Своїми руками Гараж-майстерня spensor

Тема у розділі 'Своими руками - общие вопросы', створена користувачем spensor, 23 кві 2015.

  1. mostovyj

    mostovyj Майстер

    Повідомлення:
    53
    Симпатії:
    65
    Адреса:
    Богородчани
    А це мій невеликий верстачок. Хотів, щоб був виїзний і щоб побільше було під руками. Получився от такий..
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Руслан_77_ та spensor подобається це.
  2. Globetrotter

    Globetrotter Майстер

    Повідомлення:
    67
    Симпатії:
    52
    Адреса:
    Львів
    mostovyj, ідея цікава на "5", але якість виконання на "3". Може після фарбування вигляд столика був би більш культурним.
    А взагалі, не гоже в чужій темі про своє розповідати - відкривайте свою, цікаво подивитися...
     
  3. spensor

    spensor Бригадир

    Повідомлення:
    92
    Симпатії:
    150
    Адреса:
    м.Івано-Франківськ
    Гарний верстачок вийшов, і головне практичний у мене подібний вже декілька місяців користуюсь досить задоволений.
    Нічого страшного хай пишуть, коли я створював тему я керувався думкою показати що, та як можна робити у гаражі а не похвалитися що тільки я роблю, тому такі пости думаю в тему.
     
    Бодя майстер подобається це.
  4. mostovyj

    mostovyj Майстер

    Повідомлення:
    53
    Симпатії:
    65
    Адреса:
    Богородчани
    Незнаю чому, але чогось не кинув фотку помальованого верстачка. Виправляюсь - закидаю
    [​IMG]
    [​IMG]
    Я шукав по форумі щось похоже, щоб було в одній темі. Нехотів робити нічого поганого.
     
    spensor подобається це.
  5. spensor

    spensor Бригадир

    Повідомлення:
    92
    Симпатії:
    150
    Адреса:
    м.Івано-Франківськ
    А ось мій варіант на подобі як у @mostovyj, я вже писав що досить задоволений ним.

     
    Andrii_M та mostovyj подобається це.
  6. spensor

    spensor Бригадир

    Повідомлення:
    92
    Симпатії:
    150
    Адреса:
    м.Івано-Франківськ
    Пишу я все про роботу та про роботу, а у гаражі відпочити можна також не погано. Ось декілька тижнів тому день народження святкував та пічку на швидку руку із старого диска зварив. Не кажу що піч економна, але для гаража досить хороший варіант.


    img_20150518_135813.jpg img_20150522_181231.jpg img_20150522_181210.jpg
     
    vs220, Гора и К, Бодя майстер та 2 іншим подобається це.
  7. Бодя майстер

    Бодя майстер Майстер

    Повідомлення:
    48
    Симпатії:
    41
    Адреса:
    м.Львів
    Хороша пічечка мені подобається.Головне зроблена можна сказати з підручних матеріалів.Купити в магазині зараз таку чи на ринку дорого,а зробити дешевше і цікавіше.Ідею підтримую.!
    --- добавлено: 5 лип 2015 у 10:23 ---
    Теж підтримую ! Головне щось хотіти і вміти робити своїми руками.Головне мати бажання щось робити.Це моя думка.
     
    Останнє редагування модератором: 13 лип 2015
    spensor подобається це.
  8. spensor

    spensor Бригадир

    Повідомлення:
    92
    Симпатії:
    150
    Адреса:
    м.Івано-Франківськ
    Продовжую благо-устрій свого гаража-майстерні цього разу руки дійшли до металевої шафи для зберігання інструменту.
     
    Vladlen, Gelezo, leshiy_40 та 2 іншим подобається це.
  9. Бодя майстер

    Бодя майстер Майстер

    Повідомлення:
    48
    Симпатії:
    41
    Адреса:
    м.Львів
    Хороші шафки вийшли.Головне порядок буде ,а це полегшує роботу.Я теж займаюся помаленько упорядкуванням в своїй майстерні.Хочеться якогось порядку і чистоти в майстерні.Тому підтримую !
     
    spensor подобається це.
  10. spensor

    spensor Бригадир

    Повідомлення:
    92
    Симпатії:
    150
    Адреса:
    м.Івано-Франківськ
    Як на мене коли порядок і ти знаєш що де стоїть то робота іде швидко та приємно.
     
    NikIN, nik71 та Бодя майстер подобається це.

Поділитися цією сторінкою