Схема - КЧМ, Вайлент і теплоакумулятор

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем Alex__1970, 7 тра 2015.

  1. Andreb

    Andreb Стажер

    Повідомлення:
    28
    Симпатії:
    10
    Адреса:
    Мариуполь
    Я, лично знаю два колодца, за месяц , два на "Малыше" съедает болты:rubanok:
    --- добавлено: 24 май 2015 в 21:11 ---
    Сейчас появились пластиковые американки, переходы, муфты, резьбы - ППР или ПЭ еще не разбирался, но стоят почти на порядок дешевле латунных, думаю их использовать.
    --- добавлено: 24 май 2015 в 21:13 ---
    К стати, а как на газ отличить латунь или бронза?
     
    Останнє редагування модератором: 1 чер 2015
  2. Блаж

    Блаж Прораб

    Повідомлення:
    961
    Симпатії:
    369
    а мені перша схемка (що з ладоматом) подобається, при такій схемі якщо котел закипить,то теплоносій з системи видавлювати не буде, а буде просто булькотіти в баку, а радіатори підключити просто до ТА, подачу до самого верху, а зворотню трубу до середини, на рахунок конденсата все вірно, але цей ладомат буде вихолоджувати швидко ТА на прогрів котла, якщо ще не буде закритий вихід в трубу (від котла) то охолоджувати буде дуже й дуже швидко.
     
  3. Alex__1970

    Alex__1970 Підмайстер

    Повідомлення:
    80
    Симпатії:
    19
    Я точно не відрізню...
    А гугл то дає такі поради:
    Существуют разные способы, как отличить бронзу от латуни. Прежде всего, бронза достаточно тяжела, она явно тяжелее латуни, поэтому примерно отличить эти два металла можно даже, прикинув их вес на ладонях. Латунь, также, обычно имеет гораздо более насыщенный желтый цвет. Это два самых простых способа, но, думается, не надо говорить о том, что такой метод уж очень ненадежный.
    Чуть сложнее, но достаточно достоверно позволят различить сплавы следующие способы:
    - если нагреть оба сплава до 600-650°С, латунь покроется оксидом цинка пепельного цвета, бронза же не приобретет никакого налета;
    - латунь после нагрева становится пластичной, бронза свои механические свойства не меняет;
    - если сильно согнуть латунный образец, он не разрушится, а вот бронза на месте сгиба обязательно сломается;
    - при обработке бронзы резанием образуется мелкосыпучая стружка;
    - легированные марки бронзы, в отличие от латуни, обладают высокой упругостью.
    --- добавлено: 24 май 2015 в 21:24 ---
    Мабуть, увечері, перед сном треба буде робити котрольний захід у котельню - закривати усі шибери, прикручувати усі крани і вимикати насоси... Мені ж головне, щоб у ТА чим довше була гаряча вода. Бо майстерня то таке, а у хаті діти малі, дружина опять же :)
    --- добавлено: 24 май 2015 в 21:28 ---
    Я бачив на сайтах ці з’єднання, сам відмітив, що ціна дешевша. Гадаю, що зовні їх ставити - пайдьот! А от всередині ТА, де може бути велика температура, я б не ризикнув...
     
    Останнє редагування модератором: 1 чер 2015
  4. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Котёл с ТА не закипит. Попробуйте вскипятить тонну воды.
    С бачка на подаче потери тепла, и испарение воды - чаще подпитывать, больше солей.
    Бачок перед насосом, поднимает давление во всасывающем патрубке, затрудняя вскипание воды на лопатках насоса - кавитацию.

    Дайте ссылку?
     
  5. Alex__1970

    Alex__1970 Підмайстер

    Повідомлення:
    80
    Симпатії:
    19
    http://www.holdingstroytorg.ru/shop/UID_9660.html
    Будь-ласка, перша попавша
     
    Останнє редагування: 24 тра 2015
    Энки подобається це.
  6. Блаж

    Блаж Прораб

    Повідомлення:
    961
    Симпатії:
    369
    так якщо з ТА зєднують труби більше 50 мм,то не закипить, але якщо зворотню трубу чимось "зажати" (завузити проток) то може й закипіти...я говорю про ту ситуацію, коли котел розкочегаренний, а пропадає світло і насос не працює...
     
  7. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    :down:
     
  8. Alex__1970

    Alex__1970 Підмайстер

    Повідомлення:
    80
    Симпатії:
    19
    Викачав з офіційного сайту Вайланта інструкцію по обслуговуванню газових котлів. Там є дещо і по роботі і настройках циркуляційного насоса:
    Настройка_насоса_Page_1.jpg Настройка_насоса_Page_2.jpg
     
  9. satok

    satok Майстер

    Повідомлення:
    187
    Симпатії:
    54
    Адреса:
    Україна,Косівский р-н,Стопчатів
    Доброго дня!
    Щось ви давно не відписуєтесь в темі.
    Як справи з опаленням?
     
    wertyhzaza подобається це.
  10. satok

    satok Майстер

    Повідомлення:
    187
    Симпатії:
    54
    Адреса:
    Україна,Косівский р-н,Стопчатів
    Відповіді я так розумію не буде?
     

Поділитися цією сторінкою