Котел на пелетах своїми руками

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем basi, 12 чер 2015.

  1. basi

    basi Стажер

    Повідомлення:
    13
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    Чернівецька обл.місто Кіцмань






    люди добрі підкажіть як зробити бункер для пелет ось слайди бункера


    мені потрібні креслення як зробити з листа чи двох листів бляхи як зігнути ітд дякую якщо комусь щось цікаво радий буду поділитись проект ще незавершений ще потрібен вільний час дякую за увагу
     
    Останнє редагування модератором: 15 чер 2015
  2. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир

    Передивіться уважно відео цього інженера. В Вашому пальнику маленька помилка: не використано вторинне повітря, планка на кінці( де полум.я ввиходить) має бути з верху. Якщо проексперементуєте побачете різницю. Я аналогічну експерементальну(для саморозвитку) вже пробував робити.
     
    Останнє редагування модератором: 15 чер 2015
  3. basi

    basi Стажер

    Повідомлення:
    13
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    Чернівецька обл.місто Кіцмань
    дякую перероблю я бачив що в них вгорі але я хотів попробувати знизу але всетаки мені цікаво як вигнути цей бункер щоб менше сварних швів якщо непідкаже ніхто прийдеться йти до майстра
     
  4. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    Шви в Лукоянова на прототипах збирались на пресзаклепках. З бумаги зробіть макети--лекала, по них потім розріжете та загнете. О бов"язково!!!! бункер повинен бути герметичним-- це захист від проскоку палум"я в масу палива ( за відсутності повітря не горить).
    А чи не спробувати Вам використать залізне відро з під : мастила, фарби, малі барабани з карбіду..... Лише конус на споді примудрити, а кришки там герметичні

    Це бункери Він нарізає і дірки під заклепки пропалює.
     
    Останнє редагування: 12 чер 2015
    Володимир П подобається це.
  5. basi

    basi Стажер

    Повідомлення:
    13
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    Чернівецька обл.місто Кіцмань
    дякую вам за ідею
     
  6. Sergey1966

    Sergey1966 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.138
    Симпатії:
    5.816
    Адреса:
    Одесса
    Guntamatic THERM[1].JPG pov[1].jpg
    Может натолкнет на размышления . Второй по моему не такой сложный как первый и его клонировать проще так же есть возможность автоматизации .
     
    Останнє редагування модератором: 15 чер 2015
  7. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    У @basi, вариант есчё проще: гравитационка без всяких приводов. Иделаьный вариант сделал Илья Лукоянов, глянте его работы в ютубе. Эсли б пелет у меня был чють дешевле ( или дрова дороже)))), я б такое сварганил!!!!! но 8000 на сезон против 2500 на дровах. А Вам при цене 400 за 1ск.м стоит просчитать.
     
  8. Sergey1966

    Sergey1966 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.138
    Симпатії:
    5.816
    Адреса:
    Одесса
    Нет покуда только дрова . Разве только ради пробы , не уверен , но любопытно , если делать то вещь дожна быть не сильно прожорливой .
    --- добавлено: 13 чер 2015 у 23:44 ---
    @Vasil77, пеллеты дорогое топливо и если жизнь заставит боюсь прийдется скорей покупать горелку чем делать т.к. экономичная без дозированной подачи воздуха боюсь не получится .
     
    Останнє редагування модератором: 21 чер 2015
  9. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    Лукоянов свои горелки от 3кВт регулирует. И мне больше нравился вариант со сменными корзинами, щяс он задвижкой регулирует.
    /www.youtube.com/channel/UCYeIxHvFtmBTNgA2UKG9tzQ
    это его канал.
    --- добавлено: 14 чер 2015 у 00:06 ---
    Так у него всё дозируется зазорами и ПВ и ВВ. Всё жужжыт класно. А покупать за ..... Эхные+ электрика+ запчясти, настроить нормально НЕКОМУ!!!!!!! (все хозяева становятся Теплотехниками!) и где начнётся комфорт и экономия?
    Украинский "говно-пеллет" кушают нормально только "стокерные" горелки а факела засираются и их нужно пару раз в день чистить. Становишся кочегаром с мааааленькой кочергой.
    А мой вариант "лукояновки" кушал гадость в течении 5 часов без проблем! Там температур в ядре горения больших нет и зола с песком не спекается. + она под ЕТ и не чядит как наддувные!
    Можна КСТ или КЧМо догрузить кирпичом, запихнуть "лукояновку" и годик побелевшим негром почюствовать себя (варганить что-либо пиролизно--стропувистое выходит около 10 000).
     
    Останнє редагування модератором: 21 чер 2015
  10. Sergey1966

    Sergey1966 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.138
    Симпатії:
    5.816
    Адреса:
    Одесса
    @Vasil77, я понимаю вас однако при наличии регулировок и минимума 3 квт что не маловажно , должно быть качественное сжигание пеллет , и тут важен расход пеллет в сезон , по скольку говорить о КПД при его растяжимом понятии нет желания.
     

Поділитися цією сторінкою