Порадьте систему опалення

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем -Александр7, 14 тра 2015.

  1. -Александр7

    -Александр7 Стажер

    Повідомлення:
    28
    Симпатії:
    2
    Доброго дня.Я став перед дилемою як організувати систему опалення будинку. Будинок маленький 48 кв. м. побудований з цегли всередині стіна засипана керамзитом. в середині стоїть груба і газовий котел на 7 кВт. Газовий котел в такому незручному місці що його треба переносити. Висота потолків 2.7 м. Стає питання поставити знову газвий котел Замінити його на електричний. Модернізувати грубку і зробити з неї камін з водяною рубашкою. Чи зробити щоб камін працював з електрикою чи газом. Яке з поєднань буде найекономічнішим в створенні і експлуатації.
    Дякую.
    DSC_0116.jpg
     
    Останнє редагування модератором: 14 тра 2015
  2. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    Опишіть Вашу систему опалення ( чи на природній циркуляції, марка газового котла ).
    Вкажіть на малюнку де знаходиться газовий котел.
    Якщо система на природній циркуляції то там важливий нахил труб , при перенесенні котла потрібно буде міняти нахил усіх труб.
    Перенесення газового котла це треба робити проект, а це додаткові витрати.
    Електричне опалення зараз саме дороге .
    Треба іще враховувати вартість дрів і їхню привозку.
    Тобто треба врахувати всі витрати ( різні ціни у кожному регіоні країни нарізні види послуг ) які будуть при тому чи іншому варіанті опалення і тоді вже визначитися що краще підходить.

    DSC_0116.jpg
     
    Останнє редагування: 14 тра 2015
    viktor_sh подобається це.
  3. -Александр7

    -Александр7 Стажер

    Повідомлення:
    28
    Симпатії:
    2
    Газовий котел в кімнаті 3.8 кв.м. там зараз кухня , а я хочу там санвузол. Я дійсно не домалював 2 дверей виправляю. DSC_0120.jpg
    --- добавлено: 14 май 2015 в 18:17 ---
    Систему опалення хочу на природній циркуляції але все одно буду ставити електронасос щоб у випадку коли електрики не буде опалення було. Котел такий http://nadavi.com.ua/descr/aton/compact-7e/descr-39.php. Там немає ніяких труб все робитеметься з нуля. До речі на природню циркуляцію можна поставити металопластикові чи поліпропіленові труби?
     
    Останнє редагування модератором: 22 тра 2015
  4. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    @-Александр7, Ви не написали який у Вас який газовий котел ( настінний чи парапетний ) і яка система опалення ( пластикові труби чи залізні , природня тобто гравітаційна система опалювання чи примусова тобто без циркуляційного насоса опалення не працює ) ?
     
    Останнє редагування: 14 тра 2015
  5. -Александр7

    -Александр7 Стажер

    Повідомлення:
    28
    Симпатії:
    2
    Все іще на стадії задуму проектування тому і раджуся . Котел настінний труби хочу пластикові, циркуляцію хочу гравітаційну але циркуляційний насос ставити буду щоб працювало і з електрикою і без неї
     
  6. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    настінниx газовиx котлів без насоса не зустрічав.гравітаційна пластикова система????не зустрічав.
     
  7. -Александр7

    -Александр7 Стажер

    Повідомлення:
    28
    Симпатії:
    2
    Невже ті зсилки, які я писав на газовий котел не відкриваються? Котел називається атон компакт 7е http://nadavi.com.ua/descr/aton/compact-7e/descr-39.php. А чому неможлива пластикова гравітаційна система ?
     
  8. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Этот котёл надо будет над самым полом вешать, чтоб была гравитационная циркуляция - середина теплообменника котла должна оказаться ниже середины нижней батареи, чем ниже, тем лучше.
    Система может быть закрытой до 1,5 бар (такой аварийный клапан).
    Первые метра 1,5, ( а то и 2-3м, для гравитации), подачи из котла должны быть из металлической не изолированной трубы, а дальше как нравится.
     
    -Александр7 подобається це.
  9. -Александр7

    -Александр7 Стажер

    Повідомлення:
    28
    Симпатії:
    2
  10. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Та они наверно одинаковые, только один из Хмельницкого, а другой из Донецка. Такие котлы надо выбирать по газавтоматике, и по качеству покраски снаружи.
     

Поділитися цією сторінкою