Потрібна порада: яких тварин краще завести новачкам? Нюанси по їх утриманню

Тема у розділі 'Живность', створена користувачем Имбирное печенье СД, 17 чер 2015.

  1. sanykrimea

    sanykrimea Firewall Команда форуму

    Повідомлення:
    25.885
    Симпатії:
    82.186
     
    Jonic подобається це.
  2. Palkan

    Palkan Майстер

    Повідомлення:
    128
    Симпатії:
    32
    Ми купували в квітні, каченятам було на той час вже біля неділі(не дуже маленькі) вже прокапані, жваві (якщо брати дуже маленькі, то велика імовірність що багато не виживе). Зараз теж можна брати, ще до осені окріпнуть.
     
    Имбирное печенье СД подобається це.
  3. Имбирное печенье СД

    Имбирное печенье СД Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.263
    Симпатії:
    8.454
    Адреса:
    Киевлянка
    Дякую. Ми на наступний рік думаємо :) зараз справа у розподілі площі під тваринок.
    Як Ви визначили що птиця прокапана, зі слів продавця? Де в Київській обл. купують каченят, курчат, на яких ринках, хтось зна? Чи краще, десь у напрямку Остра (Чернігівська обл.), базар шукати?
    --- добавлено: 18 чер 2015 у 12:47 ---
    :-D чогось схожого, в мене повно навкруги живе, та я й не думала, для них сарай будувати :) до того ж, їх доки назбираєш на банку тушонки...Crazy:banka:
     
    Останнє редагування модератором: 26 чер 2015
    sanykrimea подобається це.
  4. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Візьміть, для проби, спочатку дорослих курей із птахофабрики, коли визначитися із можливостями і потребою, тоді будете розширюватися.
    Я також колись розпочинав із "хатєлки", прийшлося трохи потоптатися по граблях, але на разі є чим поділитися.(якщо цікаво, то можу не детально описати)
    Удачі, у Ваших починаннях!!!:Hi:
     
    Имбирное печенье СД подобається це.
  5. Имбирное печенье СД

    Имбирное печенье СД Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.263
    Симпатії:
    8.454
    Адреса:
    Киевлянка
    Звісно цікаво, розповідайте :)
     
  6. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Коли Вам цікаво, то вдамся до невеличких деталей.
    Думаю, не відкрию таємницю, якщо скажу, що із часом у Вас почне змінюватися оточення, інтереси почнуть схилятися не до звичних.(я про еко харчування)
    Друге те, що продукуватися яств буде більше, ніж зможе подужати Ваша родина, а продавати шкода. Власне, я пригощаю друзів і рідних.
    Третє, що це віднімає вагому частину часу і вимагає відмовитися від певної мобільності.

    Якщо це для Вас не жертви, то можна братися за справу.(продовжувати???)
     
    Имбирное печенье СД подобається це.
  7. buddybuild

    buddybuild Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.307
    Симпатії:
    6.176
    Адреса:
    Черкассы
     
  8. Имбирное печенье СД

    Имбирное печенье СД Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.263
    Симпатії:
    8.454
    Адреса:
    Киевлянка
    Так, пишіть далі :)
     
  9. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Продовжу. Але обмовлюся, я описую власний досвід.
    Чому починати із курей і зразу з великих.(я про курей із птахофабрики, які віднеслися сезон)
    З виду вони невзрачні, але за тижні два-три набирають відповідного вигляду і несуться більше пів року. Брати більше десятка не варто(якщо не збираєтеся торгувати яйцями), але декілька вибракуються, це вже як повезе. При Вашому графіку їх можна тримати закритими, а випускати лише ввечері, перед сном, це різко підвищує продуктивність і напакостити вони вже не встигають.
    Після набуття певного досвіду, можна обзавестися кролями, тут свої нюанси. Кролики ідуть як доповнення до м"ясного раціону. Вони не мають запаху, не кричать, а годувати можна підніжним кормом.
    (якщо цікаво то продовжу, а то щось многабукв виходить):Hi:

    Забув добавити, я виріс в селі, але до зрілого віку на СГ мене не тягнуло, да і потреби не було. А іще я занадто лінивий для силюка, тому мій підхід до справи підійде не всім.:)
     
    Имбирное печенье СД подобається це.
  10. Имбирное печенье СД

    Имбирное печенье СД Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.263
    Симпатії:
    8.454
    Адреса:
    Киевлянка
    Звісно пишіть :)
    Я кроликів боюсь заводити з двох причин:
    1. Дуже хворіють.
    2. Вони такі пухнасті, дуже жалко мені їх, для мене це як хатній звір :) тай шкірку з них знімати, не уявляю як dntknw
     

Поділитися цією сторінкою