Чому не заводиться тример?

Тема у розділі 'Аккумуляторный, пневмо, электро и бензоинструмент', створена користувачем andrij64, 12 тра 2015.

  1. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    я розбив якось тачскрін на телефоні. апарат місяць в ремонті пробув. сказали ніякий тачскрін не підходив. забрав я його, замовив через нет скло, сам поставиви і все заробило. часу пішло пять днів, .включаючи термін доставки. пошарте по нету, ви не один з такою бідою і певно вирішення вже знайдено. обовязково має підійти якась поршнева. може даже від бензопили..
     
    andrij64 подобається це.
  2. Т.М.

    Т.М. Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.405
    Симпатії:
    1.207
    Адреса:
    Дніпро
    Я не по фотке не очень поняла что с ним. Кольца позалегали?
     
  3. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Так. Залягли кільця(тут було всього одне). І чомусь досить сильно подряпані поршень і циліндр. Ті риски на поршні і на поверхні циліндра- подряпини. І досить відчутьні під пальцем.
     
  4. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Задиры от перегрева. Перегрев от перегрева, отсутствия смазки, не тех октановых чисел.
     
    andrij64 подобається це.
  5. Т.М.

    Т.М. Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.405
    Симпатії:
    1.207
    Адреса:
    Дніпро
    @andrij64, так как я раньше вас уже взяла все в свои руки то могу вот что сказать. У меня на работе вчера одна косилка уже заработала. Залегли кольца. Под свечку в отверстие выдавили " антикокс" для раскоксовки двигателей. Мы у себя на работе все пользуемся "хадо". Сделать надо все как по инструкции. Но при этом надо все-таки двигатель завести. А если он у вас категорически не заводится, тогда его надо помыть в разобранном виде. Самый дешевый способ - купите немножко бензина спиртового. На заправках продается. Он бензин 95-й но с буквой S. Или же пойдите в автомагазин и купите средство для промывки деталей двигателя. А по поводу задиров я поспрошаю у народа. Как восстановить двигатель на машине я знаю, а вот как это проделать с косилкой -надо подумать. Но для начала попробуйте все-таки промыть. Может хоть как-то заведется. Тогда будет проще думать над остальным.
     
    andrij64 подобається це.
  6. Т.М.

    Т.М. Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.405
    Симпатії:
    1.207
    Адреса:
    Дніпро
    @andrij64, пока посмотрела сама. Есть средства для смешаной системы. Главное-завести. А когда заведется, то не давайте ей работать чтобы не увеличивать задиры.
     
    andrij64 подобається це.
  7. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Та я забрав це все з майстерні в розібраному вигляді. Трохи пошарив в неті. Та поршнева вже й не така дуже дорога.Правда до інших моделей. Може щось зкомбіную.
     
  8. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    @andrij64, так, а що там не підходить?
     
  9. Т.М.

    Т.М. Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.405
    Симпатії:
    1.207
    Адреса:
    Дніпро
    Вот я тоже хотела сказать. Цилиндр с кольцами стоит где-то 300-400 грн. Может подобрать и мозги не морочить?
     
  10. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Та я ще не в курсі.
    О. Знайшов поршень. Ціна не слаба 361грн.
    --- добавлено: 15 чер 2015 у 14:51 ---
    Пробую. Як знаєте якісь сайти- підскажіть.На одних- ціна всієї поршневої 120-150, а тут один поршень 360.
     
    Останнє редагування модератором: 23 чер 2015

Поділитися цією сторінкою