Якщо я планую придбати вітрогенератор, то який варто купувати?

Тема у розділі 'Альтернативные источники энергии', створена користувачем Іван Мазай, 23 кві 2015.

  1. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    та ще тільки ідея в голові. ідея зробити дууууже тихозідний вітряк на базі динаміків із пезоелементів. при мінімальній постукуванні вони виробляють до 3 вольт. світодіод впевнено світиться. думаю вийде вже при 2 м*с вітру виробляти елктрику.ю лишилось розробити концепцію і втілити в металі. але мотрібна токарка.
     
    Владимир В та Mіster_S подобається це.
  2. Vladimir1966

    Vladimir1966 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.110
    Симпатії:
    710
    Адреса:
    с. Нові Петрівці
    Ось такого вітряка бачив вчора при в'їзді до Вишгорода.
    Хлопці, що його запускали в роботу, про ціну нічого не сказали. Повідомили тільки, що все виготовляється безпосередньо в Україні і дали контактний номер власника фірми 097 343 2123 DSCN0119.jpg DSCN0120.jpg
     
    o.neymark та Володимир П подобається це.
  3. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    бачу конструкція крутиться мінімум на трьох роликах. все металеве. так от мене цікавить шумність в децебелах. чули шум роликів-ковзанів по асвальту? думаю там такеж, тільки разів десять сильніше. а так тіпа ротор оніпка. а взагалі вертикальний традиційний вітрогенератор.
     
  4. Vladimir1966

    Vladimir1966 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.110
    Симпатії:
    710
    Адреса:
    с. Нові Петрівці
    Я простояв біля нього хвилин з 10. Якогось взагалі шуму не вловлював - можливо тому, що іще все новеньке ?
     
  5. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    може бути. алеж має бути вібрація. махіна дуже здорова. без неї ніяк. на першому фото добре видно коліща. їх три. воно фізочно має гриміти. бо котиться. а при якому вітри стартувало?
     
  6. djclyde

    djclyde Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.695
    Симпатії:
    3.446
    Адреса:
    Кропивницкий
    тоже давно хочу делать ветряк - конструкция на мой взгяд лучше вертикальноосевая
    с использованием стронциевых магнитов - но их найти сложно и очень дорого - так и сижу с украинской народной твариной ( жабой ) и она давит
     
  7. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    це що? чим від неодимових відрізняються? як на мене то головне мати тихохідний генератор.
     
  8. djclyde

    djclyde Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.695
    Симпатії:
    3.446
    Адреса:
    Кропивницкий
    Высокопроводящий магнит с высокой плотностью намагничености
    они еще намного дурнее чем неодимовые и характеризуются высокой устойчивостью к размагничиванию в сочетании с хорошей коррозионной стойкостью
    только не путать с бариевыми магнитами!!!

    о том и речь - с этими магнитами можно добиться большой мощности при низких оборотах и малом ветре
     
  9. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    думаю не вийде. бо чим сильніший магніт, тим сильніше залипання і потрібен сильніший вітер для зрушування. треба просто щоб генератор був діаметром із велосипедне колесо. тоді на міноборотах можна отримати те, що автомобільний видає на 1000. доречі, все ніяк не зважуся купить кільцевий магніт неодимовий і замінити ним котушку ротора автомобільног огенератора. десь читав, що нічого не вийде, бо буцімто силові лінії замкнуться через якорь. а так би можна було зробити паралельне зєднаня котушок і отримати на гені 30 вольт при 1 ампері і 100 обртах. це умовно.
     
  10. djclyde

    djclyde Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.695
    Симпатії:
    3.446
    Адреса:
    Кропивницкий
    или больше парус!
     

Поділитися цією сторінкою