Мотоблок саморобний. ЗАПРОШУЮ до розробки

Тема у розділі 'Тракторы, мотоблоки и другая техника', створена користувачем gam-ua, 25 кві 2015.

  1. viktor28465

    viktor28465 Інженер

    Повідомлення:
    602
    Симпатії:
    900
    Їх не тільки треба відрізати, але і проточити до діаметра шліців. Якщо Ви вже біля токарного, то за патроном є лімб який можна використати як ділильну головку і як мінімум розмітити, а як метал дасться то перевернути на 90 градусів різьбовий різець і поздовжньою подачею потрохи знімати буде по заводському.
    Принцип такий, тільки у Вашому випадку легший.дивіться з 3,40хв.

    Хоча і сточити можна болгаркою і шліци нарізати. Гляньте з 6,40хв як шліци чоловік робить(ділильну головку тільки треба придумати з кружка фанери)А на початку є як зточити болгаркою.
     
    Лютий_Бандерівець подобається це.
  2. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    В мене по іншому кум(токар) робив.
    Розрізав навпіл, потім в одній половині висверлював отвір, а іншу проточував, до потрібної довжини.
    Знімав глибоку фоску, після чого я заприсовував одну частину в іншу і обварював кращими електродами(в декілька шарів). По гарячому молоткував, щоб зняти внутрішню напругу. Вже так років вісім ходить.
    Удачі в творчості!!!
     
    Лютий_Бандерівець подобається це.
  3. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    Вопшим нарисував своє ноухау. ще нівког оне бачив. обично намагаються втулити на кінець валу підшипник, або переточують вал, або взагалі кінці валів без підшипників. хто в курсі той знає, що ведучий і ведомі вали кожен сидить лише на одному підшипнику. їх навіть можна трохи похиатти. коли навантаженні по центрах, то нормальок, а коли буде бокове навантаження, коробку швиденько розібє на мінітракторі чи мотоблоці. я придумав брати опорний підшипник такий, щоб він міг проти шліцеву. за шліцевою обично вал тоньший на пару міліметрів. отуди і вбиваємо втулку, яку точимо на токарному по діаметру вала та діаметру посадочного місця підшипника. потім розрізаємо болгаркою пополам. і все. у нас вал на підшипнику без проточок, обрізок і зварювання. Безымянный.png
     
    Лютий_Бандерівець подобається це.
  4. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Не винаходьте заново велосипеда. Викиньте москальовську коробку з її хоботом, люди вже давно винайшли і обкатали перевірені конструкції.
    Не хочу рекламувати ворожі форуми, але там досить іще домайданівських конструкцій.
     
    Лютий_Бандерівець подобається це.
  5. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    немогу. бо вона в мене є, а грошей нема. плюс у неї дебелий запас міцності. а її хобот мені потрібен для заднього валу відбору мощності. корпус хвостовика (хобота) я буду обрізати. тож отримаю голий вал.
    --- добавлено: 27 апр 2015 в 10:39 ---
    ну так а чим собсно погане моє ноу-хау?
     
    Останнє редагування модератором: 5 тра 2015
    Лютий_Бандерівець подобається це.
  6. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    Значить купив двигун 4т від скутера нарешті. трохи некомплект. діаметр циліндру 47 мм, значить обєм у нього а різними даними 70 або 80 кубів. Сьогодні підключив проводку. Іскра є.
    Мотор скутер без стартера і кришки варіатор. Тож заводив я його через шморгалку, так як трактор. прикрутив на варіатор шків від помпи ВАЗ. на неї врьовку і весь так я прошморгав двигун. здалося мені, що в двгун не потрапля топливо. свічка суха. як заллю шлангою то мокра. а так суха. мо проблема конешно в карбюраторі, но я поліз в мотор.

    випадково помітив, що із під впускного клапа в такті стиснення йдуть бульбашки. значить клапан погано держить. значить нада притирать. знятьв плапанну головку. ну а раз головку зняв, значить заглянув у циліндр. циліндр нулового ремонту. красиве зеркало, без вироботки. візуально кольця ніби гуд. зняв кольце, всунув в целіндр, заміряв зазор. 0,8 мм. вичитав, що допустимий 0,15-0,35, плюбе мінять кольця треба при 0,7. а в мене більше. Будем мінять кольця. Колінвал ніби має шат, десь 2-3 мм. но думаю на роботу не вплине.

    по кольцях. на карпатах нормальна компресія десь шестьорка. під сімдесятий бензин. у скутера компресія нормальна околодесятки під девяностий бензин. яка компресія у мене незнаю. но по чустві опору компресія при заводці не дуже відчувалась. коли заводив інколи здавалося, що всеж у целіндрі щось детонувало, бо інколи було відчуття різкого підвищення компресії.

    продовжую розробку свого мотоблока. тепер би десь колесо найти на двиг.

    да, і як виявилося нічого складного в чотиритактному двигуні скутера нема. хотя я до ного доторкнувся вперше в житті.
    --- добавлено: 14 чер 2015 у 00:38 ---
    ага, іще побачив проблеми із прокладкою циліндра і клапанної кришки. а точніше блоку. гази із циліндра при роботі виходили на бік. а це мінус компресія і тяга. у прокладці по колу тріщини. зараз думаю купити в магазині прокладку, чи згадати дитинство, карпати, і вирізати самому.
     
    Останнє редагування модератором: 21 чер 2015
  7. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    тільки що притер клапана. вперше в житті. один здається ідеально. другий вийшло так, ніби по кругу маленькі буртики. і убрать їх не вийшло. хотя обидва клапани притирав однаково. керосину нема, тому линув бензину. не протіка. дув ротом, теж не пропуска. також замінив сальники клапанів. вони нормальні то були, но йшли в комплекті із прокладками. зараз буду ставить нові кольця.
     
  8. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Соромлюся зробити зауваження, але Ви дурень. Св"ята неділя не для того, щоб терти клапана.
    (іще і кільця ухойошкайте)... далеко підете.
     
  9. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    гріх людину вбити, вкрасти. а ще гріх хвалитися своїми здобутками, брати участь в конкурсах, дивитися на дівчат та навіть бажати своєї жінки, користуватися контрацептивами, сміятися, ну і ще список десь із двох сотень пунктів я бачив у церкві. всього навіть згадати не можу.

    а не гріх батюшці на лексусі їздити? а в церкві хіба не гріх торгувати і заробляти на людях? а не гріх у церкву московськог опатріархату ходити, якщо іншої нема?

    а що ви у неділю робите? просто тиняєтесь день після церкви до наступного дня? може з друзями по чарці пропускаєте? так тож гріх.
    а якщо я почав робити у суботу, а завершив у неділю середночі. це теж гріх? чи досхід сонця не гріх? а після заходу?
    Головне залишатися людиною. Бо як що людина зліплена з гівна жодна недільна проповідь її не виправить.
    Вибачте, якщо зачепив, бо ви таки зачепили.
     
    mik67 та Энки подобається це.
  10. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Нічого страшного. Я все розумію.
    Просто, потрібно намагатися у неділю відпочити.(приділити увагу сім"ї, дітям, ну і про себе не забути)
    Не то, ті роботи загонять нас у могилу.
     
    gam-ua подобається це.

Поділитися цією сторінкою