Порадьте котел на 100 кв. м

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Dental_master, 1 чер 2015.

  1. Сергей К.

    Сергей К. Прораб

    Повідомлення:
    444
    Симпатії:
    310
    Адреса:
    Днепр
    в десятке даже места нет под тэн
     
  2. Dental_master

    Dental_master Підмайстер

    Повідомлення:
    53
    Симпатії:
    13
    Значить будем щось думати, можливо з електрокотлом буду комбінувати, чи можна покластись на сдк як на основний котел без тенів і тд, на сухих дубових та букових дровах буде горіти годин 10 при повній загрузці,яка ціна зі всіма опціями?
     
  3. Сергей К.

    Сергей К. Прораб

    Повідомлення:
    444
    Симпатії:
    310
    Адреса:
    Днепр
    10-12 часов при ваших условиях будет гореть, все на сайте в разделе бытовые котлы
     
  4. Dental_master

    Dental_master Підмайстер

    Повідомлення:
    53
    Симпатії:
    13
    гарно дякую за відгук.
     
  5. Sergey1966

    Sergey1966 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.138
    Симпатії:
    5.816
    Адреса:
    Одесса
    Это вы правы и я вам так и сказал бы если не ваша фраза , что дом стоит на ветреном месте . Тут делема или купить котел как нужно в притык или взять его большей мощности и поставить дополнительную емкость бойлер или ТА .
     
  6. Dental_master

    Dental_master Підмайстер

    Повідомлення:
    53
    Симпатії:
    13
    По підрахунках вийшло 5400, коефіцієнт взяв 0,5 (приблизний по таблиці). Бойлер літрів на 80-100 буду ставити однозначно (гарячоі води то треба). Теплоакумулятора нехочу, по тій причині що небачу сенсу ставити його в парі з котлом менше чим на 20 квт, тай недуже віриться що його вистачить на добу запасу, якщо я неправий то поправте бо в цій справі я не профі, тому і звернувся по пораду. Місце вітряне і польове, тому і думаю що можливо треба запас в декілька квт.
    --- добавлено: 2 чер 2015 у 23:07 ---
    [​IMG]
    Ще от таку штуку маю, скажіть будь ласка чи можливо з цього титана зробити мінітеплоакумулятор і як, також буде бойлер окремий. Цей бак вродіб з нержавійки зроблений, як можна його використати в системі отоплення, а то без діла валяється на горищі, дякую.
     
    Останнє редагування модератором: 10 чер 2015
  7. Sergey1966

    Sergey1966 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.138
    Симпатії:
    5.816
    Адреса:
    Одесса
    Почему если теплоакамулятор то должно хватать обязательно на сутки , а если у вас емкость его будет на 12 часов разве это плохо , даже если он будет вам нужен больше всего весной и осенью хотя даже при 15 квт котле думаю и зимой пригодился б , и в случае с котлом 15 квт емкость ТА была б меньше чем с 20 квт. Подумайте если получится , что теплопотери вашего дома до 5 ктв. то 10 будут идти на ТА , а это не мало , протопили 6 часов и кубовый ТА заряжен на ближайшие 12 часов , вы ложитесь спать уходите на работу приходите а дом еще теплый . По моему 15 квт котел самое то оптимальный вариант при работе на ТА .
     
  8. Dental_master

    Dental_master Підмайстер

    Повідомлення:
    53
    Симпатії:
    13
    Буду думати над цим варіантом, напевно так і треба робити, час маю, лиш завтра-післязавтра будуть копати каналізацію, траншеі під воду, і фундамент на котельню будуть готувати. Наскільки я зрозумів то приблизно рахуючи виходить наступне-при горінні котла в 10-12 годин та зарядці ТА десь на такий період, то можна отримати фактично добу тепла при одній протопці, я правильно рахую?
     
  9. Sergey1966

    Sergey1966 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.138
    Симпатії:
    5.816
    Адреса:
    Одесса
    Не советую я как то чинил такое чудо прогнившее внутри оцинковано и выполнено из очень тонкой стали даже газом было варить тяжело . Если хотите сэкономить то возьмите черный метал 3мм и поставьте в него змеевик лучше из нержавейки так как медь дорого и будет у вас отличный бойлер выполните его в виде вертикально стоячей бочки такого диаметра как захотите и как сможете согнуть нержавеющую трубу , конечно лучше взять пол дюйма и накрутить на токарном станке и если получится сделать выпуклое дно и крышку будет вообще шикарно т.к. эти две плоскости будут все равно деформироваться и лучше это сделать самому , чтоб в перспективе не порвало швы .
    --- добавлено: 2 чер 2015 у 23:37 ---
    Куб воды впитывает в себя 60 киловатт, сколько протопок вы увидите зимой может их будет больше , но греть ваш котел будет при максимальном КПД , не в задушеном режиме , что плохо для котла и дымовой трубы .
    --- добавлено: 2 чер 2015 у 23:41 ---
    Мой совет не жмитесь на место в котельной там должен поместиться котел , ТА и запас дров на самый холодный месяц , а лучше на два .
     
    Останнє редагування модератором: 10 чер 2015
    silverneo подобається це.
  10. Dental_master

    Dental_master Підмайстер

    Повідомлення:
    53
    Симпатії:
    13
    Мой совет не жмитесь на место в котельной там должен поместиться котел , ТА и запас дров на самый холодный месяц , а лучше на два .[/QUOTE]

    Суто котельня буде мати розміри десь 2,5 на 3 (ширше чим 2,5 нема місця щоб зробити) під дрова в мене є окреме приміщення біля майбутньоі котельні), тому такоі потреби як місце на дрова в котельній, в мене нема. Дякую за Ваші поради)))
     

Поділитися цією сторінкою