Котли СДК - відгуки

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем vladk9, 21 чер 2015.

  1. Сергей К.

    Сергей К. Прораб

    Повідомлення:
    444
    Симпатії:
    310
    Адреса:
    Днепр
    бред какой то...
     
  2. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    @vitalikluzen, Ви не розумієте різниці? @Сергей К., це представник виробника СДК, навідь коли Він піде у відпустку (на яку має право) підприємство не зупиниться! Будуть працювати інші менеджери і надавати консультації. Цим і відрізняється серйозна установа від "дядька миколи" котрий з будуна - не працює.
     
    Сергей К. подобається це.
  3. silverneo

    silverneo Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.000
    Симпатії:
    858
    Адреса:
    Харьковская обл.
    СергейК это не представитель,а хазяин,конструктор, разработчик котлов СДК и завода по производству оных, а название фирмы по косвенным признакам мне кажется образованного с начальных букв его ФИО,моё предположение,если не прав поправит.
     
  4. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    Это не столь важно, Ведь с ним работают и другие люди, способные дать разъяснения относительно котла. Ведь это не "театр 1-го мастера" который :сам варит , он же ОТК, он же снабжение и сбыт... и если он "выключит телефон" то все вопросы и претензии! по котлу к "зеркалу в туалете".
     
  5. Сергей К.

    Сергей К. Прораб

    Повідомлення:
    444
    Симпатії:
    310
    Адреса:
    Днепр
    все так , продажами и консультациями бытовых котлов занимаются другие люди, они даже спят с телефонами) плюс есть диллеры , вообщем есть кому позвонить и кто нормально растолкует) а я только на форуме пишу ,ибо тут такие крокодилы сидят, что любого мэнеджера съедят с потрохами)
     
    Master General, bogdan_1983, silverneo та 2 іншим подобається це.
  6. Олександер_1

    Олександер_1 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.208
    Симпатії:
    3.210
    Адреса:
    Між поділлям і поліссям
    @Сергей К., Ваша 10 ка одно чи трьохходова? І які розміри шахти?
     
  7. Сергей К.

    Сергей К. Прораб

    Повідомлення:
    444
    Симпатії:
    310
    Адреса:
    Днепр
    300*470*1000, одноходовая конечно
     
    Дмитрий ДАР подобається це.
  8. vitalikluzen

    vitalikluzen Майстер

    Повідомлення:
    231
    Симпатії:
    80
    Ну і пропіарили на всю Україну @Сергей К., .Стоїть питання так що "Микола" не має права на існування...?Я Ірині запропонував послуги інших майстрів вона вічливо заявила вибір зробила,так в чому питання?Все закінчуем безглузді дискусії Новий рік на носі.Вітаю всіх майстрів з наступаючим Новим роком всіх благ тепла в оселі, розвитку!
     
    s_fly подобається це.
  9. s_fly

    s_fly Стажер

    Повідомлення:
    27
    Симпатії:
    25
    Адреса:
    Одесса
    До того ж практика показує, що "Микола" може більше приділяти увагу сервісу та якості, аніж сертифікований завод. Та і знання по консультації в нього однозначно краще, аніж у сотні манагерів.

    А ще втратити одного клієнта для завода це майже ніщо, а "Микола" через це може їсти місяць хліб без масла.

    І в загалі, для мене завод, який дозволяє собі публічно покривати матом своїх клієнтів то вже не завод. papa

    Усіх з Новим Роком!!!new year
     
    vitalikluzen та Владимир В подобається це.
  10. IrinaStasuk

    IrinaStasuk Майстер

    Повідомлення:
    134
    Симпатії:
    93
    Адреса:
    Одесса
    вихл ачи смотрела раньше. И не поняла, как при таком маленьком объеме камеры в десятке дрова там горят не меньше суток (так написано на сайте производителя). И главное - дают достаточно тепла для 100 квадратов. Вот блондинка не поняла. А у СДК понятная во многом конструкция даже для меня. И что немаловажно (ну не люблю я процесс розжига), можно догружать дрова при работающем котле. Идеально, чтобы по неделе не нужно было его останавливать. А еще лучше - месяц. Но с дровами, наверное, нереально без чистки. Или реально?
     

Поділитися цією сторінкою