Продам Arduino / для новачків / любителів та профі

Тема у розділі 'Барахолка', створена користувачем Артем Коцеруба, 19 тра 2015.

  1. Петро Тернопільський

    Петро Тернопільський Бригадир

    Повідомлення:
    235
    Симпатії:
    138
    Артем Коцеруба
    Підкажіть як і в чому треба програмувати Ардуіно?
    Також запланував собі деякі задачки і певно буде вигідніше мені купити все на вашій платформі ніж до того Лего мутити.
     
  2. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Петро, ну не смішно?
     
    Петро Тернопільський подобається це.
  3. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    є візуальний якийсь там програматор. та й під цю плату повно готових народних проектів. із лего конешно можна в трубу вилетітити. його привабливість лише в наявності механіки.
     
  4. Петро Тернопільський

    Петро Тернопільський Бригадир

    Повідомлення:
    235
    Симпатії:
    138
    за ссилку дякую, а мені питати не смішно.
    Тепер побачив, що можна програмувати на мові програмування високого рівня, а не низького (в інституті я його майже не вчив).

    це звичайний текстовий компілятор - на Лего можна подібним теж програмувати, так ніби виглядає мова програмування сімейства С. Після когось в проектах і програмах не люблю колупатись.
    Треба виділити гроші на закупку апаратури і почну щось мудрувати корисне, а може і машинку для роборейса забацаю.
     
  5. Артем Коцеруба

    Артем Коцеруба Стажер

    Повідомлення:
    27
    Симпатії:
    23
    :)
    програмувати можна де завгодно і на чому завгодно, аби Ви змогли потім прошити контроллер. найпростіше для розуміння це звичайно "http://www.arduino.cc/en/Main/Software"
    тут потрібні мінімальні знання. але і на ассемблері ніхто не забороняє, це звичайнісінький avr контроллер :)
    якщо окремого досвіду з АВРками немаєте -використовуйте середовище програмування Ардуіно.
     
    Петро Тернопільський подобається це.
  6. Петро Тернопільський

    Петро Тернопільський Бригадир

    Повідомлення:
    235
    Симпатії:
    138
    його треба знати і шурувати все нулями і одиницями
    А що там з прошивкою контроллера є якісь нюанси?
     
  7. Артем Коцеруба

    Артем Коцеруба Стажер

    Повідомлення:
    27
    Симпатії:
    23
    якщо використовуєте плату як повноцінне ардуіно - проблем та питань - ніяких. якщо використовуєте ардуіну як апаратну платформу - не забудьте виставити потрібні "Фьюзи".
     
  8. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    а я ніяк не допетраю програмування. мені все здається, що це як писати сайт. але якось не так.
     
  9. Петро Тернопільський

    Петро Тернопільський Бригадир

    Повідомлення:
    235
    Симпатії:
    138
    це як?

    програмування треба вчити, змінні, цикли, і всяка інша беліберда, я ніби трохи щось в інституті вшарив, навіть магістерську писав - запрограмував віртуальний фізичний експеримент з інтерференції світла.
     
  10. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    а в нас програмування в школі було.... короче в нас клавіатури були розпечатані на принтері кожному та і все програмування на тому. тепер хочу якось нагаяти і дати дитині хоч якісь знання в цьому ділі. а вдруг йоиу пригодиться.
     

Поділитися цією сторінкою