Підскажіть будь-ласка що це за кран?

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем xxxx, 21 жов 2009.

  1. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Підскажіть будь-ласка що це за кран?

    Це не головки, а захисні ковпачки, які призначені для закривання термобукси крану при відсутності головки.
    Термоголовка - це достатньо складний механізм, який керує клапаном шляхом натискання на шток в залежності від температури оточуючого повітря.
    Для того, щоб регулювати температуру в кімнаті автоматично (підтримувати її на одному встановленому рівні), Вам необхідно замінити встановлені крани на такі, як зображено на першому фото. Потім до них прикрутити термоголовку, Разом це виглядатиме так, як на другому фото.
    Якщо маєте навики пайки пропіленових труб - тоді можна використати старі термокрани, їх потрібно перемонтувати так, щоб головка була горизонтально (зараз вона вертикально). Докупите термоголову - і все, автоматичне регулювання відновлено!. :)
     

    Вкладення:

    • Image03 TS 90 DG.JPG
      Image03 TS 90 DG.JPG
      Розмір файлу:
      332,9 КБ
      Переглядів:
      93
    • Image06.JPG
      Image06.JPG
      Розмір файлу:
      480,8 КБ
      Переглядів:
      98
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Підскажіть будь-ласка що це за кран?

    Ось тут, на фото, трохи інформації про будову термоголовки і клапану.
     

    Вкладення:

  3. xxxx

    xxxx Новачок

    Повідомлення:
    27
    Симпатії:
    0
    Дякую за інформацію.
     
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Підскажіть будь-ласка що це за кран?

    xxxx, скажіть, що вирішили робити? Цікаво просто..
     
  5. xxxx

    xxxx Новачок

    Повідомлення:
    27
    Симпатії:
    0
    Ще поки що незнаю, але схиляюся до того що при заміні батарей все таки буду монтувати без цих кранів, у мене стоїть лічильник тепла то регулюю краном біля лічильника на всю систему.
     
  6. xxxx

    xxxx Новачок

    Повідомлення:
    27
    Симпатії:
    0
    Voyutichi, я так зрозумів що Ви займаєтесь опаленням, то підскажіть ще таке: зараз у мене в квартирі зроблена система опалення по кругу, (може я неправильно називаю) але по другому я незнаю як назвати, хочу де-що змінити у своїй системі, якщо получиться то прікріплю малюнки.

    Чи можу я так зробити як на другому малюнку, і чи зміниться температура у квартирі і в яку сторону. Живу на першому поверсі, 9 ти етажного, панельного будинку, якщо прораб не обманув то подача тепла іде знизу.
     

    Вкладення:

  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Підскажіть будь-ласка що це за кран?

    втрачається локальне регулювання. Зараз у вас можливо регулювати кожним приладом окремо, що дає гнучкість у керуванні тепловим комфортом. Уявіть собі крайній варіант - Ви намагаєтесь максимально з'економити тепло (причина - тяжко добувати енергоносій). У випадку вентилів на кожному приладі ви маєте можливість настроювати (в визначених межах) тепловий комфорт навіть в окремих зонах в одному приміщенні. Правда, це добре демонструється при наявності декількох опалювальних приладів в цьому приміщенні. Так що ви повинні скористатися доступними вам зараз ресурсами для створення теплового комфорту. Не доцільно позбуватися такого вузла як термостатичний вентиль тільки через те, що попався неосвідчений монтажник цього клапану і трошки неправильно змонтував цей вентиль.
     
  8. xxxx

    xxxx Новачок

    Повідомлення:
    27
    Симпатії:
    0
    А що Ви скажете за переобладнення опалення?
     
  9. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Підскажіть будь-ласка що це за кран?

    чого ви хочете добитися тими змінами?
    Перша схема - дійсно не оптимально розведена. Представлений вами варіант - кращий. Пропоную вам ще третій варіант, там ще скорочено довжину траси, що, зменшуючи опір теплоносію, сприяє більш кращому його доступу до радіатора.
     

    Вкладення:

  10. xxxx

    xxxx Новачок

    Повідомлення:
    27
    Симпатії:
    0
    То я і хочу добитися саме того щоб батареї бистріше прогрівалися. Дякую за підказку.
    Я думаю дозволів же не потрібно для таких змін?
     

Поділитися цією сторінкою