Система "тепла підлога" своїми руками?!

Тема у розділі 'Строительство дома - общие вопросы', створена користувачем Warwick81, 23 кві 2015.

  1. Warwick81

    Warwick81 Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Киев
    В умовах росту цін на електроенергію та опалювання ось зацікавився давно всім відомою темою теплої підлоги. Збираю "правильну" інформацію перед остаточним рішенням "робити/не роботи" її в своїй квартирі. Цікаво, якою є адекватна ціна на сьогодні за її встановлення. Чи можливо спробувати своїми силами? Знайшов ось такий цікаві статті. Пишуть, що потрібен дозвіл на її встановлення й перелічений потрібний матеріал. Хто займається цим більш профільно, підкажіть чи - це реально зробити самому і чи не дешевше буде знайти майстра і замовити повністю все в нього? Чи може взагалі кращим варіантом для мене буде встановлення радіаторів в підлогу?
     
    Останнє редагування модератором: 23 кві 2015
  2. Ростислав f800s

    Ростислав f800s Майстер

    Повідомлення:
    100
    Симпатії:
    24
    Радиатор для пола сам по себе очень дорогой,
    А вот накрутить трубы для водяного контура, думаю будет рациональней, если стяжки нету пока, проложить думаю сможете и сами, и КПД поинтересней будет, к тому-же вода для отопления теплыми полами нужна с меньшей температурой нежели для батарей, потому в таком случае используют "конденсационные" котлы, они выдают макс КПД при мин температуре воды, короче расход газа меньше.
     

Поділитися цією сторінкою