Потрібна порада: яких тварин краще завести новачкам? Нюанси по їх утриманню

Тема у розділі 'Живность', створена користувачем Имбирное печенье СД, 17 чер 2015.

  1. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Все приходить із часом(досвідом), тут рецепту не буде. Женити кролиць ношу до сусіда, він масово займається(кролями).:)
    На рахунок вбивати, то для цього є спеціально навчені люди, рідка валюта і миска м"яса на столі.:)

    А іще тримаю в"єтнамську свинку(льошку), може Ви такого теж не їсте, то і в подробиці вдаватися не буду.:)
    Ця тваринка заміняє домашній зоопарк, знищує всі відходи господарства і забеспечує сім"ю м"ясом, жиром, паштетами(як Ви згадували), при мінімальних затратах і увазі. А іще продукує компост для забеспечення відповідної врожайності. На цьому коло майже замикається. А іще в доповнення до цього є Кіт(так і зветься), він ганяє мишей від зерна, і два кокер-спаніелі(сучки), ці ганяють злодіїв. Час від часу пускаю їх, цуценят продаю, чим заробляються собакам харчі.
    Ну це так, коротко.:Hi:
     
    Jonic та Имбирное печенье СД подобається це.
  2. Имбирное печенье СД

    Имбирное печенье СД Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.263
    Симпатії:
    8.454
    Адреса:
    Киевлянка
    Ого, скільки у Вас тварин :) та розповідайте вже про всіх :) які умови треба курям та кролям влітку та взимку?
     
  3. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Да є трохи, із часом назбиралося.:)
    У кожної своє призначення, так сказати, хліб задарма ніхто не їсть. Усі живуть на дворі(крім Кота і собак), кролі в клітці, кури в курнику, свинка(по кличці Марфа) у вольєрі із будою, час від часу пускаю погуляти. Собаки сплять в майстерні біля котла.
    Особливих умов не потребує ніхто, дивитися щоб не було сиро і протягів.(ну і ситі мають бути, це головне):Hi:
    Іще у планах(на далеке майбутнє) коза і бджоли, але це вже потребує часу і внуків(поки не маю).
    При таких харчах, нормальній екології, відповідних генах до сто років можна дожити.(але, на все воля Господня)
    Запитуйте, що цікаво, секретів не маю, все із досвіду.
    Удачі в починаннях!!!
     
    Julla, DINAMIT-UA та Имбирное печенье СД подобається це.
  4. Имбирное печенье СД

    Имбирное печенье СД Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.263
    Симпатії:
    8.454
    Адреса:
    Киевлянка
    Кажуть що козяче молоко, має запах специфічний, чи знає хто, то правда чи ні? Чи можна з того молока, як із коров‘ячого, вершки робити чи творог?
     
  5. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    До всього звикається, колись в дитинстві мати тримала, то пили всі.
    Ось вершки там не відділяються, а сир(бринза)добрі. По козах я поки не спец, бджоли колись тримав(не пішло).
    --- добавлено: 18 чер 2015 у 23:25 ---
    Іще копанка у нас із сусідом на межі(сотих 6-7) там карасі живуть. Щоправда, цей рік засуха у нас, тому карасів іще не турбували.:)
     
    Останнє редагування модератором: 26 чер 2015
    Имбирное печенье СД подобається це.
  6. Калинович

    Калинович Бригадир

    Повідомлення:
    198
    Симпатії:
    118
    leshiy_40, підкажіть. а малеча вєтнамських свинок не буде страждати, якщо їх повноцінно годувати тільки зранку і ввечері, а на день залишати якусь їжу? Думаємо купити парочку, але працюємо, і не знаємо, як це все продумати.
     
  7. buddybuild

    buddybuild Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.307
    Симпатії:
    6.176
    Адреса:
    Черкассы
    все залежить від кози та її харчування. у корів теж саме.
    у гарної кози, як здоїли, то воно, як на мене, вже вершки.
    (нууу виріс я на козячому молоці)
     
    Имбирное печенье СД та leshiy_40 подобається це.
  8. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Звичайно НІ, це напівдикі створіння і Ваша відсутність їм геть не зашкодить.
    Але як будете вибирати, то поцікавтеся їх походженням, бо є такі, що виростають за рік 20-25 кг, а є що за пів року 50-60кг.(майже на самій зелені)
    Власне я тримаю свою льоху(вона кг.100 +/-) і від неї вигодовую виводок.
     
  9. лобзік

    лобзік Прораб

    Повідомлення:
    403
    Симпатії:
    426
    Адреса:
    Україна, м. Івано-Франківськ
    Заводьте нуртій, їх не шкода їсти, але дехто боїться (хоч і дарма). Самі нутрії не вибагливі і не хворіють як кролики.
     
    Т.М. та Имбирное печенье СД подобається це.
  10. Имбирное печенье СД

    Имбирное печенье СД Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.263
    Симпатії:
    8.454
    Адреса:
    Киевлянка
    Ні, нутрії то точно не для мене :) вони мені наче щури :) почну мабуть з птиці, то більш звичне... А, хто, що скаже за перепелок?
     

Поділитися цією сторінкою