Схема - КЧМ, Вайлент і теплоакумулятор

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем Alex__1970, 7 тра 2015.

  1. Andreb

    Andreb Стажер

    Повідомлення:
    28
    Симпатії:
    10
    Адреса:
    Мариуполь
    И там, и там как Фигаро.
    Имеется в виду - физически сам бак на чердаке (по крайней мере выше наивысшей точки СО с ЕЦ), а подключен тонкой трубкой перед насосом в обратке.
     
    satok та Энки подобається це.
  2. Alex__1970

    Alex__1970 Підмайстер

    Повідомлення:
    80
    Симпатії:
    19
    Ок. Зрозуміло. Оскільки великої температури перед насосом на обратці не буде, підключення можна зробити металопластиковою трубою?
    Цікаво, а якщо придбати Ладдомат, то трубку на РБ також перед ним виводити?
     
    satok та Энки подобається це.
  3. Andreb

    Andreb Стажер

    Повідомлення:
    28
    Симпатії:
    10
    Адреса:
    Мариуполь
    Я думаю даже ППР 20-й пойдет, циркуляции нет, нет и Т.
    Насчет ладдомата не знаю, сейчас тоже разбираюсь с вопросом подключения ТТК+ТА+косвенник+существующая СО с ГК, делаю все сам (ТТК+ТА+косвенник) попытаюсь обойтись без него (ладдомата), физика обычно всегда помогалаpolet
    --- добавлено: 24 май 2015 в 17:03 ---
    Если интересно:https://krainamaystriv.com/threads/23053/#post-496964
     
    Останнє редагування модератором: 1 чер 2015
    Alex__1970 подобається це.
  4. Alex__1970

    Alex__1970 Підмайстер

    Повідомлення:
    80
    Симпатії:
    19
    Стосовно Ладдомата. Дуже мені сподобалося, як воно все працює. Був днями у магазині, навіть у руках потримав. Ну що скажеш - вєщь! І по ціні він мало що дорожче, ніж усе збирати по частинах. Думаю, мабуть, тра брать :)
    http://hot-time.com.ua/g4587358-smesitelnye-ustrojstva-laddomat
    Зараз вивчу вашу тему, звісно цікаво!
     
    Останнє редагування модератором: 1 чер 2015
  5. Andreb

    Andreb Стажер

    Повідомлення:
    28
    Симпатії:
    10
    Адреса:
    Мариуполь
    Может что подскажете, физика она не всегда с первого взгляда заметна, а египтяне какие пирамиды построили с нею.
    --- добавлено: 24 май 2015 в 17:29 ---
    Не спорю, как говорится есть машины, а есть Мерседес.
    --- добавлено: 24 май 2015 в 17:32 ---
    :stena:А я попробую Велик изобрести, может в конце концов тоже упрусь в ладдомат.
     
    Останнє редагування модератором: 1 чер 2015
    Alex__1970 подобається це.
  6. Alex__1970

    Alex__1970 Підмайстер

    Повідомлення:
    80
    Симпатії:
    19
    Якщо хочеться щось робити своїми руками - респект і уважуха! :)
    Мені все ж простіше заробити грошенят тим, чим я більше вмію - поліграфією, і найняти фахівців, попередньо самому зрозумівши, як воно має бути, і забезпечивши їм матчасть :)
    Стосовно поради. На одному форумі читав, що нержавка і чорнуха не дуже люблять прямий контакт, особливо у воді. Радять між ними латунь вставляти чи бронзу, щоб не було корозії.
     
    Останнє редагування модератором: 1 чер 2015
  7. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    На этом сайте некорректно названо. Ладдомат - торговая марка. По ссылке другие производители. Такие узлы "быстрого монтажа", обычно стоят дороже, чем покупать то по отдельности, бо собирали, и футляр из пенки сделали.
    Если будете брать, берите узел, работающий по типу Ладдомат 21-... Там есть обратный клапан для ЕЦ.
     
    Блаж та Alex__1970 подобається це.
  8. Alex__1970

    Alex__1970 Підмайстер

    Повідомлення:
    80
    Симпатії:
    19
    Так, я зрозумів. Ще поки нічого не купую, збирати систему будемо у червні-липні, як гроші вільні будуть. Поки купую дрова - дуб, ясен, ріжемо і складаємо під навєс. :)
    --- добавлено: 24 май 2015 в 19:09 ---
    До речі, на сайті http://laddomat.org.ua/produktsiya/laddomat-21-60 є схемка. Так згідно цієї схеми РБ може прямо над Ладдоматом встановлюватися. Тут два варіанти є.
     

    Вкладення:

    • shema9.png
      shema9.png
      Розмір файлу:
      15,6 КБ
      Переглядів:
      54
    • shema8.png
      shema8.png
      Розмір файлу:
      42,7 КБ
      Переглядів:
      56
    Останнє редагування модератором: 1 чер 2015
  9. Andreb

    Andreb Стажер

    Повідомлення:
    28
    Симпатії:
    10
    Адреса:
    Мариуполь
    Вторая схемка и есть то, о чем говорил @Энки, РБ в обратке перед насосом, а вторая - аьтернативная. кстати в нашем регионе все старые, стальные СО с ЕЦ собраны по второй. Работает без проблем, но родного РБ для КСТ (бачок черный из 2ки литров на 3-5) хватает мах на 5 лет = зарастает солью и сгнивает одновременно.
     
    Останнє редагування модератором: 1 чер 2015
  10. Alex__1970

    Alex__1970 Підмайстер

    Повідомлення:
    80
    Симпатії:
    19
    Що ж у вас там за вода? Де береться сіль? У мене ще досі на горищі стоїть РБ від колишньої системи з котлом, вмурованим у піч, відпрацював років 20, може ще його і використаю знову :K
     

Поділитися цією сторінкою