Тирсо - бетонна стяжка

Тема у розділі 'Полы', створена користувачем Витэк, 29 тра 2015.

  1. Vladlen

    Vladlen Шабашник

    Повідомлення:
    3.613
    Симпатії:
    695
    Адреса:
    Сумы
    Обгортати потрібно щоб потім можливо було використовувати для інших потреб(розпилювати)
     
  2. gyra83

    gyra83 Підмайстер

    Повідомлення:
    49
    Симпатії:
    16
    Це вже зрозуміло стало. Хоча тоді коли починав я будувати я цього не знав. Та і взагалі я якось в будівельній справі тільки тому що в освіті працюю. Тому і сварщик і болгарщик і танцюрист и хз ще хто....rofl
    --- добавлено: 28 лют 2016 у 19:59 ---
    А ще щодо рецепту то забув. Потрібно дивитись яка тирса і наскільки волога. Бо ящо так що здавили в руці і каплі потикли то це занадто сохне хтозна скільки і не класно тримається. А також гарний результат коли мішати дрібну і більшу. Але кори краще щоб не попадалось а то не пристає а тільки там і вилазить куски відпадають.
     
    Останнє редагування модератором: 7 бер 2016
  3. anatoliy22s

    anatoliy22s Майстер

    Повідомлення:
    111
    Симпатії:
    77
    Адреса:
    Харківська обл.
    @Витэк, підкажіть будь-ласка, скільки потрібно цемента, піску та тирси для 1м2 такої стяжки товщиною 10 см (в співвідношенні 1 - 2 - 3). Я зробив свої розрахунки так виходить що потрібно цементу 17 л, піску 33 л, тирси 50 л. Виміри зробив в літрах - так як планую при виконанні такої стяжки частини міряти відрами. Так допустимо, щоб частини в данному випадку міряти літрами, чи краще в кг?
     
  4. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    Інакше як відрами то зробити практично неможливо.а ще обовязково потрібно додати пластифікатор. найпростіше то вапно, без пластифікатора то важко укладаеться і вимішуеться.
     
    Останнє редагування: 22 кві 2016
  5. Витэк

    Витэк Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.084
    Симпатії:
    1.863
    Адреса:
    Золотоноша
    Точно підказати не можу. Робили всього один раз, і все дуже гарно вдалось. Міряли літрами. Суміш робили досить густою і трамбували, а потім зрізали по маякам. Суміш дещо ущільнюється тому якщо робити з трамбуванням, то об'єм буде дещо меншим. Наскільки меншим не знаю, не заміряли.
    --- добавлено: 22 кві 2016 у 22:10 ---
    Найпростіше то рідке мило, вапно по любому буде складніше ніж рідке мило.
     
    Останнє редагування модератором: 30 кві 2016
  6. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    При формуванні стін краще вапно на підлоги мило.
     
    Останнє редагування модератором: 30 кві 2016
  7. Витэк

    Витэк Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.084
    Симпатії:
    1.863
    Адреса:
    Золотоноша
    Не знаю чому краще? Є помилкова думка, що вапно бактерицидне, але це не так. Точніше ті види вапна, які використовуються для будівництва не є бактерицидними.
     
  8. anatoliy22s

    anatoliy22s Майстер

    Повідомлення:
    111
    Симпатії:
    77
    Адреса:
    Харківська обл.
    А як саме трамбували? Мені доведеться ще підсипати шар піску під стяжку, щоб потім зі стяжкою вийти на необхідний рівень полу.
    Десь зустрічав, що ви писали про дозування рідкого мила для стяжки, але не знаходжу. Нагадайте, будь-ласка.
     
  9. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    до піску дайте цемент.рідке мило я давав 30мл на кожне 3 відро.
     
  10. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.848
    Симпатії:
    1.987
    Адреса:
    Черкассы
    Мішали звичайною мішалкою чи отою ( не пам'ятаю як правильно назвати , растворомешалка чи шо) що лопасті всередині крутяться а ємкість не рухається ?
     

Поділитися цією сторінкою