Садовый светильник

Тема у розділі 'Декор и поделки своими руками', створена користувачем Sass, 17 чер 2015.

  1. Sass

    Sass Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.084
    Симпатії:
    12.381
    Пришло время соорудить на участке дорожки.
    Ну а к приличной дорожке надо же ж и освещение . А как иначе ? Стыдно ж перед потомками будет, если без освещения. Первым делом - на сайты и в магазины. Три дня честно лопатил.. И не то чтобы тоска заела, но как-то грустно стало... Не дешево и не дорого. Разное есть. Но вот так, чтобы ни разу не пожалеть, что уплаченные деньги ушли именно на то, что мне идеально подходит, за три дня ни разу не получилось.
    Ну шо ж. Обычное дело. Стало быть, изобретаем внешний вид и реализуем самостоятельно..
    Использованы обрезки балок с крыши и обрезки термодоски от обшивки сарая. Остальное видно и так. Не хвастаюсь. Просто делюсь идеей.
    [​IMG]
    [​IMG]


    пы.сы. разумеется, весь этот ливер (он тут не весь) будет включаться по велению наступившей темноты.. т.е. практически само, что реализовать ничуть не сложнее, чем изготовить сами светильники.
     
    Корнил, Karmadon, Владимир 156 та 4 іншим подобається це.
  2. Julla

    Julla Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.335
    Симпатії:
    3.793
    Адреса:
    Київ
    ІМХО
    А якщо по периметру кришок насверлити отвори діаметром 10-12?..
    Для скла лампочок буде безпечно - вода не попаде.
    А от ввечері світло крізь ці отвори додасть шарму, таемничості...
    ІМХО
    І, якщо можна, фото, пояснення реалізації "лівера"? Зацікавила ідея! :vo:
    І фото ввечері.
     
  3. Sass

    Sass Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.084
    Симпатії:
    12.381
    Справа в тім, що жодного скла там не планується.
    Задумка була такою, щоб лампочки можна було легко змінювати, щоб не ускладнювати конструкцію підрізкою скла, щоб лампочка була захищена від опадів та яблук з дерев.. Висота "даху" розрахована таким чином, що можна легко підлізти рукою, викрутити лампочку та витягти. Якщо зробити вище, то лампочка буде засліплювати по гризонталі. Якщо нижче, то просто так не викрутиш.
    Лівером я обізвав симі світильники. Вони просто не всі на знімку. Автоматичне вмикання реалізую за допомогою звийного сутінкового датчика. Вони продаються від 150 грн і більше, в залежності від струму.
    До встановлення і підключення ще треба дещо зробити. По-перше, закінчити вкладання бруківки на доріжки. По-друге, зробити металеві підставки, до яких прикручу стовбчики і які встромлю в грунт. Між землею та стовбчиком обов"язково підкладу кілька камінців бруківки..
    А вже тільки після цього підключу... Дивитись краще живцем. Натякаю.
     
    Julla подобається це.
  4. Т.М.

    Т.М. Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.405
    Симпатії:
    1.207
    Адреса:
    Дніпро
    Из выше сказанного непонятно-продолжение будет или это все?
     
  5. Sass

    Sass Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.084
    Симпатії:
    12.381
    Мне казалось, что интерес может представлять само изделие.. Чё продолжать-то ?
    Но если это интересно, то могу сфотать и когда подключу.. Это ж уже просто эстетика ночного освещения..
    Тока это не раньше следующей недели..
     
  6. Калинович

    Калинович Бригадир

    Повідомлення:
    198
    Симпатії:
    118
    Дуже цікава ідея, такі обрізки залишаються майже в кожного, єдине, що боюсь, деревяні дашки швидко дощем пошкодяться, прийдеться часто підлаковувати
     
  7. Sass

    Sass Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.084
    Симпатії:
    12.381
    В мому випадку ці дашки довговічні. Це обрізки термодошки, які збирався якось спалити.
    Але якщо б то були й обрізки звичайної дошки, то й грець з тими ушкодженнями.. Ну підфарбував собі раз на рік або й рідше. А можна одразу й про запас зробити і просто замінити, якщо зовсім вже ушкоджений.
     
    Калинович подобається це.
  8. Т.М.

    Т.М. Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.405
    Симпатії:
    1.207
    Адреса:
    Дніпро
    Так про изделия и продолжать. Хочется же посмотреть как в результате все это будет выглядеть. Я тоже такое хочу. А то у меня на даче если из дома выйти вечером то сам себя не видишь. В городе трудно даже представить что бывает такая темнота.
     
  9. ЧД_

    ЧД_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.133
    Симпатії:
    5.166
    Адреса:
    Lwow UA
    Косой дождь не?
     
  10. Sass

    Sass Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.084
    Симпатії:
    12.381
    Не. Прикидывал. Нужно, чтоб совсем горизонтально шёл. Иначе в патрон вода не попадает.
    --- добавлено: 18 чер 2015 у 11:54 ---
    Ну как временное спасение можно воткнуть китайские фонарики на солнечных элементах.
    По крайней мере не так страшно будет в полную темень выходить. Мы так когда-то у тестя на даче спасали нервную систему нашим барышням.
     
    Останнє редагування модератором: 26 чер 2015

Поділитися цією сторінкою