Допоможіть визначитись з системою отоплення

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем Dental_master, 7 чер 2015.

  1. uden

    uden Підмайстер

    Повідомлення:
    51
    Симпатії:
    4
    Адреса:
    Украина
    А что Вы имеете в виду под «ходить нельзя»? Откуда такая информация?
     
  2. NikIN

    NikIN Бригадир

    Повідомлення:
    550
    Симпатії:
    170
    Всі поліуритани зовсім безпечні, на відміну від стирольних утеплювачів (пенопласт, піностирол і т.п.). Наприклад, силікони теж відносяться до діоуретанових зполук. Деякі використовуються в пластичній хирургії. Згодом знайду,- зкину ссилку.
    Ви порахували різницю в 6 тис., а вату треба облицьовувати, доплюсуйте. ППУ достатньо прошпаклювати і можна фарбувати. Деякі майстри так добре надувають піну, що релЄф вже має декоративний вигляд, далі грунтуєте і фарбуєте.
    --- добавлено: 26 сер 2015 у 11:16 ---
    UFO користувався вже багато років. Принцип з Вашим той же. Інфрачервоні промені повітря майже не прогрівають, а попадаючи на любу поверхню гріють її, той же принцип і в індукційних випроміненнях, які зараз набувають популярності.
    --- добавлено: 26 сер 2015 у 11:34 ---
    Ось
    Ось знайшов http://www.polyurethanes.org/index.php?page=gde-eto-ispolzuetsya. Поліольні зполуки безпечні тому, що має закриті пори молекул. Можливо неграмотно висловився, але я не хімік.
    Надувать пінополіуритани треба за допомогою такої машини, що митЄво змішує смолу (поліол) з загущувачем (ізоціонат) з окремих герметичних бочок. Деякі види ционатів потрібно трохи нагрівати (до 50-60град.).
    Дасте Вашому знайомому почитати: http://www.polyurethanes.org/ru/gde-eto-ispolzuetsya/izolyatsiya-zdanij

    Як використовують ще http://www.himpost.com/top-menu/pro...nolitnyie)-svyazuyushhie/polixim-2005-r1.html
     
    Останнє редагування модератором: 3 вер 2015
  3. NikIN

    NikIN Бригадир

    Повідомлення:
    550
    Симпатії:
    170
    По утепленню я для себе визначився. До речі, ППУ не горючий. Знайомому на сусідній вулиці в позапрошлому році наносили цей ППУ, потім осінню він надумав демонтувати металевий балкон на горище (зробив його житловим, а вхід зсередини). Так от різаком зрізали швелера, довкола була задута піна. Лише трохи підплавилась зменшивши несуттєво товщини і покоричньовіла. От такий приклад я бачив.
     
  4. Dental_master

    Dental_master Підмайстер

    Повідомлення:
    53
    Симпатії:
    13
    Сам не буду, бо не в курсі як це правильно зробити(нехай майстри роблять те що мають, а я буду робити те що маю) сам буду робити ремонти і всі роботи по дереву, цього мені вистачить))))) фото згодом будуть і староі і новоі, як лиш зроблю.
    --- добавлено: 26 сер 2015 у 16:38 ---
    Гарно дякую за пораду, будем думати як правильніше та краще зробити. Сьогодні більш детально підрахував витрати на утеплення горища, мінватою. Вийшло що до попередньоі суми треба ще додати вартість дерева(лаги треба підняти на 20 см) а у випадку ппу, цього нетреба бо висота деревяного бруса 15 см, тобто залити шар в 10 см, який рівний 30 см вати і просто на лаги прикрутити плити осб як підлогу (всеодно горище жилим робити не планую) і вартість тоді виходить приблизно одинакова.
    А чи є зміст ставити вату більшоі щільності, але маншим шаром?
     
    Останнє редагування модератором: 3 вер 2015
  5. NikIN

    NikIN Бригадир

    Повідомлення:
    550
    Симпатії:
    170
    Біль щільна "вата" використовується як стінова для того, щоб по ній можна було штукатурити. Теплоємність в пухкої, хоч і не значно, але трохи більша на туж товщину.
    До речі, завтра свято "Першої Причисти". Працювати - гріх!
     
    Останнє редагування модератором: 4 вер 2015
    Lukyan31 подобається це.
  6. Dental_master

    Dental_master Підмайстер

    Повідомлення:
    53
    Симпатії:
    13
    Зрозуміло, дякую. За свято знаю, завтра взагалі вихідний роблю, тай по святах стараюсь не працювати особо, бо вічно щось мусить вчудитись.
     
    Останнє редагування модератором: 27 сер 2015
  7. Dental_master

    Dental_master Підмайстер

    Повідомлення:
    53
    Симпатії:
    13
    Дякую всім хто відкликнувся, після довгих роздумів було вирішено наступне. Обігріватись наш будинок буде наступним образом
    У всіх кімнатах встановлю електрорадіатори, у ванній поставлю електроконвектор. Додатково на кухні та в спальні поставлю інвенторні кондиціонери, якими сміливо можна обігріватись в міжсезоння та невеликі морози, та відповідно зробиться нова грубка.
     
    Володимир П та Petko подобається це.
  8. михаил58

    михаил58 Підмайстер

    Повідомлення:
    60
    Симпатії:
    19
    Адреса:
    Украина.г.Полтава.
    Скажите пожалуйста ,сколько требуется использовать эл энергии для ваших инфракрасных энергосберегающих обогревателей.Чтобы заместить 12 м3.газа. Это я сжигаю за сутки в своем доме и поддерживаю температуру 22гр.Спасибо.
     
    Останнє редагування: 1 жов 2015
  9. Morfu1986

    Morfu1986 Підмайстер

    Повідомлення:
    79
    Симпатії:
    4
    А какая у вас площадь и котел?
     
  10. михаил58

    михаил58 Підмайстер

    Повідомлення:
    60
    Симпатії:
    19
    Адреса:
    Украина.г.Полтава.
    Площадь 75 м2. Котел турбированый SOLLY H18 F.
     

Поділитися цією сторінкою