трубу використати для стовпчиків?
    2. Як глибоко її закопати та забетонувати?
    3. Між стовпчиками планується пролити бетоном на висоту 20 см від землі, шириною - 20 см, щоб коли мотокосою буду обкошувати ззовні двору, то не псувати безпосередньо забор, а щоб жилка била по фундаментові, так от тут теж мені не зрозуміло, чи несе якесь функціональне навантаження ця частина фундамента і як глибоко її залити в землю.
    4. Як часто поставити стовпці.
    Дякую за відповіді.
    З повагою.
     
  2. buddybuild

    buddybuild Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.307
    Симпатії:
    6.176
    Адреса:
    Черкассы
    !) цегла, дерево, метал, пластик, плівка?
    (бо є до Н=2м над землею цегла, а вище ще щось суцільне)

    несе в залежності від !) та
    + від поширення вогню, коріння дерев, підкопів....

    для суцільних металевих парканів не меньш 60х40х3 мм проти прямого вітру. для сполучених можна інше.

    скористайтесь інформацією
    http://buduyhatu.com.ua/parkan-z-profnastilu-svoyimi-rukami.html
    http://www.pruszynski.com.ua/ua/produkciya/zabor-iz-profnastila/
     
  3. Casio

    Casio Підмайстер

    Повідомлення:
    87
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    Черкассы
    Паркан з дощок, дякую, що підмітили.
     
  4. buddybuild

    buddybuild Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.307
    Симпатії:
    6.176
    Адреса:
    Черкассы
    пісок - ліс, Дніпро? є чи нема перепадів рівня землі вздовж паркану? (щодо кількості земляних робіт та опалубки)
    гроші - чутка є, є, хочу краще ніж у Гогі, за малі гроші найкраще з можливого? (основне, щодо конструкції).
    які вимоги до вигляду паркану з двору? (мінімум деталей, ажурна вичурність, тіпа техно, люблю вигляд метелевих решітчатих конструкцій, аби надійно стояв, до стовпців ще щось причіплю, все буде у винограді і тп ....)

    поки відомо (як побажання та констатація фактів):
    грунт - пісок
    фундамент - бетон
    стовпці - профтруба
    прогони - ?
    заповнення - суцільне без проміжків з "дошки дерев,яні", товщиною __ мм
    паркан Н=2,2м, де н=200 мм бетон цоколя, товщиною 200мм
    сильний вітер з пустиря таки іноді дме
     
  5. Casio

    Casio Підмайстер

    Повідомлення:
    87
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    Черкассы
    Грунт - в Черкасах пісок майже кругом, незалежно від близькості Дніпра.
    Заповнення забору - суцільне. Дошка 22 мм. Перепади рівня землі - 40 см від крайніх точок.
    Із Ваших зсилок я зрозумів глибину копання для профільної труби та її габарити.
    По прогонах - не знаю, при сильних вітрах не знаю що краще - частіше вкапати стовпці, чи просто зробити їх товщі.
    Оздоблення паркану зсередини - питання не цього року, бо ще не перейшов у хату, тобто планую вкапати стовпці, залити фундамент, візьму стругану висушену дошку, покрию її біозахистом, ще не знаю чим пофарбую і причіплю до стовпців. Прогонів не буде, бо дошку буду замовляти в довжину відстані між стовпами, а не стовпи прикручу брус 60 на 60 мм і до бруса цвяхами.
     
  6. buddybuild

    buddybuild Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.307
    Симпатії:
    6.176
    Адреса:
    Черкассы
    песок песку рознь. на мытнице и луначарского разные пески. влияет на просадки и морозное вспучивание.
    при горизонтальном расположении досок заполнения т=22мм - лучше чаще столбы.
    пиломатериал кратен 4 или 4,5 м. чаще 4,5. отсюда и выбирайте шаг в пределах 1-2м, определяя баланс стоимости "доска-столбы".
     
    saharat та Casio подобається це.
  7. Casio

    Casio Підмайстер

    Повідомлення:
    87
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    Черкассы
    Дякую, на перший час інформації для роздумів досить, зроблю через 14 місяців - фотозвіт буде.
    З повагою.
     
  8. buddybuild

    buddybuild Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.307
    Симпатії:
    6.176
    Адреса:
    Черкассы
    @Casio, если вдруг поедете на Канев. за Мошнами вдоль дороги стоит "сиротский" заборчик. Смотреть со стороны Канева.
     
  9. Casio

    Casio Підмайстер

    Повідомлення:
    87
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    Черкассы
    Так, я навіть знаю як знайти виконавців цього, просто там вітрів надто сильних не буває, а в мене - 2 кілометри поля перед подвір'ям.
     
  10. buddybuild

    buddybuild Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.307
    Симпатії:
    6.176
    Адреса:
    Черкассы
    повторяю

     

Поділитися цією сторінкою