Кредити на котли,вікна та утеплення

Тема у розділі 'Юридические вопросы, нормативные документы', створена користувачем Іван 55555, 3 чер 2015.

  1. zmiey

    zmiey Майстер

    Повідомлення:
    216
    Симпатії:
    56
    Адреса:
    БАВАРІЯ, є така у Харкові
    Получил кредит на эл. котел, но компенсация не сразу, сказали как прийдет от государства, в конце месяца нужно позвонить.
    Бумаг многовато пришлось подписывать (хотя, кто его знает, до этого кредиты никогда не брал) что бы прочитать все нужно пол дня.
    Хочу сразу погасить, как прийдет компенсация, позже отпишусь что и как.
     
  2. ПавлоПавло

    ПавлоПавло Стажер

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    1
    пожалуйста, указывайте также какой банк
    --- добавлено: 20 чер 2015 у 13:49 ---
    я хочу взять на 2 окна где-то 4000грн, и сразу погасить. я думаю по другому брать нет смысла и невыгодно (учитывая % банка)
     
    Останнє редагування модератором: 28 чер 2015
  3. Petko

    Petko Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.121
    Симпатії:
    3.683
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    -звергіть увагу: компенсуються вікна, склопакети яких відповідають певним характеристикам теплозбереження. Уважно вивчіть вимоги і щоб в рахунку було вказано саме такий склопакет. Бюрократія не спить! Перелік є на сайті ощадбанку і я раніше викладав тут.
     
    Останнє редагування модератором: 28 чер 2015
  4. ПавлоПавло

    ПавлоПавло Стажер

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    1
    спасибо. я уже узнал у продавца окон. компенсация только за окна. подоконники, отливы, работа - за полную стоимость. также теплопроводность должна быть 0.75 или меньше.
    --- добавлено: 20 чер 2015 у 14:25 ---
    уточнение . сопротивление теплопередаче не меньше 0,75м2 к/вт
     
    Останнє редагування модератором: 28 чер 2015
    Petko подобається це.
  5. zmiey

    zmiey Майстер

    Повідомлення:
    216
    Симпатії:
    56
    Адреса:
    БАВАРІЯ, є така у Харкові
    Как сказать..... где вы возьмете кредит, под 5-7% годовых.
     
  6. sanykrimea

    sanykrimea Firewall Команда форуму

    Повідомлення:
    25.885
    Симпатії:
    82.186
    Держава компенсуватиме населенню 70% витрат на термомодернізацію
    12.08.2015

    12 серпня Кабінет Міністрів України прийняв постанову щодо стимулювання населення до енергоефективності за рахунок залучення субсидіантів.

    Постановою, розробленою Мінрегіоном та Держенергоефективності, передбачено збільшення особам, яким призначено субсидію, розміру відшкодування частини кредиту, взятого на енергоефективне обладнання («негазові» котли) та матеріали з 20%/30%/40% до 70%.

    Постанова також передбачає підвищення граничних сум відшкодування позичальникам частини суми кредитів, взятих на енергоефективне обладнання та матеріали з 5000/10000 грн. до 12000/14000 грн.

    Збільшення розміру відшкодування має на меті ще більше активізувати процес проведення термомодернізації в Україні, яка потребує більш дієвих заходів для забезпечення енергетичної безпеки держави

    На сьогодні гранична сума відшкодування по визначених напрямках кредитування становить відповідно 5000 грн. та 10000 грн. Однак, за даними уповноважених банків, середній розмір кредиту на придбання «негазових» котлів на сьогодні становить 17 100 грн. При компенсації державою 70% цієї суми розмір відшкодування сягне близько 12 000 грн. При середньому розмірі кредиту на придбання енергоефективного обладнання/матеріалів у 19 600 грн. (за даними уповноважених банків) та 70% компенсації, сума відшкодування сягає 14 000 грн.

    За розрахунками Держенергоефективності та враховуючи прогнози Мінсоцполітики щодо кількості субсидіантів (4,5 млн. осіб), наявного обсягу фінансування програми стимулювання енергоефективності цілком достатньо для покриття додаткового фінансового навантаження, що виникатиме внаслідок реалізації механізмів додаткової підтримки малозабезпечених верств населення.

    [​IMG]

    [​IMG]

    © Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
     
    andrij64 та funt3 подобається це.
  7. zmiey

    zmiey Майстер

    Повідомлення:
    216
    Симпатії:
    56
    Адреса:
    БАВАРІЯ, є така у Харкові
    А вот если я взял кредит на эл. котел, и погасил его через 2 месяца, могу ли я взять еще один кредит на энергосдерегающие окна?
     
  8. Petko

    Petko Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.121
    Симпатії:
    3.683
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    так, можна. я в банку питав.
     
  9. Petko

    Petko Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.121
    Симпатії:
    3.683
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    Живу на Івано-Франківщині.
    На цей раз все вийшло швидко і з мінімумом паперів: рахунок, довідка про зарплату, сертифікат якості товару. Якби сам не тягнув з довідками та рахунками- спокійно вклався б в три дня.
    В договорі є згадка, що кредит надається під програму уряду з енергокредитування. Але згадується і про те, що БАНК НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА НЕПОГАШЕННЯ ДЕРЖАВОЮ ЧАСТИНИ КРЕДИТУ. Тобто, якщо держава не компенсує, повертати будете самі і суму, і проценти.
    Компенсувати обіцяли протягом максимум двох місяців. Місяць уже майже пройшов, чекаю...
     
  10. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    вчора зателефонували з банку.сказали,що прийшло часткове погашення від держави.в понеділок буду знати,що,як і скільки.відпишусь як знатиму точну інформацію з цифрами.
     
    Petko подобається це.

Поділитися цією сторінкою