Чому не заводиться тример?

Тема у розділі 'Аккумуляторный, пневмо, электро и бензоинструмент', створена користувачем andrij64, 12 тра 2015.

  1. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    а нашо вам новий поршень? полірніть його легенько та й піде ще. головне зазубринки зняти, целіндтр алюміній не попише. то видно піщинки потрапили.
     
  2. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Та й циліндр подряпаний. Кажуть що то від перегріву.
     
  3. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    кільце ціле, чим же тоді ві перегріву його пописало? для цього потрібен абразив. піщинки. якби був справді перегрів, то дехормувалоб поршень, або взагалі косу заклинило. полірніть поршень наймілчою наздачкою для полірування лаку, під водою. зніміть зазубрини, поставте нове кільце. гривеньсорок воно більше не стоятиме. і все заведеться. а якщо циліндр дуже пописало, то однак мінять прийдеться. хотя якщо коса оригінальна, то можливо до неї будуть ремонтні поршня і кольця. як ні то тільки викинути.
    --- добавлено: 15 чер 2015 у 15:13 ---
    опустіть кільце в циліндр і пропхніть поршнем. який зазор і кольці? отут С- лезо проходить?
     
    Останнє редагування модератором: 23 чер 2015
  4. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Кільця вже нема, десь майстер про@.ав. А між поршнем і циліндром зазор 0.06-0.07мм. Міряв щупом.
    Отже я попробую шліфанути все що зможу, поставлю нове кільце і попробую завестись. Потім відпишусь.
    А ще думка мелькнула- а чи не попробувати влити до бензини присадку Хадо?:Hi:
     
  5. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    @andrij64, ну про допуски і зазори в поршні та циліндрі я ще не знаю, може то так і має бути. але якщо зазор збільшений, думаю друге компресійне кільце допоможе. а так скажу, беріть целіндр і дуйте на базар. там вам і поршень і кільця підберуть. там мужики переважно практики, а не кнопкодави. а так 0,06 може бути просто тепловим зазором. ділий його пополам через окружність і маємо зазор 0,03. так що кільце думаю справу виправить. незабудьте пр опрокладки. без них не бюуде діла і компресії.
     
    andrij64 подобається це.
  6. Т.М.

    Т.М. Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.405
    Симпатії:
    1.207
    Адреса:
    Дніпро
    Если промоете и заведете, то есть ревитализант Хадо для смешанной системы. Специально для двухтактных двигателей. Вливается не в бензин а в нагретое масло. Но вы сначала попробуйте завести. А потом будете думать что лить- ревитализант для восстановления или для притирки. Присадки будут работать только когда двигатель работает.
     
    andrij64 подобається це.
  7. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    От перегрева кольцо зажимает в канавке, оно теряет свободу, на эллипсе уже не отрабатывает, от сильного трения локальные перегревы, и оно колошматит. То задиры металл об металл. И основная причина такого - грязный цилиндр снаружи, слабый обдув, плохое охлаждение. И на чистых новых фильтрах такое бывает.
     
    Т.М. подобається це.
  8. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Точно так і було. коли розібрали двигун, кільце було зажате в канавці, а не рухалось в канавці вільно.
    Так тепер мене цікавить, чи сам циліндр ще буде служити?(не враховуючи механічні подряпини)
     
  9. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Стальные мы носили к токарю, вместе со следующим размером новой поршневой, и токарь всё делал. А щас я смотрю они люминиевые, даже в БригсэндСтратонах. Даже и не знаю.
     
    Т.М. та andrij64 подобається це.
  10. Lybghjv2015

    Lybghjv2015 Новачок

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    0
    Может масло не качественное.
     

Поділитися цією сторінкою