Тирсо - бетонна стяжка

Тема у розділі 'Полы', створена користувачем Витэк, 29 тра 2015.

  1. Витэк

    Витэк Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.084
    Симпатії:
    1.863
    Адреса:
    Золотоноша
    Можна, тільки забивати його в товщу не вийде, тай при скручуванні у вас може виникнути різна товщина труби. Можна використовувати дві метрові, або трохи більше ніж метр металеві труби. Закрутили саморізи чи болти по відповідному рівню, натрамбували стяжку, відрили болти виставили на них труби, зрізали, зняли труби викрутили болти замазали ямки від труби і по площині зрізали намазане.

    Треба тільки заздалегідь накрутити болтів або саморізів, щоб трубу просувати од одного до іншого болта .
     
    Тарапунька та anatoliy22s подобається це.
  2. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    я роблю трохи інакше-по контуру профіль далі роблю маяк з тогож профіля підкладаю маяки і по контуру матеріалом а далі вже закладаю поміж маяками. стягую то профі васервагою 2 метра закладаючи кімнату нараз.вкінці коли вже можна по тім ходити прорізаю в контурі вікна і виймаю маяки. закладаю заглибини матеріалом.коли все висохне перетягую клейом з сіткою по тому роблю наливну підлогу, коли не жене в шию час то можна закладати то пасами по 2 мера посуваючи маяк на 2 метра. але матеріал стугне так щоб по нім іти васервагою і стягувати аж на слідуючий день. мене цікавить інше - треба положити на таку стяжку плитку 33на 33.чи хто так робив і чи добре лежить на такій основі плитка?
     
    Останнє редагування: 17 чер 2016
  3. Витэк

    Витэк Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.084
    Симпатії:
    1.863
    Адреса:
    Золотоноша
    То ж бо все впирається в те, а яка на кінцевому етапі вийшла стяжка, і яким чином класти плитку.

    Бачив, що клали плитку по ЕППС на шар клею товщиною десь близько 1 см. Причому це був магазин. Якщо плитка може лежати на ЕППС на сантиметровому шарі клею, то точно на такому шарі лежатиме будь на чому окрім води.

    На вашому б місці я би приклеїв невеликий кусок плитки, наприклад 2 на 2 см, і коли висохне клей спробував би її відірвати через кантер і будете знати чи можна вкладати на таку поверхню.
     
    viktor28465 подобається це.
  4. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    на еппс магнезит регідур я підкладаю сітку .тут я певно перетягну по вогкому клейом мінімальної товщини і залишу то сохнути.на 3 місяці все одно треба їхати за кордон, а так приїду й положу. прсто в мене таке враження що можна сітку і не давати, то й закинув запитання. під наливну сітку даю, ще й добру - гіршу за вертекс ще ні разу не давав.наливна делікатніша й дорожча за плитку.шар 1,5-2мм епоксидної поверхні не до порівняння з підлоговою керамікою.
    стяжка товщиною від 4см до 8 см з пропорцією цемент(400)-1,5 пісок- 2 тирса ялинова -4. пластифікатор рідке мило.
     
    Останнє редагування: 17 чер 2016
  5. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    по 3х місяцях повернувся ніби висохло буду класти плитку, але ще раз перетягну клейом для певності сітку недаватиму. товщина стяжки приблизно 3мм плюс потім клей під плиткою, то мало б бути досить.
     
  6. Витэк

    Витэк Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.084
    Симпатії:
    1.863
    Адреса:
    Золотоноша
    Думаю, що правильніше буде дорівняти стяжку плиточним клеем до ідеальної рівності, щоб вирівнюючий шар висох і клеїти плитку на мінімальний шар клею, мінімальний наскільки можливо.

    І дати час клею висохнути, деякий час не затирати шви.

    Там де ми робили, заказчик не дочекався, зробили на товстий шар клею, не дали висохти клею і поцвіло.
     
  7. viktor28465

    viktor28465 Інженер

    Повідомлення:
    602
    Симпатії:
    900
    Я думаю можна зіграти на випередження, додати в тирсо-бетон мідного купоросу,або мідного порошку,не повинно цвісти, навіть як добре не висохне,цвіль і грибки від нього гинуть,ще чув щоб шифер не цвів, потрібно вздовж конька прикріпити мідний дріт,дощі змиватимуть оксиди до низу,і шифер не цвістиме.
     
    barnych та bogdansv подобається це.
  8. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    літо було тепле висохло добре.для перестраховки перетягнув сіткою з клейом( мав вертекс то дав що є) від суботи до неділі повністю висохло при температурі 10С*.
    перекриття і стжяки на стриху ніби не цвіли, але під плиткою то інакше. при виготовленні стяжки не дав то тепер мабуть пізно, але на майбутнє врахую, дякую.тепер хіба що пробувати добавляти в клей при монтажі плитки.питання тільки чи не зміниться пластичність- між солями сульфатної і кремнієвої кислот піде реакція обміну.
     
    Останнє редагування: 9 жов 2016
  9. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Та не буде тирсобетон цвісти ні без плитки, ні під плиткою. Не переймайтесь.
    --- добавлено: 9 жов 2016 у 15:40 ---
    І ні з купоросом ні без купоросу. Це той самий бетон, тільки з іншим наповнювачем.
     
    Останнє редагування модератором: 17 жов 2016
  10. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    пане андрій людина пише зацвіло
     
    Останнє редагування модератором: 17 жов 2016

Поділитися цією сторінкою