Чому не заводиться тример?

Тема у розділі 'Аккумуляторный, пневмо, электро и бензоинструмент', створена користувачем andrij64, 12 тра 2015.

  1. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Мої співчуття.:-D
     
  2. mez

    mez Стажер

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    1
    Була така сама біда після зими не заводивс.З'ясувалося що кака заліпила голку і твне піднімалась.Усусіда був чудо балон для очищення карбюраторів.Все запрацювало
     
    andrij64 подобається це.
  3. krakadet

    krakadet Стажер

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    1
    Ребята не мучтесь, поменяйте сальники коленвала и все будет работать как и прежде, есть у меня Китай тример, все симптомы на лицо.
     
    andrij64 подобається це.
  4. Т.М.

    Т.М. Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.405
    Симпатії:
    1.207
    Адреса:
    Дніпро
    У @andrij64 она не новая. Может ему и надо сальники поменять. А у меня новая. Мне что делать? На холодную иногда с горем пополам заводится а на горячую-никак. За веревку тянеш, а впечатление такое как-будто шнур на что-то квадратное намотан.
     
  5. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Почему как будто? Он на квадратную компрессию намотан.

    Там рычажок воздушной заслонки есть. Для холодного пуска, и работы, он должен быть в разных положениях.
     
  6. Т.М.

    Т.М. Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.405
    Симпатії:
    1.207
    Адреса:
    Дніпро
    А как мне ту компрессию круглой сделать?
    Я уже сама скоро стану как тот рычажок. :( Вчера, после того как не смогла завести на горячую , покрутила винтик поступления топлива как по инструкции. Но опробовать уже не было настроения. Если это не поможет то я уже не знаю что с ней делать. Только на помойку выбросить. Хотя она и так после трех раз посещения "сервиса" выглядит так как будто я ее на помойке и нашла.
     
  7. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Мій пурчик наказав довго жити.
    Носив до дохтура, в майстерню. Дохтур так само довго махався з ним, міняв всякі прокладки, карбюратори, щось там ще. Ніц не помагало. Потім розібрали поршневу. І ось. DSCN2919.JPG

    DSCN2920.JPG
     
  8. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Дохтур сказав, що нема компресії. І треба міняти всю поршневу групу. Але то ще пів-біди. Почали шукати ту поршневу.Постачальники мурижили з місяць. В кінці кінців вияснилось, що то все є великий дефіцит, такого в нас нема. А якщо замовити, то ціна питання десь біля 1500грн.
     
  9. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    вся причина в компресії. залили масло, компресія появилась. завелась. масло вигоріло, компресія пропала. якщо є компресометр десь, помірйте. за зиму просто позалягали кільця. можете зняти гловку, зняти кільце із поршня і вставити в циліндр. якщо зазор в замку буде такий, що без проблем зайде два звичайних леза - кільця пора міняти. крще канєшно мірять спеціальними щупами.
    --- добавлено: 14 чер 2015 у 17:59 ---
    ой, причина вже зясувалася. ну хай комусь буде на майбутнє.

    а підібрати аналогічне?
    --- добавлено: 14 чер 2015 у 18:00 ---
    купіть нові кольця, проточіть ще одну канавку і тример сезон виходить сміло.
     
    Останнє редагування модератором: 22 чер 2015
    andrij64 подобається це.
  10. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Так тримали майже місяць в майстерні. Або не схотіли, або не змогли. А я ще не володію питанням. Прийдеться вникати самому.:kluch:
     
    Т.М. подобається це.

Поділитися цією сторінкою