Облицювання печі

Тема у розділі 'Печи и камины', створена користувачем Dental_master, 11 тра 2015.

  1. Dental_master

    Dental_master Підмайстер

    Повідомлення:
    53
    Симпатії:
    13
    Всім доброго дня, мене звуть Роман, на вашому форумі я вперше, вирішив створити тему і звернутись за порадою до всіх тутешніх спеціалістів.
    Ситуація в мене наступна: маю будинок на 80 квадратів, газу нема і небуде, в одній кімнаті стоіть звичайна 4-х кутна піч, місцями вже піддимлює, тай кахель потрісканий і естетики вже ніякоі, так як я задумав капремонт в оселі то пічка буде розбиратись, на іі місці думаю зробити або камін або шось типу 5 кутноі печі, за камін в мене є сумніви, а більше цікавить побудова печі, питання наступне, чи можливо облицювати піч не кахелем а чимось іншим, більш естетичним, гарно дякую всім за увагу.
     
  2. B.B.King

    B.B.King Майстер

    Повідомлення:
    137
    Симпатії:
    80
    Адреса:
    м. Стрий
    З матеріалів: шамот, мармур, талькохлорит, сталь, гіпсокартон, ізол. Камінофени (камін-офен, а не як у нас прийнято рагулити каміно-фен) наших уберсусідів часто виконані у мінімалістичному стилі: невеличкі дверцята зі склом, рамка і гладка рівномірна поверхня навколо.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    крол подобається це.
  3. Dental_master

    Dental_master Підмайстер

    Повідомлення:
    53
    Симпатії:
    13
    Гарно дякую за пораду та фото, а чи можливо зробити звичайну 4х кутну піч і обшити іі кахельною плиткою таяк у ванній кімнаті використовується наприклад? Грубка буде використовуватись фактично як основний отоплювач в кімнатах
     
  4. Валерон К

    Валерон К Прораб

    Повідомлення:
    488
    Симпатії:
    378
    Адреса:
    Черкащина
    У ванній кімнаті не те що можна а й нужно.Часто виконував замовлення,де топка з грубкою відокремлює ванну кімнату від кухні.Звісно що ванна кімната обкладена плиткою включаючи грубку.
     
  5. Dental_master

    Dental_master Підмайстер

    Повідомлення:
    53
    Симпатії:
    13
    Я трішки неправильно висловився, грубка буде на місці староі, фактично по середині будинку, біля грубки двері в сусідню кімнату а через стінку кухня, малося наувазі чи можна облицювати іі плиткою якк використовується у ванній кімнаті, чи обшивати ккхелем і не морочити собі голову
     
  6. B.B.King

    B.B.King Майстер

    Повідомлення:
    137
    Симпатії:
    80
    Адреса:
    м. Стрий
    Можна й плиткою, багато гарних камінів обкладено плиткою. Щоправда слід серйозно підійти до вибору дизайну, щоб витвір не увійшов до золотої колекції вирвиочних ліпнин. Сподіваюсь подані вище приклади допоможуть.
     
    Дмитрий ДАР подобається це.
  7. Валерон К

    Валерон К Прораб

    Повідомлення:
    488
    Симпатії:
    378
    Адреса:
    Черкащина
    @Dental_master, я Вас повністю зрозумів.Повторюватися не буду вище описав.
     
  8. Dental_master

    Dental_master Підмайстер

    Повідомлення:
    53
    Симпатії:
    13
    Дякую за відгук, з понеділка прийде толковий майстер і будемо думати з ним над варіантами.
     
  9. Дмитрий ДАР

    Дмитрий ДАР Інженер

    Повідомлення:
    695
    Симпатії:
    1.145
    Адреса:
    Запорожье

Поділитися цією сторінкою